Язвочка• 19 июля 2017
Посоветуйте книгу на украинском языке
Хочу научиться говорить красиво, а главное правильно на украинском языке, расширить словарный запас.Посоветуйте что почитать.
Админко• 19 июля 2017
Ірина Вільде ’Сестри Річинські’ - три томи. Не зможете відірватися. Я привезла на днях свекрусі, вона каже:’Таку грубу книжку буду читати цілу зиму.’ За тиждень дзвонить, каже:’ Я вже прочитала, а продовження є?’
Админко• 19 июля 2017
Ответ дляLilya_z
Люко Дашвар - очень жизненные произведения, читала на одном дыхании
Теж гарні книги. Люко Дашвар російськомовна в побуті, в останніх її книгах, дуже видно, як людина розвинулася, саме в мовному напрямку.
Язвочка
• 19 июля 2017
Ответ дляnanaec
А що Ви взагалі любите читати? :)
Художественную литературу, научные по психологии.
Неугомонная• 19 июля 2017
Из современников - Винничук. Речь живая, искрометная, но с галицизмами. Хотите посмеяться -сборник ’Груші в тісті’, серьезная литература -’Танго смерті’
Кумушка• 19 июля 2017
’До зустрічі з тобою’ Джоджо Мойес, ’Ліцей слухняних дружин’ Ірен Роздобудько