Грабля• 09 сентября 2017
Девочки работа в Польше по укладке брусчатки.Кто то стхалкивался?
Мужу предложили работу по укладке брусчатки
г.Лодзь
Может у кого мужья/знакомые работали?Насколько трудно?Что платят?Спасибо всем за инфу.
г.Лодзь
Грабля
• 09 сентября 2017
Ответ дляura1981
Якщо руки з того місця що треба то внас заробить то саме, а як буде працювати як там то і ще більше
Ну якщо бракодєл то нехай їде але тільки на погодинну оплату, бо від виробітку нічо не заробить навіть якщо він спец
А Ви там працювали?яка з\п?
Ответ дляГрабля
А Ви там працювали?яка з\п?
Друг їздив на отеплення від виробітку
За Місяць заробив десь 7000грн, хоча рахував що від виробітку мав заробляти більше як 1000уо. але з їхніми провірками після кожного етапу вони більше шарились як робили
Тому туда тільки на погодинну, але зарплата буде десь 800уо
Якщо їхати то бесь на чехи там мінімум 2000уо зарплата
Польща то для дармоїдів, роз*іздяїв або бракодєлів зараз
Грабля
• 09 сентября 2017
Ответ дляura1981
Друг їздив на отеплення від виробітку
Дякую
Чоловiк перший раз вирiшив.Запропонували поки тiльки таку вакансiю.Це через знайомих
Обiцяють 20000-22000 тис
Ответ дляГрабля
Дякую
Обiцяють 20000-22000 тис
Якщо вони працюють на себе а не на дядю і беруть його в свою бригаду то цілком реально
Тільки тут ще питання харчування і проживання
Нехай їде... попробує
Але якщо він в тому спеціаліст то і в нас такі грошу не проблема. А там потрібно буде повкалувати на ті гроші
Нехай їде... попробує
Научительница• 09 сентября 2017
Ответ дляura1981
Друг їздив на отеплення від виробітку
тогда езжайте дальше в Европу, так на таких работах и по 5 тыс евро зарабатывают как минимум
Бла бла бла• 10 сентября 2017
Ответ дляНаучительница
не смешите 5000 евро на укладке плитке зароботать, разве что 24 часа на 7 дней в неделю работать и то не выйдет 5000.