Не прохожу мимо• 29 июля 2017
Перед одним оком ніби якась чорна нитка чи то мушка.воджу оком і вона
Також туди сюди.тільки перед одним оком.що б це могло бути.?мені до окуліста?чи куди бігти?
Ленне-Рейма• 29 июля 2017
и к окулисту тоже. У моей сестры из за лишнего веса такое в спине заживает нервы и мушки плавают. Это не лечится(((
Усатая полосатая• 29 июля 2017
у моей мамы такое с 50 лет началось. но уже оба глаза. окулист сказал, что не лечится. что-то там с сетчаткой что ли. ну и зрение хуже стало. но поддреживать можно - капли капает. но я вам советую нескольких окулистов пройти. и посмотреть что скажут. потому что моя мама к одному сходила и все.
ШапкаУшанка• 29 июля 2017
У моей мамы было ,оказалось отслоение сетчатки, делали операцию ,кололи уколи. Прошло.
Сигарный шланг• 29 июля 2017
Таке у всіх людей є, мені здається, треба подивитися на білу стіну і побачите
Фрекен бок• 29 июля 2017
Ніякого невропатолога непотрібно, не хвилюйтеся, це епітелій, який є в кожної людини. У Вас очі білш чутливі до нього.Особливо видно цю плаваючу чорну ниточку коли дивимося на сонце, чи білу стіну. Обовязково користуйтеся якісними сонцезахисним окулярами, щоб очі були захищені від прямих сонячних променів.