Неновая почта• вчера в 10:20

Перетин кордону, не пропустила митниця!!!

Друзі, терміново прошу допомоги!!!

Моя донька виїхала в Німеччину в жовтні минулого року. Наразі має оформлені тимчасові німецькі документи, оформлений 24 параграф.
Тиждень назад приїхала з Німеччини в Україну забрати свою кішечку.
На зворотньому шляху її не пропустила польська митниця, мотивуючи це тим, що у неї протермінований безвіз, пройшло більше 90 днів з 31.10.2025 року.
Поляки змусили повертатись назад, зараз вона їде поїздом в Україну.
Друзі, хто стикався з подібним??! Будь ласка, прошу ваших порад?! Як їй перетнути кордон?
Посольство України в Німеччині не працює, вихідний день.
Хвилююсь за документи, які були оформлені на кішечку, чи не будуть вони протерміновані? Кішечка в сильному стресі, адже багато годин в дорозі, і невідомо, як буде далі
😥😥😥
lilul990• вчера в 18:46
Ответ дляЗапароленое одеяло
может к юристу обратиться, а не темы писать?!
А юрист чим поможе? Якшо просрочений безвіз, то тільки ждать 3 місяці
Запароленое одеяло• вчера в 18:47
Ответ дляlilul990
ну вы спросили совета, теперь знаете ответ, но тема все равно открыта.зачем
Борисфенка• вчера в 18:47
Ответ дляKhmelnichanka
Я була невиїзна рік.
Бо рік чекала пластику.
Але при цьому в нас вже були медичні страховки і виплати із ДЦ. Просто двічі продовжували фікціон. Якось багато що в різних землях по- різному робиться…
То у вас зробили виключення, бо продовжували Фікціон.
А стандартна схема - отримати Фікціон, дочекатися пластика, з пластиком в Джоб-центр і страхову і на пошуки окремої квартири.
lilul990• вчера в 18:49
У дівчини і у багатьох може бути думка шо поляки зараз як на початку - всіх голих босих на українських паспортах пускають або й без них

Зараз все сурово, якшо хтось збереться їхати. Треба вивчати умови ваших статусів, читати документи, дотримуватись безвізу. Зараз не прокатіт просто поплакати.
Борисфенка• вчера в 18:52
Ответ дляol_kin
Якщо фікціон вже є, то так. Фікціон це підтвердження, що подані документи на 24& і з фікціоном джобцентр вже бере в роботу документи українців, але проблема в тому, що страховка подається окремо документи і фактично вони від джоба не залежать, просто джоб платить за цю страховку. У мене була ситуація, зо ми подавали усі документи в джоб і страховку, страховку зробили, а джоб документи загубив і нам за один місяць страховку довелося самим оплачувать, тому що документи подали з січня, а джоб нас оформив лютим вже.
Пластик ми отримали 30 січня, документи в джоб і в усі інші організації подали 21 грудня, як тільки отримали фікціон. Тому це не правда що до отримання пластику не можна подати документи.
Ви отримали пластик з 30 січня і з цієї дати вас прийняв і Джоб-центр і страхова. А подати документи всюди можна хоч в день отримання Фікціону, толку? Вони будуть просто лежати.
Борисфенка• вчера в 18:54
Ответ дляlilul990

Так, скасували всі тимчасові міри - по внутрішніх паспортах України не пускають, тварин без щеплень і документів не пускають, паспорти закордонні не подовжують і дітей не вписують, треба тільки нові закордонні паспорти робити. Дні безвізу уважно рахують.
ol_kin• вчера в 18:54
Ответ дляБорисфенка
Ні, документи моєї сестри так само усе оформлювалися, вони отримали виплати з січня, а наші документи джоб губив два рази, тому така ситуація
Борисфенка• вчера в 18:56
Ответ дляol_kin
Може вона пластик отримала на місяць раніше?
А взагалі у них є мільйон нюансів, всюди все по різному, цей ребус розгадувати без толку.
Нетутешня• вчера в 18:58
Ответ дляПутающаяся
Я работаю с немцами. И меня очень часто спрашивают зачем украинцы постоянно ездят в войну. Они не понимают как можно ездить в войну. До нас никто так не делал.
Ви працюєте з прикордонниками чи де? Якщо де, звідки ваші колеги знають, куди українці їдуть? І якщо німцям не знати пробачно, то Вам ні, може Ви виїхали сім´єю, але не всім так пощастило. Поясніть їм наступного разу, що люди їздять не на курорт, у когось чоловіки залишились, у когось старенькі батьки. Не буду німцям бажати таких самих приводів їздити, не впевнена, що вони і справді це питання піднімають. Побажаю Вам просто відї.. ться від людей, якщо з емпатією не склалося.
Khmelnichanka• вчера в 18:59
Ответ дляБорисфенка
Так, в нас якось «кучеряво» вийшло.
Спочатку 7 місяців по 3 різних притулках (комфортних, але притулках). , з фікціоном, медстраховкою і і виплатами від ДЦ, потім через 7 місяців - переізд в квартиру (з подовженим фікціоном), а вже аж потім через рік пластик видали.
А стандартна схема - трохи інша, погоджуюсь з Вами.
ol_kin• вчера в 18:59
Ответ дляБорисфенка
Миприїхали разом і оформлювали усе разом і жили в одній кімнаті, просто оформлювали нас окремо як дві родини, фікціон ми отримали 21 грудня і зразу в цей же день ми з вологтерами відправили усі документи в усі організації, їй, до речі загубили документи в страховій, але в джоб дійшли, а у мене навпаки.
Борисфенка• вчера в 19:03
Ответ дляKhmelnichanka
Так, в нас якось «кучеряво» вийшло.
Добре, що все добре.
Я отримала пластик через три місяці, але в Україну поїхали вперше аж через півтора роки, коли у чоловіка перша відпустка з фронту була.
Ще й заїхали по українських внутрішніх паспортах, робили закордонні 5 місяців через консульство.
Одним словом, все тут неспішно, ви знаєте точно
Борисфенка• вчера в 19:09
Ответ дляol_kin
Та да, дурдом Веселка! Чиновники самі просять оригінали не подавати, тільки копії.
Знайома рік ходила медичну страховку робила, що там пішло не так, хтозна.
Нетутешня• вчера в 19:17
Ответ дляСегодня я не я
Так вы там определитесь, вам страшно в Украине и вы сбежали, или вы удобное место для своей жопы ищите.
А Вы для своей по жизни ищете не удобное? странно, ещё не встречала таких людей среди адекватных.
Нетутешня• вчера в 19:27
Ответ дляСегодня я не я
Розірвані родини, якщо вони такі перелякані, зустрічають або об´єднуються на нейтральних територіях А не їздять ’у війну’ , від якої вони начебто втекли.
Ви раптово не депутат з такими дивними порадами? В то може проштовхнути б закон про перетин чоловіками кордону для зустрічей з подинами на нейтральних території.
IQ 80• вчера в 19:28
Пробуйте через другой пункт пропуска либо через Румынию.
Bor bor• вчера в 19:43
Я бачила ваш допис в тредс
Здається, там все вірно роз´яснили...
Мальчун-задирун• вчера в 20:31
Ответ длямладокошкина
Категорически запрещено покидать Германию, пока делается этот пластик.
Хотя, его делают 2 недели.
Автор, вы троль?
Не делают его две недели. Мы приехали в августе, а пластик получили в последних числах декабря.
младокошкина• вчера в 20:34
Ответ дляБорисфенка
Мы подавали на пмж только оригиналы документов. Под роспись. И забирали их под роспись
Мальчун-задирун• вчера в 20:34
Ответ дляПутающаяся
Я б вообще запретила эти покатушки. Уехали- значит сидите за границей, а катаетесь, значит не страшно и гоу хоум.
Хорошо что это не вы решаете. А я в законный отпуск могу ехать куда хочу, и в Украину к родным также.
Мальчун-задирун• вчера в 20:37
Ответ дляПутающаяся
Бешайнигунг это документ азюля-беженца. С этим документом запрещен выезд и нельзя работать. Если азюли выезжают в страну откуда бежали, теряют право на беженство . Дочка с этим документом выехала. Селяви. Можно уже вообще в Германию не ехать.
Можно с ним работать, а вот выезжать действительно нельзя, если закончились дни безвиза.
Мальчун-задирун• вчера в 20:46
Автор, первый фикцион это ещё не параграф 24, а временный документ до получения параграфа 24. Он не даёт право на въезд на территорию Германии, если нет безвиза. К сожалению вашей дочери действительно придется находится в Украине 90 дней, чтобы вернуться обратно в Германию. И если за эти 90 дней у нее будут термины в миграционную, джоб центр, а она на них не придет, у нее будут большие проблемы, в первую очередь финансовые. Я вам очень сочувствую. Но всегда нужно проверять все документы перед тем как ехать.
Сижу_и_плачу• вчера в 21:00
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Ваша знакомая не получает социал от принимающей страны - поэтому Ваше сравнение не подходящее. Пусть Ваша знакомая делает что хочет, а тот , кто оформился по 24 Параграфу пусть соблюдает правила и сидит тихонько, не мявкает
Я відписувалася на коментар про німців, які не розуміють чому люди їздять у країну, в якій війна
Разгуляшка• вчера в 21:16
Дівчата, а хто в темі? Які варіанти в доньки автора? Можливо, дівчина зовсім юна та не розібралась. Якщо вона зробить новий закордонний та поїде через Молдову чи Румунію, а там на літак до Німеччини, то пустять? Чи не факт? Про те, що провтикала, чекати 90 днів, скоріше за все після 90 днів не приймуть, то це зрозуміло. А чи є якийсь швидший шлях, якщо врахувати, що людина не знала, не зрозуміла?
Обнимашкина• вчера в 22:19
Ответ дляЖена сантехника
кішечка?
вибачте, чомусь тригернуло мене оце кішечка стільки разів...
Кетс капут))
МадамОхмури• вчера в 22:32
А у кошки порядок с документами, прививками и чипом? Может из-за нее не пропустили? Дочь хорошо понимает по-польски?
Люблю Украину• вчера в 22:33
Ответ дляДаю справку
Нечего ото шастать по заграницам.
Зцідилась? З облегшенням
Мальчун-задирун• вчера в 22:50
Ответ дляРазгуляшка
Сидіти в Україні і сподіватися що за її відсутності в Німеччині їй не прийдуть ніякі терміни, хоча це малоймовірно.
Шикаю і викаю• вчера в 22:53
Ответ дляНеновая почта
Пластикової карти ще не видали, є тимчасове посвідчення Fiktionsbescheinigung
Если получает выплаты, есть какие-то контракты и самое главное страховка пусть думает как закрыть ведь выплаты снимут а задолженность будут продолжать начислять по максимальному тарифу
Вельшановна• вчера в 23:02
Бляяя, девки я нашла этот пост в тредсе. И он там опубликован был на час раньше. Тут получается тупо копипаст ради темы в топе