Зараз шукаю гурток танців для своєї доні.
І потрапила на сайт Хореографічного ансамбля "Юність" (він знаходиться поруч з нами, тому там і відео і фото передивлялась.
І ось мене дуже неприємно здивувало, що дівчатка молодших груп 5-6 рочків займаються на заняттях в білих майках і білих трусиках. І ніяких ні шортиків ні спідничок!!! Лише трусики. Хлопчики в білих майках і чорних чи колготах чи лосинах або шортах.
Я у шоці. Все бажання хоч якось готувати дитину під цей славетний ансамбль пропало.
А в чому на танцях займаються ваші дівчата? Якщо можна, то допишіть назву ансамблю і місто.
З сайту ансамблю:
3.Форма одягу (тимчасова для конкурсу).
Хлопчики : Біла майка, шорти та шкарпетки любого кольору,
рушник для партерних вправ.
Дівчатка : Біла майка, труси білі, шкарпетки любого кольору,
рушник для партерних вправ, хореографічна зачіска.
Але це не тимчасова!
Бо на відео в ютубі з зборів молодшої групи влітку в Волині, на заняттях дівчатка знову в трусиках!
з 7 хвилини 20 секунд
дівчатка в синіх купальниках в окремій групі потім, а ось найменші - якраз в білому і це трусики і маечки.
3.Форма одягу (тимчасова для конкурсу).
рушник для партерних вправ.
Але це не тимчасова!
з 7 хвилини 20 секунд
Ратушная Елена• 24 августа 2017
Автор, я так понимаю речь идёт не о трусиках обычных, а о танцевальных трусиках в виде шортов. Т.е. закрытых. И майке-топе. Ничего не вижу в этом криминального, т.к. тренер должен видеть, работают ли мышцы у ребёнка или нет.
Ответ дляir.zhuck
В тому і справа, що на відео не конкурс, а збори дітей, що вже займаються. Але там також трусики!!!!
Спіднички заборонені!!!!
Це на сайті, як умова на заняттях.
Спіднички заборонені!!!!
Це на сайті, як умова на заняттях.
щоб все знати, потрібно звернутись і запитати яка форма у тренерів. Мало що там було на зборах. Спідничка на танцях зайва для такого віку.