tas888• 13 июля 2017

Чи є приватні клініки Київ, у яких педіатри можуть приїхати на виклик додому?

У подруги захворіла дитина (болить голова, живіт, нудить). Така ситуація склалася, що сьогодні немає можливості покинути квартиру. Я в іншому місці, допомогти фізично не зможу. Чи є у Києві приватні педіатри чи лікарні, де працюють тямущі лікарі, щоб можна було викликати додому, оглянути дитину? Швидку не пропонувати
ivanica• 13 июля 2017
Добробут, Борис

автор tas888 • 13 июля 2017
а що по чому?
елена пронина• 13 июля 2017
Viva
IrinaLira• 13 июля 2017
Дитина
http://www.dytyna.com.ua/calldoctor
matyakaslova• 13 июля 2017
Борис , Добробут , Дитина. Примерно 500 и выше выезд
chimba• 13 июля 2017
со Столицы вызывали недавно педиатра 320грн
Abigail• 13 июля 2017
Наш доктор выезжает, но я даже не знаю, по чем там сейчас вызов

автор tas888 • 13 июля 2017
Не далеко від дому. Ввела в пошук. Кинуло ссилку на цю клініку https://mcingo.com.ua/otdeleniya/pediatriya, хто що чув ?
ТриАна• 13 июля 2017
Добробут Позняки 850 грн два месяца назад вызывали
matyakaslova• 13 июля 2017
Ответ дляТриАна
Ого , что то я отстала . Вы ж там рчдом , че так дорого.
Кто приехал !? Санжак , вовк, печерица !?
Павлина• 13 июля 2017
Борис 1374 вызов
ТриАна• 13 июля 2017
Ответ дляmatyakaslova
ветрянка началась вот и вызывали что б не заражать других, не помню, мужчина, толком ничего не сказал вразумительного
matyakaslova• 13 июля 2017
Ответ дляТриАна
Ой.... есть там такой пучеглазый ....терпеть его не могу!!!А я пригнала в клинику Добробут , принимали в другом крыле отдельный кабинет и вход . Получила отличную консультацию ч вам писала у кого .
ТриАна• 13 июля 2017
Ответ дляmatyakaslova
Спасибо
mama1103• 13 июля 2017
Амеда
Allbina• 13 июля 2017
Полно, я хожу в Амеду, у них точно есть выезд врача
По деньгам они раза в 2 дешевле медикома