Все возможно• 10 сентября 2017
Знатоки next, підскажіть,будь ласка :)
Мож, хто брав-бачив-щупав :)
підскажіть по таких позицій:
1. набір штаніків -3 шт. вони норм. по якості,чи все-таки краще брати, де 2 шт.?
2. куртка для хлопчика. маломірить? і наскільки вона тепла? на холодну осінь ок ?
3. костюм дівчачий спортивний. на 122 см 7 буде норм?
Дякую:)
підскажіть по таких позицій:
Дякую:)
Раз одела не бу• 10 сентября 2017
Штаны хорошие по качеству, но они теплые, там начес.
Куртка- еврозима, на холодную осень ок, на сильные морозы холодновато будет.
На морозе• 10 сентября 2017
штаны брали и в наборе и по 1 шт, они одного качества, довольна. Правда темно-синие как-то быстро выстирывается цвет, а серые отлично.
Все возможно
• 10 сентября 2017
Ответ дляРаз одела не бу
о дякую. добре,що написали про штанці. мені теплі не треба:))))
а як по розмірам куртка?
я так дивлюсь по своїм малим,що некст більшомірить....
а як по розмірам куртка?
Все возможно
• 10 сентября 2017
Ответ дляНа морозе
у нас сині речі теж якось швидко колір втрачають. брала кєпки на олді,то таке відчуття,що її вже 10 дітей носило:)
а як по розмірності?
На морозе• 10 сентября 2017
Ответ дляВсе возможно
а як по розмірності?
беру размер в размер, на 4,5 года - 4/5 лет. Некст большемерит, как по мне.
Все возможно
• 10 сентября 2017
Ответ дляНа морозе
в мене малий в 4,2 носить 2-3 роки :))))) правда він у мене мілкий:)))
Наездница• 10 сентября 2017
Куртки не більшомірять. На холодну осінь ідеальний варіант. Штани, як на мене, ті, що по дві пари в комплекті кращої якості
На морозе• 10 сентября 2017
Ответ дляВсе возможно
там такие размеры, что можно носить) какой-то чуть больше размер, какой-то чуть меньше)
Наездница• 10 сентября 2017
Ответ дляВсе возможно
Подивіться вконтакті, там є група некст. Багато реальних замірів
Наездница• 10 сентября 2017
Ответ дляВсе возможно
Куртку, на вашому місті, я б взяла 4-5
Все возможно
• 10 сентября 2017
дівчатка,а хто замовляв на укр.нексті. там обмін приймають,якщо з розміром пролетів?
Наездница• 10 сентября 2017
Ответ дляВсе возможно
Ні, потрібно робити повернення, що зовсім не дешево, потім замовляти потрібну річ. Речі ідуть з Англії
Козяка-маляка• 10 сентября 2017
Набор спортивных качество отличное, утеплённые. Куртка теплая,на холодную осень,одевали даже зимой когда тепло было. Внутри флис подкладка,моих парит,спины мокрые были.
Все возможно
• 10 сентября 2017
Ответ дляНаездница
Зрозуміло дякую
Все возможно
• 10 сентября 2017
Ответ дляКозяка-маляка
Дякую.а наскільки штанішки утеплені?
І по розміру курточки,може,маєте якісь заміри?
Все возможно
• 10 сентября 2017
Ответ дляНа морозе
Це точно)