НеГолосую• 1 час назад
відпочинок на морі друга половина вересня
Ну от якось так складаються обставини. Де ще може бути комфортно покупатися у вересні, друга половина?
Бабайко• 1 час назад
Я їду в Турцию, в Аланію, обіцяють температуру води до 25, рахується найтепліший регіон країни
НеГолосую
• 46 минут назад
Ответ длязаварний look
а куди б ви хотіли?
Я планувала бюджетний варіант. Греція або Болгарія. Автобусні тури. Щоб недовго добиратися і без пересадок-стиковок-нервів.
Брюлик в стразах• 45 минут назад
Ответ дляНеГолосую
Болгарія - сокріше ні, Греція, Туреччина з базового цілком ок
НеГолосую
• 43 минуты назад
Ответ дляБрюлик в стразах
Розумію, що Болгарія вже відпадає. А якщо Греція ? Паралія Катеріні наприклад розглядала. Щоб дорога не дуже довга. Як там в цей час?
Турція автобусом дуже довго. А з літаками також нешвидко буде зі стиковками.
НеГолосую
• 24 минуты назад
Одним словом- може хтось щось порадить для старших людей. Без тусовок. Щоб легко добиратися.
заварний look• 9 минут назад
Ответ дляНеГолосую
якщо автобусом, то по часу буде +/- однаково. Десь 18 год. Це непроста дорога. От тільки Болгарія нецікава, Чорне море кругом однакове. Як заштормить, то всі водорослі будуть на березі.
Краще Греція, Хорватія, Албанія (найбільш бюджетна).
Наприклад, Кіпр
якщо брати зараз авіаквитки то будуть по 150 євро в обидві сторони + інтерсіті до Польщі.
Є автобусні тури, може переглянути в них. Я вже не раз їздила з Бідняжками, в них хороші пропозиції і організація.
Наприклад, Кіпр
Лика-прилипка• 6 минут назад
Ответ дляНеГолосую
Ну Греція і бюджетний варіант з ’не довго добиратися ’ речі не сумісні
НеГолосую
• только что
Ответ дляП´яна вишня
В Греції була наприкінці вересня, дуже сподобалось, комфортна погода
Де саме були?