Бабка-ежика• 13 июня 2017

Порадьте ресторан у Львові)

Цікавить де готують смачний салат( проюбляємо Цезар з курчам) або будь які свіжі зелені Великі цікаві салати з листя салату). Також м´ясо...
Хочемо сьогодні повечеряти з чоловіком. Всім наперед дякую)
автор Бабка-ежика • 13 июня 2017
Може бути також і піцерія. Головне з перевіреною смачною кухнею.

Уси Пуси• 13 июня 2017
сплит , ооочень вкусно, ресторан Гармата,
hrystia• 13 июня 2017
’Ресторація Бачевських’, в центрі.
автор Бабка-ежика • 13 июня 2017
Ответ дляhrystia
’Ресторація Бачевських’, в центрі.
Про них якраз думала, дякую) ніколи там не були...
КликОЛЬКА• 13 июня 2017
Голодний Микола
Kara1985• 13 июня 2017
Реберня ’Під Арсеналом’ - зайдите обязательно. Я таких вкусных рёбер ещё нигде не пробовала.
В ’Домі легенд’ очень вкусные драники с грибами и свининой.
А в кав´ярні ’На бамбетлі’ просто изумительный вишнёвый штрудель
Схема сыра• 13 июня 2017
Ответ дляhrystia
’Ресторація Бачевських’, в центрі.
+1000000000000
очень он нам нравится
автор Бабка-ежика • 13 июня 2017
А в Бачевських потрібно замовляти столик наперед?
Печальки.нет• 13 июня 2017
Мы в Бачевских попали без брони на ужин. А на обед как-то бронировали. Но я +100000 за Бачевських

hrystia• 13 июня 2017
Ответ дляKara1985
Так, штрудель у кав´ярні ’На бамбетлі’ дуже смачний) І кава з медом та лимоном)
hrystia• 13 июня 2017
Ответ дляБабка-ежика
Краще забронювати. Хоча ми один раз, також, попали без броні. Салат ’Цезар’ дуже смачно готують. Там всі страви смачні)
klana5• 13 июня 2017
недавно впервые была в голодном мыколе - цена-качество порадовали!
еще нравится дефиляда, старый рояль, динамо-блюз (стейки)
На паровозе• 13 июня 2017
Ответ дляhrystia
’Ресторація Бачевських’, в центрі.
++++++++++++++++++
Panda-Pandochka• 13 июня 2017
Послушаю тоже