Угги_в_горошек• 12 мая в 14:55
Не виходить борщ
Дівчата, підкажіть будь ласка, скільки не намагаюся, мій борщ завжди як фото1. А я хочу, щоб був як на фото 2, може, якісь секрети є?
2
16
Chaterbox• 12 мая в 14:56
Верю или запекаю отдельно свеклу и кидаю в самом конце. Минут за пять до того как выключаю плиту
7
8
1
автор
Угги_в_горошек
• 12 мая в 14:57
Ответ дляChaterbox
Верю или запекаю отдельно свеклу и кидаю в самом конце. Минут за пять до того как выключаю плиту
У вас зажарка окремо, і буряк окремо, правильно?
1
Chaterbox• 12 мая в 14:57
Ответ дляТаЕщеОптимистка
В чому різниця
Цвет красный. Она хочет более свекольный
автор
Угги_в_горошек
• 12 мая в 14:57
Ответ дляТаЕщеОптимистка
В чому різниця
В кольорі) Я хочу щоб буряковий прямо був колір, а він більше до оранжевого.
1
2
2
Кашка-маняшка• 12 мая в 14:58
Залежить від буряка і його кількості
Перший типу червоний, там може більше пасти томатної
Перший типу червоний, там може більше пасти томатної
2
Chaterbox• 12 мая в 14:58
Ответ дляУгги_в_горошек
У вас зажарка окремо, і буряк окремо, правильно?
Я зажарку вообще не делаю. Варю борщ на мясном бульоне, овощи поэтапно в него
7
1
Весёлая морковка• 12 мая в 14:58
Ответ дляУгги_в_горошек
В кольорі) Я хочу щоб буряковий прямо був колір, а він більше до оранжевого.
Это от Буряка и зависит
5
Стопясят раз обсуждала• 12 мая в 15:00
Ответ дляУгги_в_горошек
В кольорі) Я хочу щоб буряковий прямо був колір, а він більше до оранжевого.
Навіщо він вам? Перше фото апетитніше
6
Ответ дляУгги_в_горошек
В кольорі) Я хочу щоб буряковий прямо був колір, а він більше до оранжевого.
Нічого не треба підсмажквати; і коли трете буряк, то пів-буряка лишіть, і потріть на дрібній терці, додайте за 10 хв до квнця. А основний буряк тріть на крупній і поливайте лимоном висавленим. Тоді не втратиться колір
Не треба нічого пекти там окремо. Ще ото возні не хватало
Не треба нічого пекти там окремо. Ще ото возні не хватало
2
Полюю на дрони• 12 мая в 15:01
Фото 2 буряк кидається сирим і не виварюється до кінця, кидаєте картоплю і вона стає рожевою , якщо варите довше - буряк втрачає колір , і в дощить фото 1)
1
Chaterbox• 12 мая в 15:01
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Навіщо він вам? Перше фото апетитніше
Кому как)... Я тоже люблю свекольного цвета. И чтобы вкус свеклы был более интенсивным
Лялькодзьоб• 12 мая в 15:02
Ответ дляУгги_в_горошек
В кольорі) Я хочу щоб буряковий прямо був колір, а він більше до оранжевого.
Варить свеклу отдельно,потом на терку и ближе к концу добавить в борщ
1
Все до блиску• 12 мая в 15:04
Ответ дляChaterbox
Верю или запекаю отдельно свеклу и кидаю в самом конце. Минут за пять до того как выключаю плиту
От вам нужен этот гембель
Дівчина Гілмор• 12 мая в 15:05
Я не знаю, чи допоможу але мама без зажарки робить так.
Тре буряк та моркву, додає солі щоб колір не втратився з буряку. І пасту томатну оцю з атб
В неї борщ більщ буряковий виходить.
Тре буряк та моркву, додає солі щоб колір не втратився з буряку. І пасту томатну оцю з атб
В неї борщ більщ буряковий виходить.
1
Кубик Рубика• 12 мая в 15:05
В мене завжди помаранчевий, бо я люблю уванений, а червоний, це напевно одна година і на стіл.
2
автор
Угги_в_горошек
• 12 мая в 15:05
Ответ дляВсе до блиску
От вам нужен этот гембель
Чому, я спробую, в мікрі ж можна запекти швиденько. Я так ніколи не пробувала, але можна спробувати.
автор
Угги_в_горошек
• 12 мая в 15:06
Ответ дляДівчина Гілмор
Я не знаю, чи допоможу але мама без зажарки робить так.
Тре буряк та моркву, додає солі щоб колір не втратився з буряку. І пасту томатну оцю з атб
В неї борщ більщ буряковий виходить.
Тре буряк та моркву, додає солі щоб колір не втратився з буряку. І пасту томатну оцю з атб
В неї борщ більщ буряковий виходить.
Про сіль цікаво, дякую, я не знала.
Chaterbox• 12 мая в 15:07
Ответ дляУгги_в_горошек
Чому, я спробую, в мікрі ж можна запекти швиденько. Я так ніколи не пробувала, але можна спробувати.
Можно. В пакет небольшого размера свеклу в кожуре. И на 6-7 минут. Пропаривается и готовая
1
Дівчина Гілмор• 12 мая в 15:07
Ответ дляУгги_в_горошек
Про сіль цікаво, дякую, я не знала.
Вона ще й цукру трохи додавала раніше, але ця паста солодка то вже не додає
1
Оце так цабе• 12 мая в 15:09
1
Все до блиску• 12 мая в 15:09
Ответ дляУгги_в_горошек
В кольорі) Я хочу щоб буряковий прямо був колір, а він більше до оранжевого.
Больше Буряка именно бардового ( они разные бывают тоже) гграмм 700 на большую кострюдю ,отколупните в магазине , нужный Буряк такого темного цвета . Потрите на терке тушите на сковородке пока мягким не станет( перед этим на той же сковородке лук и морковку)и добавьте при тушении томатную пасту ( 1 треугольник) , все . Потом в борщ . У меня всегда борщ краснющий и вкуснющий, в восторге все
1
3
Все до блиску• 12 мая в 15:10
Ответ дляПолюю на дрони
Фото 2 буряк кидається сирим і не виварюється до кінця, кидаєте картоплю і вона стає рожевою , якщо варите довше - буряк втрачає колір , і в дощить фото 1)
Ничего он не втрачаэ
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу
