Играюся• 13 сентября 2017

Учительница обязывала ребенка.

Сегодня ребенок пожаловался на учительницу. Ребенок забрал у другого тетрадку и передал другому. Хозяин тетрадки обнаружил пропажу, на что пожаловался учительнице. В итоге, моего обозвали идиотом и дебилом. Завтра собрание, пойду с ней поговорю, что так делать не профессионально!!!!! Что ещё посоветуете девочки? Как бы вы поступили?
Олька Модниця• 14 сентября 2017
Мама, якщо будете бігати виховувати вчительку, замість того, щоб виховувати свою дитину, через 5 років можливе таке https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1928047 а чо, мама ж синочку захистить, коли синочка з інших знущається.

Идууу--уууу блин• 14 сентября 2017
Автор, я вчитель ( класи від 5 по 11), але при цьому слів ’ідіат’ і ’дебіл’ від мене діти не чули ніколи, щоб не відбувалось на уроці.
Так що в вашому випадку: поговоріть з дитиною ще раз, розпитайте все і поясніть, що ви будете ідти до директора, тому хочете знати повністю все як відбувалось! потім до директора на розмову.
Але будьте готові, що можливо, вам запропонують переходити до іншої школи, бо деякі вчителі з таким лексиконом - є друзями директора, і звільнити, або ідти проти них, директор ніколи не буде (жіночий колектив...)
автор Играюся • 14 сентября 2017
Ответ дляОлька Модниця
Ви б стерпіли, якби вашу дибілом назвали? Я сумніваюся.
автор Играюся • 14 сентября 2017
Ответ дляИдууу--уууу блин
Дякую. З дитиною поговорила. Свідком був весь клас. Піду до неї, не думаю, що придется йти до директора.
Олька Модниця• 14 сентября 2017
Ответ дляИграюся
Якщо моя дитина вела себе те так як потрібно, то в мене отримала б дитина. Ви шукаєте проблему не там де потрібно. Більша проблема - це неправильна поведінка дитини. А Ви не сильно слухайте лише дітей. Бо будете бігати в школу на розборки кожен день.
Олька Модниця• 14 сентября 2017
Ответ дляИграюся
Знаєте, чому більшість вчителів не займаються вихованням дітей, класи стають розхлябаними, вчителі на все закривають очі?
автор Играюся • 14 сентября 2017
Ответ дляОлька Модниця
Вибачте, але за сім років це перший раз піду з таким питанням
Олька Модниця• 14 сентября 2017
Ответ дляИграюся
Так це Ви за семикласника хочете розбиратись іти?
автор Играюся • 14 сентября 2017
Ответ дляОлька Модниця
Ні, не знаю. Школа і клас у нас не розхлябана. Ідеальні ремонти, техніка практично у кожному класі.

Олька Модниця• 14 сентября 2017
Ответ дляИграюся
А при чому ремонти до поведінки учнів і вчителів?
автор Играюся • 14 сентября 2017
Ответ дляОлька Модниця
До розборок я ніколи не опускалася. Іду поговорить.
автор Играюся • 14 сентября 2017
Ответ дляОлька Модниця
До чого тут тоді це питання?
автор Играюся • 14 сентября 2017
Ответ дляОлька Модниця
Ні