Оч@ров@Шк@• 29 июля 2017
Потрібна допомога!
Передісторія: Мені 20 років, я в пошуках роботи. Враховуючи те, що я живу у маленькому місті, з пошуком вакансій тут складно (їх практично немає). Декілька тижднів тому я вирішила пошукати роботу в Києві. Як тільки приїхала - одразу все пішло не так як планувалось: родичі в яких попередньо домовилась зупинитись сказали, що не можуть мене взяти до себе (аргументували це тим, що до них незаплановано приїхали їхня рідня і мені не буде де спати), я не наполягала. Шукаючи кімнату натрапила на шахрайку яка тільки взяла гроші, дала адресу і сказала що там буде її дочка, яка мені відкриє та покаже кімнату, а виявилось що там живуть зовсім інші люди, які взагалі не здають ніяких кімнат. Ночувати пішла в хостел. На співбесідах переважно вияснялось що насправді вакансія, робота і заробітна плата зовсім інші ніж в оголошенні. Я не припинила б пошуки і не здалася б, але фінансів вистачило лише на декілька днів, так як доводилось платити за хостел, купувати їжу, платити за проїзд до чергового закладу в якому проходила співбесіда.
Після невдалої поїздки повернулась розчарована додому, без роботи і без грошей. Тепер планую поїхати знову, але цього разу з набутим досвідом від минулої поїздки та з вашими порадами.
Суть питання: Де можна знайти оптимальний та недорогий варіант житла на тиждень, чи все таки хостел це найкращий варіант у даному випадку?
Як взагалі вижити в Києві людині з малого міста?
Яка приблизна сума грошей буде оптимальною на перший час щоб вистачило на житло, харчування і проїзд.
За який час можна знайти роботу?
P.S. Анонімно, тому що стидно за те що опинилась в такій ситуації і як лохушка повелась на ті лохотрони.
За який час можна знайти роботу?
Кривая спроса• 29 июля 2017
А Ви впевнені, що за тиждень знайдете роботу? Можливо, спробуйте знайти віддалену роботу.
Полиэтиленовый привет• 29 июля 2017
я бы шла временно на любую работу ,пока не нашла более подходящую
kalina_red• 29 июля 2017
бедная девочка
да, хостел оптимально. оплата по факту, и снять можно на сутки. квартиры в этом плане дороже + аферистов полно.
на еду - спорный вопрос, смотря, что вы любите. я ездила в длительные командировки, жила в гостинице и ела то, что готово к употреблению после покупки. раз в день заходила в кафе поесть нормально.
проезд - тоже вопрос. рассчитывайте максимум 4 собеседования в день маршрутка+метро доехать - это - грн
kalina_red• 29 июля 2017
Ответ дляКривая спроса
я за день нашла. выставила резюме, прошла 3 собеседования за день, выбрала одного работодателя и на следующей неделе уже была в штате. тут не угадаешь.
Кривая спроса• 29 июля 2017
Ответ дляkalina_red
Отож, не вгадаєш
Аноним_Галя• 29 июля 2017
Можу запропонувати пожити у нас, порадити як і де дешево харчуватись. Те що роботу прийдеться шукати довше це правда
Неновая почта• 29 июля 2017
Мой брат проходил многие собеседования по скайпу. Может и Ваши роботодатели на такое могли бы пойти.
Копуша• 29 июля 2017
В Киеве если будете искать работу, только на проезд в день гривен 50 будет уходить,
(метро 5 грвн, автобусы, троллейбусы по 4 грвн... на питание от 100 грвн), проживание для вас на первое время наверное оптимально хостел, пока работу не найдёте. Смотря ещё какую и на какую зарплату...а там видно будет. Вот и подсчитайте...
kalina_red• 29 июля 2017
автор, попробуйте договориться о собеседованиях удаленно. обзвоните, распишите себе маршрут, жилье тоже подберите, чтобы к транспорту близко было, лучше к метро
Тоскующая• 29 июля 2017
А че, с фигурой беда?
Знаю одну из села, в 19 уже и квартиру сама снимала и машину купила и губы, ресницы, волосы сделала. Нашла лоха и вышла замуж. Теперь не париться.
Оч@ров@Шк@
• 29 июля 2017
Ответ дляkalina_red
бедная девочка
Велике дякую
Оч@ров@Шк@
• 29 июля 2017
Ответ дляshll
Какую работу Вы ищите ?
Роботу шукаю будь-яку: є досвід роботи офіціантом, барменом;
Можу працювати нянею чи гувернанткою (навчаюсь на вчителя початкових класів та англійської мови з дошкільним вихованням), деякий час підробляла копірайтером та контент-менеджером (на дому працювати на даний час немає можливості).
А взагалі я швидко навчаюсь і можу займатися чим завгодно якщо покажуть як то робити.
Оч@ров@Шк@
• 29 июля 2017
Ответ дляЦаревна Лягушка
Дякую за пропозицію, як мені написати вам у особисті повідомлення?
Упругая попка• 29 июля 2017
На метро Вокзальная возле магазина ’Новус’ (со стороны Южного вокзала) открылась хачапурная ’Мама Манана’. Им требовались официанты. Приличное сетевое заведение, не забегаловка. На сайте есть адрес и телефон. Перезвоните, узнайте. На первое время это лучше, чем ничего. Хостелов в этом районе тоже достаточно, не нужно будет тратить день на проезд. Держитесь, вы молоды и вам все по плечу! У вас все получится!
Оч@ров@Шк@
• 29 июля 2017
Ответ дляУпругая попка
Дякую)
Бажаю вам зустрічати по життю таких добрих людей, як ви.
Упругая попка• 29 июля 2017
Ответ дляОч@ров@Шк@
Дякую)
Спасибо ! Там же, буквально в нескольких метрах, есть Макдональдс, еще пару кафе, стоматология, которые только-только открылись. Наверняка они ищут персонал. Тот же Новус, очень хороший магазин, может там нужны люди.
Стучите и вам откроют!
Аноним_Галя• 29 июля 2017
Ответ дляОч@ров@Шк@
Відкриваюсь
Пишіть
Упругая попка• 29 июля 2017
Посмотрите разовую работу на сайте ’Кабанчик’, может найдете для себя что-то подходящее
Аноним_Галя• 29 июля 2017
Ответ дляОч@ров@Шк@
Ой
Тепер вже відкриваюсь)
Приму в дар• 29 июля 2017
Идите пока официанткой куда нибудь, а там будете подисктвать и работу другую и жильё . Но деньги живое хоть будут. И нп надейтесь ни на родственников ни на кого