Булькаю• 01 июля 2017
Какие интересные имена есть или были в вашем роду?
Навеяно темой "неожиданные открытия")))
У меня по мужской линии (дедушки, прадедушки) все имена обычные Иван, Петро, Степан, Григорий и т.д., а женские: Милитина - Миля, Федора, Феня, Текля, ФЁкла...это те, что быстро вспомнила. Бабушка Феня, бабушка Федора и бабушка Фёкла - 3 родные сестры)
Копуша• 01 июля 2017
Ответ дляКокосиха
Ядвига, Митрофан прадед и прабаба. Чеслава мамина тітка, А ще, в родині в діда було семеро дітей, шість хлопців - три з них Івани. Бо ім´ям нарікав піп (до 17 року діло було), а попу - до дзвінниці як там мати дітей розрізняти буде.
))) ну хоть бы родителей пожалел поп. И как они потом называли? Иван первый, Иван второй и Иван третий?
Кокосиха• 01 июля 2017
Ответ дляКопуша
Ну тоді діти ще й часто мерли малими. Але ці всі вижили. Були Ваня, Ванєчка й Ванятка (Ванятка - то мій дід). А тоді коли вони вже були дорослі на середнього сина прийшла повестка в армію, а він щойно оженився, то замість нього пішов мій дід.
Копуша• 01 июля 2017
Ответ дляКокосиха
прикольно)) ну значит имя Иван для Вашего рода счастливое, видать поп таки не ошибся)
Кокосиха• 01 июля 2017
Потім, вже після війни, десь у 60 роках, з´ясувалося, що у війну забрали на фронт і того Івана-Ванєчку який у 37 році одружився, призивали його вже з Москви, і він десь пропав без звістки, його шукала дружина, думала що мій дід - то він. Старший Іван-Ваня загинув під Вязьмою ще восени 41. Так що може це просто статистика. Війну з цієї сім´ї пережило тільки троє, мій дід, найменьший брат Роман, та сестра Прасковія. Автор, вибачте за флейм
Копуша• 01 июля 2017
Ответ дляКокосиха
Ну да.... тогда счастливое только для вашего деда...А дедушка ваш до глубокой старости дожил?
Кокосиха• 01 июля 2017
Ответ дляКопуша
Дід отримав на війні дві контузії, осколкове та кульове поранення, дожив до 86 років, народив двох дітей, побудував будинок, посадив садок та виноградник, пережив два інсульти, курив та бухав себе не жаліючи до (майже) останнього дня. Вмер від ускладнень пневмонії.
Трахтибидох• 01 июля 2017
Мою бабушку звали Ревмира(революция мира).
А деда-Евтихий.только ему его имя не нравилось,и он себя называл Василием.Две его дочери -родные сёстры,одна Васильевна,а вторая Евтихиевна,потому,что одну записывали со слов бабушки,а другую -по дедушкиному паспорту
Булькаю
• 01 июля 2017
Ответ дляVovkina
У меня свекровь покойная звалась Авиацией, а ее родной брат - Коминтерн.
Класс)))