Ягодка опять• 27 июля 2017

Что посоветуете, девочки

Геморрой уже лет 20 после родов, крайне редко обострения и вот конкретно после кд образовался наружный с вишенку размером, блин, что купить мазь , гель или свечи, что эффективнее? Именно от наружного(
Спасибо, дорогие.
Анонимушка• 27 июля 2017
Мазь тоже применяется ’внутрь’ даже при наружном геморрое. Мне помогает Релиф при таких обострениях, форма не важна

Natasmak• 27 июля 2017
Релиф (свечи)
автор Ягодка опять • 27 июля 2017
Спасибо, хорошие
На границе• 27 июля 2017
Свічки постеризан дуже добре знімають запалення. А взагалі всі препарати лише приліковують. Мені після других родів робили дезартерізацію - вже другий рік після операції, я дуже задоволена, тепер жодних проблем і дискомфорту.
Бурундучиха• 27 июля 2017
Ответ дляНа границе
Вы в Оксфорд медикал делали? Сколько обошлась операция?
На границе• 27 июля 2017
Ответ дляБурундучиха
Ні, робила в міській лікарні! Не довіряю таким центрам. В нас їх кілька в місті тих клінік. В минулому одна з таких модних клінік пропустила і не діагностувала в мене позаматкову, розгребали все в лікарні вже після них - мнне спасали...Лікарня надійніша, тому що в них є все для реанімації і лікарі більш обізнані про різні наслідки. Лікар до якого я зверталася мав всі сучасні технології. Найдорожче що довелось купити був набір для апарата - був в районі 10 тис. Ще були витрати на наркоз, препарати після операції і роботу - це ще потягло біля 5 тис. Зараз думаю буде дорожче, бо ціни виросли. Доречі операцію в тих центрах ніби роблять не під наркозом, що є вкрай не правильно, бо місце одне з самих болючих. Мені робили спінарну анестезію і ще мусили доколювати щось, бо відчувала біль. Потім важко відійти, перший день боляче дуже, не можна вставати і тобі колять знеболюючі кожні 3 години. Медсестри за тобою дивляться. Правда на другий день тебе піднімають і ти здоровий і вже можна топати додому. Перший місяць не можна тільки важке піднімати, до 5 кг. Нічого не тягне і не болить, можна працювати. Як бачите процедура важка, не уявляю як її проводять в Оксфорд медікал без наркозу і одразу відправляють додому. Принаймі реклама у них така, що вони так роблять. Я б не ризикнула це робити там, якщо це дійсно правда. Краще шукати лікаря в великій лікарні який оперує тим апаратом і де є всі умови, так однозначно безпечніше.