Угги_в_горошек• 12 мая в 14:55

Не виходить борщ

Дівчата, підкажіть будь ласка, скільки не намагаюся, мій борщ завжди як фото1. А я хочу, щоб був як на фото 2, може, якісь секрети є?
Гадаю_По_шнуркам• 12 мая в 15:26
Ответ дляУгги_в_горошек
В кольорі) Я хочу щоб буряковий прямо був колір, а він більше до оранжевого.
Фоткайте через фільтр або з спец лампою
Ви правда вірите, що у блогерів всі страви іншого кольору, ніж у вас?
Свята наївність

Як ухурделю• 12 мая в 15:27
Ответ дляУгги_в_горошек
Фотошоп несмачний. Та ні, я і в реальності їла такі бурякові борщі, просто це було в готелях і хто мені там розкаже, як вони їх варять.
Скоріше за все, що він без томату, тільки з буряком. Я гадаю, що томат якось теж трохи краде буряковий колір, але це не точно
Ні грама• 12 мая в 15:27
Ответ дляУгги_в_горошек
Кладите Буряк в самом конце за 5 минут, тогда убеди красный, но мне нравится когда оранжевый, кладу за 10-15 минут
Соня-сонятко• 12 мая в 15:28
Есть секрет чтобы Буряк не терял цвет. Но я не скажу😂 хотя уверена многие знают
Борисфенка• 12 мая в 15:30
Ответ дляУгги_в_горошек
Цукор не додаю, він смачний і так, просто якийсь рижий. А мені так подобається коли показують борщі прямо як буряк кольором.
Варю цілий буряк окремо, борщ окремо. Коли борщ готовий, натираю на тертушці буряк, нарізаю дрібно часник і кріп-петрушку, якщо є. Кидаю це все у киплячий борщ, розмішую і одразу вимикаю вогонь.
Буряк має бути дрібненький і кругленький, темного кольору.
Як ухурделю• 12 мая в 15:32
Ой, дівчата, колір борщу - то ще не біда, у мене взагалі з тими борщами нєпоняткі. Я люблю, щоб капуста у борщі була аль-денте і багатенько, ще й квашеної жменю додала би, і щоб кисленький такий був, а чоловік любить солодкий і щоб капуста була переварена і не відчувалась. А ще він любить тільки на ребрах, а мені смачніше з вирізкою. Ось де борщова проблема))
автор Угги_в_горошек • 12 мая в 15:35
Ответ дляБорисфенка
Виходить, він з буряком у Вас уже не кипить, правильно?

Борисфенка• 12 мая в 15:36
Ответ дляУгги_в_горошек
Так, одразу зняти з вогню. Бо якщо покипить пару хвилин, колір буряковий пропадає, стає знову червоним.
Швабристка• 12 мая в 15:38
Я тоже свеклу отдельно в микроволновке готовлю и добавляю в конце. Ну и выбираю такую, чтобы не розовая была, а темная.
ЧукИГеки• 12 мая в 15:38
Ответ дляУгги_в_горошек
Не кладіть томатну пасту, а додавайте до буряка трішки яблучного оцту чи лимонного соку, і не переварюйте борщ, бо від довгої термічної обробки будь який борщ стане з бурякового червоним, а потім посвітліє, і буде помийно-рудого кольору
Пік Антна• 12 мая в 15:38
То мабуть з вареним буряком.
Борисфенка• 12 мая в 15:39
Ответ дляЯк ухурделю
Тю, як би зробила я - зварити каструлю борщу на свій смак, відсипати собі половину, капусти побільше і всю вирізку. Окремо зварити ребра, влити бульйон з ребрами в його борщ, вкинути ложку цукру і варити ще пів-години. Всі будуть задоволені.
когдадеЦкие• 12 мая в 15:42
Ответ дляУгги_в_горошек
Свеклу первую кладете, просто сырую нарезанную, не зажариваете ее, никаких уксусов и всякой фигни. Через 10 минут добавляете морковку и картошку.
Крем для арбуза• 12 мая в 15:56
Я в борщ додаю готовий буряк в самому кінці, не більше, ніж за хвилину до вимкнення. Закинула буряк, порізала укроп і вимикаю. Якщо довше, починає змінювати колір. Буряк гарячий кидаю, тому не потрібно довго чекати, поки закипить.
ПочтальЁнша• 12 мая в 16:03
Ответ дляЯк ухурделю
Варите борщ по очереди то на свой вкус, то на вкус мужа)
Та не реву я• 12 мая в 16:11
Ответ дляУгги_в_горошек
У вас зажарка окремо, і буряк окремо, правильно?
У меня вроде красный. Я буряк режу и бросаю в поджарку + томат
Оно все бурлит.
Капусту отдельно
Та не реву я• 12 мая в 16:12
Ответ дляУгги_в_горошек
Я знаю есть разница буряк режется или натирается, варится уже в кастрюле или зажаривается вместе с луком морковью и томатом.
Стопясят раз обсуждала• 12 мая в 16:28
Ответ длякогдадеЦкие
В мене бабуся так робить - оранжевий у неї борщ завжди. А сестра підсмажує буряк - у неї бордовий. Мені бабусин більше до смаку)
Бабайко• 12 мая в 16:48
Колір борщу дуже залежить від кольору буряку. У мене завжди виходить, як на фото 2, але я ніколи не додаю пасту або кетчуп. Буряк беру гарного кольору і щоб солодкий був, нарізаю соломкою, збризкую яблучним оцтом (можна звичайним столовим, але це обов´язково, бо втратить колір і буде рудий), солю, додаю трохи бульйону і тушкую 25-30 хвилин. За 5 хвилин до закінчення варки борщу додаю туди цей тушкований буряк. Головне борщ не варити довго з буряком, бо стане рудий і розігрівати потім порційно та не довго, всю каструлю не розігрівати, якщо треба 1 тарілка борщу, бо теж втратить колір.

Все до блиску• 12 мая в 16:55
Ответ дляЯк ухурделю
навпаки - кислота не з´їдає колір буряка, а зберігає його
У меня без всякой кислоты буряк в борще сохраняет цвет , просто нужно правильный сорт Буряка , который аж темный внутри
Все до блиску• 12 мая в 16:56
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Фоткайте через фільтр або з спец лампою
Свята наївність
Вы такая смешная . Вы что и правда не ели такие борщи как на вторй картинке ?
Все до блиску• 12 мая в 16:57
Ответ дляЯк ухурделю
У меня и с томатом и с Буряком после поджарки , борщ такого цвета
Все до блиску• 12 мая в 16:58
Ответ дляУгги_в_горошек
Должен кипеть
Як ухурделю• 12 мая в 17:05
Ответ дляПочтальЁнша
Так і роблю, але той, що на мій смак, він не їсть)) а я борщ їм будь-який і у будь-яку пору доби та року. Можу на сніданок, обід і вечерю)
Душка-свекрушка)))• 12 мая в 17:25
Работает капитально, перед зажаркой немного сока отжать в стакан, несколько крупинок лимонной кислоты или сока, влить в конце.
tereska• 12 мая в 17:26
Мені саме головне, щоб був борщ кисло-солодким та смачним. Буряк не завжди буває соковитим та яскравим. Дод до засмажки буряка цукор для карамелізацііі та трошечки яблучного оцту.
Сладкий лимончик• 12 мая в 17:54
Ответ дляУгги_в_горошек
Фотошоп вам на допомогу).
П.С. Ваш апетитніший)
Я натуралка• 12 мая в 18:02
Когда буряк отправляете тушиться, то его нужно сбрызнуть уксусом. Вообще от буряк зависит, конечно.
Розумашка• 12 мая в 19:51
сейчас модно делать в борщ так называемую зажарку: лук-морковка-свекла-томат/помидоры. Кто особо выделистый - жарит отдельно лук-морковку-томат, а отдельно свеклу с уксусом, чтобы типа цвет не теряла.
А наши предки варили борщ без помидор, не было у них еще пасленовых, зато в холоде всегда держали квашеный буряк и активно использовали буряковый квас для борща, закисляя его не томатом, а квасом и потом сметаной. Единственное что жарилось в борщ это сало с луком.
Цветов Мне срочно• 12 мая в 21:24
Варю буряк окремо, додаю оцет, коли тушкую його. Додаю буряк в кінці приготування, хв за 5, в каструлю і обов´язково, щоб вогонь невеликий був