Сладкий лимончик• 17 июля 2017

У кого дети занимаются в Танцевально-спортивном клубе "Астра". Шулявка

Поделитесь отзывами
Ромашка_Бегемотовна• 17 июля 2017
Найкращі рекомендації. Який вік?

автор Сладкий лимончик • 17 июля 2017
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
Найкращі рекомендації. Який вік?
В сентябре будет 5 лет.
Ромашка_Бегемотовна• 17 июля 2017
Ответ дляСладкий лимончик
В сентябре будет 5 лет.
Ведіть, Вам сподобається. Там пробне заняття бескоштовне.
автор Сладкий лимончик • 17 июля 2017
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
Найкращі рекомендації. Який вік?
Вы давно там занимаетесь? Расскажите немного. Нравиться ли ребенку, насколько тяжело. Еще очень интересует, как обстоит дела с партнером. Если я захочу туда отдать дочь, мне нужно самой искать мальчика, который тоже хочет заниматься? Я так понимаю, девочек много, а с мальчиками тяжелее.
автор Сладкий лимончик • 17 июля 2017
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
Она ходит в Ростке уже два года в один ансамбль. Но постоянно заглядывает в этот зал, когда там детки занимаются, и дверь приоткрыта. Все рассказывает, что тоже хочет танцевать на каблучках) Она уже меня замучила этими каблучками. Сначала говорила, что она еще маленькая, туда берут постарше деток, нужно подрасти. Вот и ждет. Сегодня опять спрашивала когда мы уже пойдем.
Ромашка_Бегемотовна• 17 июля 2017
Ответ дляСладкий лимончик
7років. Перевела з іншого клубу, в Астрі рік, до цього 2 інша школа.Але пошук партнера-це больна тема для дівчат. Всі хлопці на футболі, але у нас на відрадному в астрі, здається, хлопців більше водять)) Але нам не везе-не знайшли ще(
Ромашка_Бегемотовна• 17 июля 2017
Ответ дляСладкий лимончик
На першому поверсі старша група, меньші на 2му займаються і для початку в чешках.
автор Сладкий лимончик • 17 июля 2017
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
Не совсем поняла, можно ходить учиться без партнера, пока не найдется?
автор Сладкий лимончик • 17 июля 2017
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
чувствую, будем мы еще долго о каблучках мечтать)

ЯяяКакаджамбо• 17 июля 2017
якщо є вагон грошей, то йдіть. Бальні танці це дуже дорого (Айстра-не айстра різниці немає).

Один індив (тобто індивідуальне заняття) коштує від 300грн за 45 хв (в Астрі наскількі мені відомо 350-450грн). А на тиждень треба брати таких занятть мінімум 2 (латиноамериканська та евпропейська програми), а взагалі для більш-менш результату, то 4 індива на тиждень (по півтори години на латину та стандарт).
+ щомісячна плата за групові заняття від 400-500грн
+ кожен конкурс це 15-250грн за участь
+ 120-150грн для кожного глядача (мама, татто, тощо)
(на місяць зазвичай 1-2 конкурса виходить)
+ більше меньш нормальне конкурсне плаття від 2000грн
+ туфлі від 600грн (треба мімум 2 пари - на тренування і на виступ) + дитина росте, тоже туфлі доведеться мвіняти зазвичай двічі за сезон.
Оце і рахуйте чи потягнете ви таке грошове навантяження.
ЗІ
це я вже мовчу про витрати на семінари із дорогими тренерами, додаткові заняття з розтяжки, ОФП, класичної хореографії, спортивні сбори, виїздні конкурси в інших містах або країнах.
Ромашка_Бегемотовна• 17 июля 2017
Ответ дляСладкий лимончик
А ви уявляли, що всі на заняттях парами? В групі вчать кроки, дівчата з дівчатами в пару стають, якщо немає хлопців- партнерів всім не вистачає. На турніри пари готуються окремо-інд заняття додаткові, наразі і без пари соло готуються, але це все з часом. Якщо повезе-буде вашого віку і зросту партнер-це чудово.
ЯяяКакаджамбо• 17 июля 2017
Ответ дляСладкий лимончик
Можна, це називається категорія соло. Зазвичай на конкурсах є окремі категорії для соло та для пар.
Танцювати соло можно перший рік-півтора як партнера немає, але більше не рекомендють, бо дівчина звикає сама і потім дуже складно навчитися-перевчитися взаємодії в парі, не тягати партнера за руки, не домінувати в парі -тощо.
ЗІ
якщо ви матеріально не обмежені, то одразу пропонуйте потенційним партнерам що фінасово готові партнеру допомогати (читай сплачувати а нідивідуальні заняття або звагалі повністю усі витрати на индиви та конкуси) - так шанс знайти нормального партнера (ще й не новачка) різко підвищується.
автор Сладкий лимончик • 17 июля 2017
Ответ дляЯяяКакаджамбо

+ кожен конкурс це 15-250грн за участь
ЗІ
я так понимаю, все что вы описали, это если ребенок профессионально хочет заниматься танцами, со временем. А для начала, в 5 лет зачем индивидуальные занятия?
автор Сладкий лимончик • 17 июля 2017
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
думала все парами))
Ромашка_Бегемотовна• 17 июля 2017
Ответ дляЯяяКакаджамбо

+ кожен конкурс це 15-250грн за участь
ЗІ
Ну, це вже з профзамахом. Для дитини маленької групових занять достатньо, якщо ще буде подобатись і буде виходити. Ви ще в росходи зачіску і мейк не додали))). Дешевше бальникам у колективі, але у нас територіально таких колективів немає.
Ромашка_Бегемотовна• 17 июля 2017
Ответ дляСладкий лимончик
400 грн по 1 годині 2р на тиждень. Така була ціна минулого року в Астрі. В цдют 300грн по 3 заняття на тиждень. Але в останньому для малявок група не дуже, тому й пішли. На перший рік крім зручного тренувального одягу нічого не потрібно. Перші танцювальні костюми можна брати в прокат. Без фанатизму-це нетравматичний гарний вид спорту.Гімнастика і фігурне катання значно важче в усіх відношеннях.
автор Сладкий лимончик • 17 июля 2017
Ответ дляЯяяКакаджамбо
ЗІ
Пока это мне точно не нужно. Сейчас у ребенка есть желание танцевать, - пусть танцует. Я не уверена, что через несколько лет ей это не надоест. В 5 лет еще можно танцевать, в 7 лет мне бы уже хотелось, чтоб она больше училась, чем танцевала)) Потому учить за свой счет еще и партнера я сейчас точно не буду)
ЯяяКакаджамбо• 17 июля 2017
Ответ дляСладкий лимончик
Нееее тоне професівйно... професійно - це індиви кожен день по півтори години + відпрацювання (практика, группа) 2 години 3-4 рази на тиждень + ОФП+розтяжка+ хорега по однуму разу на тиждень кожне. Оце більш мнеьше вже тягне на професійне - це буде рівень фіналів-приерів на більш менш крупних українських турнірах.

Те що я описала вище це стандартна схема звичайного танцювання так аби стабільно потрапляти у фінали великих турнірв та бути призерами на невеликих.
ВИ звісно можете сказати - місця то не важно, але гарантую що дууууже мало дітей котрі будуть задоволено отримувати постійно місця на рівні 20+ (тобюто це за межами полуфіналу)

Індиві потрібні в будь якому віці. Просто якщо зараз у 5 років почати по 2 індив ана тиждень, то за півроку дитина буде у фіналах або навіть презерах по категоріїї бейбі. Відповідно, коли перейде за віком у категорія діти1, то там вона буде вже не новачком і тому теж більше шансів отримати фінальнімісця - і так далі.

ЗІ
головне треба уяснити, що в БТ виступати можно виключно на конкурсах - тобто це СПОРТИВні танці. Ну ще в малечі бувають якісь концерти-відкриті уроки (аби матусь порадувати, але потім цього немає теж)
автор Сладкий лимончик • 17 июля 2017
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
В ЦДЮТ это на Г. Севастополя?

ЯяяКакаджамбо• 17 июля 2017
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
мейк для діте йне потрібний. Зачіску в категорії діти та ювенали роблять дома безкоштовно часто ,але вона теж обов`язкова навіть для 4 річних дітей.
Нормальний конкурсний колектив БТ це те саме що і спортивні БТ - ці самі танці, та сама техніка і правила, просто змагання не тільки в одиночному, але і командному заліку. Так само костюми, так само індиви - інкше не візьмуть у конкурсну команду.
Ромашка_Бегемотовна• 17 июля 2017
Ответ дляСладкий лимончик
В ЦДЮТ это на Г. Севастополя?
Так, там теж непогано, але тренер в Астрі краще для малявок.
ЯяяКакаджамбо• 17 июля 2017
Ответ дляСладкий лимончик
В ЦДЮТ это на Г. Севастополя?
ой не треба туди йти - там просто болото... краще в айстру тоді...
Або в ЦДЮТ, але не на БТ - там є гарні Пектораль, Зорі якісь (не памятаю точно) - ото нормальні колективи, але щоправда не бальні.
автор Сладкий лимончик • 17 июля 2017
Ответ дляЯяяКакаджамбо

ЗІ
Что-то вы меня пугаете)
Ромашка_Бегемотовна• 17 июля 2017
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Ви так налякали автора теми, що буде 10ю дорогою бальників обходити. На скільки я спілкуюсь з танцювальниками переважно всі займаються для задоволення навіть в колективах- змагання не завжди перший пунктик і не дуже часто.
ЯяяКакаджамбо• 17 июля 2017
Ответ дляСладкий лимончик
Что-то вы меня пугаете)
не лякаю, а правду пишу. Просто багато хто отак як ви приходить у 5 років із бажанням - та я так, та просто у стороні постою, та для себе, а потім якщо дівчинка завхопиться, то треба знати на що розраховувати (особливо у фінінсах та у часі тренуваннь). По іншому там не буває - або так як як описала, або просто кидають і переходять в інші танці, або в інши види сопрту - так буває в 99% випадках.

моя дитина танцює вже 5-тий рік і наша пара зовсім не крута та не топова - звичайні середнячки, розвиваються у звичайному темпі, зірок з неба не хапають. Те що я писала це звичайни режим тренуваннь в усіх клубах де нам довелося танцювати (включаючи ЦДЮТ також доречі)
ЯяяКакаджамбо• 17 июля 2017
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
танці типу народні, класичні, сучасні, контепм, тощо і ДУЖЕ відрізняються від бальних саме відсутністю оцієї спортивної складової (щоправда в тих танцях свої проблеми - знайома водила дівчинку свою на дитчий балет - там такі пристрасті - уххх, БТ відпочивають)
автор Сладкий лимончик • 17 июля 2017
Спасибо, было очень интересно почитать) Сходим в сентябре, посмотрим, что за зверь такой)