Всім привіт. Щось таке включив, що коли в інстаграмі добавляєш фото, то воно чомусь автоматом не розшарюється в фейсбуці, хоча галку ставлю про розшарення в фейсбуці.. Може хто в курсі ? :)
alenysh_ka• 14 сентября 2017
возможно не к той странице подключили. Там можно шерить на личную и на бизнес
Ответ дляalenysh_ka
еще как вариант, отвязать страницу и снова привязать, бывает глюк
одного разу так і зробив, ніби помогло, але потім знов повторилось.. Думав, що є якась інша причина..