Бабочки в моём животе• 03 августа 2017

Буча, школи 4 і 5. У кого діти ідуть в 4-й клас?

Дівчатка, дуже прошу порадити першого вчителя для дитини. В школу іде в наступному році. Звичайний клас, не інтелект, не Росток.
Ну і загалом буду вдячна будь-якій інформації про ці школи. Дякую.
suslik• 03 августа 2017
з тих вчителів, що нині є в 4 кл 4 шк, то мені подобається Поліщук Л.І (але в неї Росток) і Запорожець Г.В (в неї звичайний клас)..
але ж судячи з того, що кількість класів значно збільшилась і цього року, то наступного року буде ще більше, і будуть і нові вчителі..
зараз 4 кл., здається 6(?)

suslik• 03 августа 2017
ой, не Поліщук)) це про своє думала... Ющенко Любов Іванівна
suslik• 03 августа 2017
щодо інформації про саму школу: гіпермега переповнена, цього року в них було таке собі ’ноу-хау’ - мобільні класи, коли кілька класів проводили уроки в коридорі із-за відсутності кабінетів...
цого року планувалось будувати гіпсові перестінки в коридорах, щоб ’узаконити’ ті мобільні класи ...
цього року начебто 12 перших класів має бути... вчителів не вистачає - беруть студенток з вузів - вони після першого ж року роботи тікають, бо умов для роботи мінімум..

син відучився в ній 1 кл і покинули те ’завєдєніє’)))

адміністрація в ній явно не на місці..
Помидорина• 03 августа 2017
самая шизанутая училка младших классов в 4 школе в прошлый год взяла первоклашек. тоесть ваш ребенок к ней точно не попадет. остальное не так страшно. 5 это лицей, там нагрузка неоправдано выше и мальчиков заставляют форму носить ’аля охранник ТРЦ’. и дектор там специфический чувак, поищите в инете сюжет тсн про скандал в пятой бучанской школе и неадекватные действия администрации. в 4 директор очень хорошая женщина, всегда поможет, без проблем принимает родителей по любым вопросам. поэтому мы выбрали четвертую и не жалем.
Помидорина• 03 августа 2017
Ответ дляsuslik

адміністрація в ній явно не на місці..
я написала скаргу в міносвіти на керівника бучанського відділу освіти и наш клас нікуди більшк не ’мобілізували’. чиноаники нагліють рівно доти, доки ми їм це дозволяємо. переповненність 4шк ніяк не вина адміністрації школи, це сфера відповідалтності бучанського відділу освіти при міськраді
автор Бабочки в моём животе • 03 августа 2017
Ответ дляsuslik

адміністрація в ній явно не на місці..
Я знаю((( це просто жах((( в цьому році кажуть 450 першокласників.
На жаль, не бачу поки що іншого виходу. Ще цікавлюсь школою в Гостомелі, можливо вона не така переповнена. Там дуже хвалять директора. Але так не хотілось б возити... Дякую Вам за відгук.
suslik• 03 августа 2017
Ответ дляПомидорина
відповідальність на директорі школи в тому числі))
а якщо всі батьки напишуть скарги, то як директор виходитиме із ситуації?))

щодо 4 шк, то показухи для ФБ і свого сайту в них більше, ніж треба... і все, на жаль...
Ответ дляПомидорина
))) це добре, що найгірша вчитель нам не попадеться))) 5школу розглядаю без інтузіазму, не думаю, що прийдемо співбесіду і не хочу мучити дитину навчанням, тим більше, що особливих здібностей вона не виявляє. В Хотілося б побутового комфорту, одної зміни і доброго вчителя. В 4 школі можна знайти тільки вчителя, і то не факт. У мене вже з´являються думки переїжджати з Бучі. Проблема школи для мене просто катастрофічна(((
Ответ дляПомидорина
Дівчатка, а за нову школу щось знаєте? Можливо туди будуть набирати першокласників?

suslik• 03 августа 2017
Ответ дляБабочки в моём животе
там обіцяють початкову школу при Україньскій гімназії... десь проскакувало на ФБ, що набиратимуть по 2 перших і других класи(а це крапля в морі, враховуючи, що лише в нашому будинку, що поряд з новою гімназією на настпуний рік як мінімум 30 першачків буде, це тих, що тільки ми в будинку згадали)

вже 3 місяці роботи там не ведуться - все бур’яном заростає поки... тільки коробку вигнали і дах просмолили
Ответ дляsuslik

Цікаво, набір буде на конкурсній основі, чи по прописці?
БЦАшка• 03 августа 2017
Ответ дляБабочки в моём животе
Туди переведуть гімназію. Буде добір учнів. Там немає 1-4 класів. Тому для 4 школи місця стане більше.
БЦАшка• 03 августа 2017
Ответ дляsuslik

А де почитати про початкову ланку?
Ответ дляБЦАшка
Так, місця стане більше, але все рівно 4 школа тріщатиме по швам ще багато років. Якщо першачків 450 чоловік... Куди тих дітей посадять, я не уявляю.
Може хтось щось знає про 13 школу в Гостомелі? Колись читала тут, хвалили дуже. Але тоді мені було ще не актуально, не придала уваги.
І ще одне прохання)))
Як думаєте, краще віддати дитину на підготовку в саму школу, чи ефективнішими будуть індивідуальні підготовчі заняття?
Враховуючи, що дитина наразі ніякої зацікавленості навчанням не виявляє((
suslik• 03 августа 2017
Ответ дляБабочки в моём животе
якщо звичайна школа, то конурсного відбору не мають права проводити...згідно ЗУ ’про освіту’ поняття ’школа по прописці’ відсутнє, тобто кожен може вчитись в буд-якій школі...

але щось мені підказує, що буде там ’конкурсний’ відбір як у ’Капітошці’ - хабарі, позачерговики, кум-сват-брат і тд))
БЦАшка• 03 августа 2017
Ответ дляБабочки в моём животе
Я знаю про 13 школу. А що вас цікавить?
suslik• 03 августа 2017
Ответ дляБЦАшка
А де почитати про початкову ланку?
десь мелькало в Бучанських групах на ФБ
suslik• 03 августа 2017
Ответ дляБабочки в моём животе
І ще одне прохання)))
навіщо підготовки? щоб дитина потім нудилась в 1 класі? там і так не так весело, а дитина вже все це знатиме...

ці ж всі підготовки в 99% випадків просто виконують програмсу 1 класу (навчання грамоти-письма-рахунку і тд)..

БЦАшка• 03 августа 2017
Ответ дляБабочки в моём животе
Я не писала, що проблемо буде вирішено. Але це краще, ніж нічого.
Помидорина• 03 августа 2017
Ответ дляsuslik

ви не знаєте законів. директор школи виключно керує школою в межах наданих повновпжень. скорочувати кількість учнів або збільшувати кількість площ для нових кабінеті- повнвстю у віданні відділу освіти, яке перебуває у віданні міської влади. директор керує навчальним процесом.
allo4ka21• 03 августа 2017
Ответ дляПомидорина
Кто это? Мой ребенок в прошлом году пошел в первый класс, но у нее была молоденькая, после училища и ее попросили. Вы этом году должен быть новый учитель, но мы до сих пор не знаем нашли его или нет.
suslik• 03 августа 2017
Ответ дляПомидорина
на щастя, я не маю відношення до системи освіти, тому знання її законів мені не треба...
але директор має забезпечувати НОРМАЛЬНІ умови навчально-виховного процесу (думаю, в Посадових обов’язках керівника навчального закладу це прописано першочергово)... якщо місць і кабінетів не вистачає, то чи не має директор звертатись у вище ’стоящие’ інстанції зі скаргами-вимогами і тд? є маса способів мобілізувати зусилля батьків для цього і тдтп... було б бажання...

а то виходить, що директор просто напихає школу як рукавичку в казці.. що трапилось з рукавчикою ж всі в курсі?
Ответ дляБЦАшка
Я знаю про 13 школу. А що вас цікавить?
Все цікавить! Яка якість навчання в цілому, Чи є друга зміна, чи візьмуть дитину з Бучі, до кого підходити, і, найголовніше, до якого вчителя проситися в перший клас в 2018 році. Дякую!
Ответ дляsuslik

Згідна з Вами на 100 відсотків. Проте в нашому оточенні такі дивні батьки... Їхні діти в 4-5 років читають, рахують, на Соробан ходять, три іноземні мови вчать. Боюсь, щоб моїй дитині на їх фоні не було дуже важко, щоб не розчарувалася в своїх силах.
suslik• 03 августа 2017
Ответ дляБабочки в моём животе
не звертайте увагу на інших батьків) то їх діти іїх проблеми..
я свого молодношо ціленаправлено на вчу буквам-цифрам до школи - в нього маса інших інтересів відповідних його віку (5,5 років), а не сидіти вимальовувати палички в той час, як психо-фізіологічно він до цього не готовий.. всьому свій час і поки мозкові структури не дозріют до певного віди діяльності, це буде насиллям над дитиною.. дитинство=радість, а не насилля)
Ответ дляПомидорина
Про скандал в 5 школі Ви мали на увазі так звану дошку ганьби, куди вивісили фото слабших дітей?
Я в шоці, директор явно не при розумі
БЦАшка• 03 августа 2017
Ответ дляsuslik

Кажете директор не на своєму місці - цікаво ,а скільки часу протримається директор на своєму місці якщо організує батьків на боротьбу? І кому писати?- відділ освіти ( вони знають), меру? Департамент освіти,який спустити лист на відділ і працівники напишуть відповіді батькам?
Що значить ´ напихає´ - а вкажіть норму в законодавстві при яких умовах директор має право відмовити? Одразу знайдуться батьки,які вказують на Право на освіту і т.д.
suslik• 03 августа 2017
Ответ дляБЦАшка
так у директора самоціль яка: втриматись на своєму теплому місці чи все ж забезпечувати належні умови для навчання?
БЦАшка• 03 августа 2017
Ответ дляsuslik
Дайте відповідь на моі запитання.
А про само ціль треба питати безпосередньо у людини.
То які дієві методи є? Як людина,яка має відношення до системи освіти, підкажіть.