Скользкая• 29 августа 2013
Бумажні форми на маффіни. чи можна не ставити в силіконову чи металеву форму?
Доброго дня, перший раз печу в бумажних формочка маффіни, на коробочці намальовано, що потрібно ставити в металеву чи сил.форму, паперову, а потім ложити тісто і випікати. а в мене лише формочки силіковові і ті не такої форми. Що робити? чи можна просто в паперові і на металеве деко?
Дякую
Я не в теме• 29 августа 2013
можно, но под тяжестью теста формочки деформируются (разъезжаются складочки) и вид уже становится не таким эстетичным...
вот, например, посмотрите фото
кексы в круглых формочках получились не такими уж и круглыми...
вот, например, посмотрите фото
Я супер-пупер• 29 августа 2013
я ставила в форми, але треба змащувати папір олією, бо я не знала і ми їли мафіни з папером)