iraabush• 13 июля 2017

Цікаві для дітей місця в Києві

Дівчата, допоможіть будь ласка: їдемо в гості до хресної в Київ на 6 днів. 2 дітей - 12 і 8 років. Хочу їм влаштувати насичену цікаву програму. Куди варта їх зводити? Ми з обласного центру, хлопці їдуть в Київ вперше.
холециститная• 13 июля 2017
2 зоопарка, цирк, summerpark,
Лапка• 13 июля 2017
Детская планета в ТЦ Украина
Valyushik• 13 июля 2017
Вчора була з донькою в парку гойдалок на ВДНХ . Всі у захваті- і донька і я
Дама-мадама• 13 июля 2017
Експериментаніум на Подолі.
Белый Лосик• 13 июля 2017
Моей 8 Тоже были в гостях Самым крутым оказался аквапарк в Дримтауне и Кидландия На это уйдет 2 дня
Сегодня на диете• 13 июля 2017
Город Профессий - Блокбастер, Петровка
Лемурашник, Веревочный парк - ВДНХ.
Аквапарк, Батутный парк, Лаборатория профессора - Дриме Таун 2 Минская.
автор iraabush • 13 июля 2017
Ух, клас! Щиро дякую, дівчата!
suslik• 13 июля 2017
Ответ дляДама-мадама
Експериментаніум на Подолі.
Експерементаріум зараз не праціює - переїжджають в нове приміщення, здається на пр.Бандери.. запрацююють з серпня
автор iraabush • 13 июля 2017
Ми з 10 серпня їдемо, сподіваюся, буде працювати. Дякую!