ГендиреХтор• 26 июня 2017

Ви щасливі в шлюбі?Якби вернути час назад,вийшли б заміж?

рукиЖимолости• 26 июня 2017
Я згадую все життя своє з чоловіком. Його вже зараз немає, помер. Пам’ятаю, що дуже плакала перший рік спільного проживання, хоча в мене золотий чоловік. Поки проходить притирання одне до одного. Як казала моя мудра старша сестра: перший рік найважчий, це рік розчарувань. А потім вже йде легше, бо ти починаєш працювати над тим матеріалом, який тобі дістався. І починаєш гнути обставини під себе. Коли недавно одружувався мій син, яка б не була файна невістка, я сказала синові: все одно буде важко, бо це рік розчарувань. Його треба пережити і продовжувати працювати над сім’єю.

Играю у края• 26 июня 2017
Ответ дляНа паровозе
Вышла бы,но вела себя по другому,жалею о своем неправильном поведении.
я тоже...... поставила себя неправильно..теперь сама тяну семью, зарабатываю на отдых, покупаю детям одежду, продукты.хотя изначально было наоборот(((((( вот вчера купила кондиционер- а у него нет даже денег установить его((
На паровозе• 26 июня 2017
Ответ дляИграю у края
В какой момент стало по другому,он потерял работу?
Играю у края• 26 июня 2017
Ответ дляНа паровозе
абсолютно верно..... потом он ее нашел, но все..... привык что я тяну все..()((
Фамильная фондюшница• 26 июня 2017
Нет