Хлопаю ресницами• 16 августа 2017
Забродившие малосольные огурцы = квашеные?
Вчера вечером решила сделать малосольные огурцы, все как обычно, перец горошком, лавровый лист, соль две столовые ложки на литр кипятка. Утром вода под огурцами немного помутнела. Переставила огурцы в холодильник, а там они через время запузырились. Это теперь будут квашеные огурцы или просто испорченные?
И еще, могли ли они забросить из-за того, что соль я использовала морскую, а не обычную? Обычная закончились, а вечером уже было поздно идти в магазин.
бибизяна• 16 августа 2017
моя родичка саме так робить квашені огірки - добу влітку на сонці, потім у погреб - усю зиму їдять, зарикває звичайними поліетиленовими кришками, не закатує, не стерилізує.
Хлопаю ресницами
• 16 августа 2017
Ответ дляGreen_Cat
Бродять - коли порушено режим маринування, тобто десь Ви нахуліганили зі стерилізацією.
Сіль тут ні при чому... ото якби малосольні, то там важливо на період заквашування.
А я не стерилизовали ничего, это не на зиму, а на сейчас поесть.
Хлопаю ресницами
• 16 августа 2017
Ответ дляGreen_Cat
И пыталась именно малосольные сделать.
Хлопаю ресницами
• 16 августа 2017
Ответ для40каградусная
квашенные??????? они испорчены
А в чем отличие процесса приготовления малосольных от квашеных?
Хлопаю ресницами
• 16 августа 2017
Ответ дляGreen_Cat
Та чекайте...
По тексту можна зрозуміти, що Ви їх маринували - сіль в кип´яток і все таке.
Якщо просто поставили кваситить, то все нормально
В моем понимании мариновать это с уксусом, стерилизовать или несколько раз сливать и заново заливать кипяченый рассол. Нет, такого я не делала.
В кипятке разводила соль и заливала в банку с огурцами до заполнения емкости. Все.
ЯспАкойнаЯ• 16 августа 2017
Рано Вы в холодильник отправили, нужно было еще денек, чтоб в тепле постояли. И я не пойму, Вы кипятком их заливали? Мы всегда холодной водой
Ответ дляХлопаю ресницами
Ви залили огірки кип´ятком?
Хлопаю ресницами
• 16 августа 2017
Ответ дляGreen_Cat
Ви залили огірки кип´ятком?
Да.
Всегда так делала.
Хлопаю ресницами
• 16 августа 2017
Ответ дляGreen_Cat
Напевне Ви раніше таке робили в більш холодну погоду...
Правильно заливати саме холодною.
Вот для интереса поискала рецепты, есть вариант заливать именно кипятком, это не я придумала.
Ответ дляХлопаю ресницами
Малосольні - це коли з огірками замочуємо часник, хрін, перець, що природні антисептики і чекаємо порівняно малий час, щоб тільки сіль пройшла всередину огірків.
Квашені - то саме, але ждемо довше, щоб не тільки огірки наситились сіллю, а ще й утворилася молочна кислота, що є консервантом - такі огірки як можна просто тримати в холодному місці, так і під закатку.
Зараз у Вас через те, що залили кип´ятком, одночасно працюють і спиртові (бульбашки), і молочнокислі бактерії.
Рекомендую витягнути огірки з холодильника ще на пару днів, щоб стали строго квашеними.
Далі краще всього злити розсіл в каструлю, прокип´ятити і назад в банку - остигне в холодильник.
Ответ дляХлопаю ресницами
Кип´ятком-маринадом ми заливаємо, коли далі іде стерилізація, тобто ’вбиваємо всіх’.
Якщо ж просто залити і лишити, то зварена шкірка стає гарним поживним середовищем для бактерій - малосольні просто не встигають насититись сіллю, як уже починають кваситись.
Хлопаю ресницами
• 16 августа 2017
Ответ дляGreen_Cat
Поняла, спасибо!