Брыкалка• 20 сентября 2017
Помогите решить домашнее задание
Пожалуйста ,подскажите .Это физика.Всем спасибо !
Кракозября• 20 сентября 2017
А что именно подсказать?
1) Будет точнее там, где шкала 0,1, т.к. она более точная.
2) Слева высота, справа, вроде, ширина, внизу длина.
3) Результат точнее там, где шкала подробнее, на картинке плохо видно.
Со звездочкой я не знаю, но это, вроде, не обязательно.
Брыкалка
• 20 сентября 2017
Ответ дляir.zhuck
Автор. Це настільки просте завдання, що залиште його дитині!!! Якщо не вирішіть, то у вас величезні проблеми з математикою!!!
Це не математика,а фізика.
Пьяная вишня• 20 сентября 2017
Теперь я понимаю почему на кидстафе возникают дискуссии как измерить от 0 или 1.
Брыкалка
• 20 сентября 2017
Ответ дляir.zhuck
Я вчитель фізики, і це завдання вже ваша дитина повинна знати на основі кроків з математики.
Моя дитина хворіла і тільки вчора пішла на уроки.Якщо знаєте розв´язок і можете допомогти,напишіть будь-ласка.Візьму репетитора і дитина буде наздоганяти пропущене.
Пьяная вишня• 20 сентября 2017
Ответ дляБрыкалка
Удалено администрацией...
Брыкалка
• 20 сентября 2017
Ответ дляПьяная вишня
Удалено администрацией...
От я не розумію таких людей як Ви!!!Навіщо Ви зайшло в тему,витрачаєте свій час на нікому не потрібні коментарі ,старається принизити мене,хоча зовсім мене не знаєте !Навіщо Вам це треба ?Ви таким чином самостверджуєтесь?Ви ж не зайшли в цю тему допомогти ,Ви навіть не хочете це зробити ,тільки пишете якісь образи .Для Вас відповідь -я маю повну вищу юридичну освіту ,і спеціаліст ,можливо ,для Вас зовсім в незрозумілій галузі права .Проте я ніколи не дозволяю показувати свою зверхність над іншими .Чому Ви вирішили ,що я не зможу розв´язати ?Так,я гуманітарій,я сумніваюсь в правильності свого розв´язку ,тому і попросила перший раз в житті допомоги тут.Але ...через таких людей як Ви,мені вже не віриться ,що хтось може розв´язати і хоче ...просто так.Хоча я бачила сто разів як тут просять допомоги у вирішенні тих чи інших завдань.Всього найкращого Вам!
Брыкалка
• 20 сентября 2017
Ответ дляПьяная вишня
Удалено администрацией...
І вибачте ,не ’зайшло ’ ,а ’зайшли ’!
БЦАшка• 20 сентября 2017
Ответ дляПьяная вишня
Удалено администрацией...
Та какое Ваше дело о знаниях автора? Вопрос читали?? Хватит умничать. Или помагайте с решением, или гуляйте!
Самая грамотная тут нашлась!
БЦАшка• 20 сентября 2017
Ответ дляБрыкалка
+100
Ответ дляБрыкалка
Розв´язок знаю.
Допомогала вже - я вам сказала, щоб ви це завдання залишили своїй дитині. Хай включає мозок!!! Це настільке легке для 7 классу, що ваша допомога тут не потрібна. І моя також. Будуть прохання з вашими завданнями, тоді допоможу, а тут потрібно дати шанс дитині самій справитись. Або самій підійти до вчителя і попросити допомоги.
Брыкалка
• 20 сентября 2017
Ответ дляir.zhuck
Розв´язок знаю.
Так,тобто Ви пропонуєте домашнє завдання на завтра не розв´язувати ,а чекати ’допомоги вчителя ’.?))якщо чесно,я сумніваюсь ,що Ви вчитель
Брыкалка
• 20 сентября 2017
Ответ дляir.zhuck
Розв´язок знаю.
Ви вище читали ?Я написала ,що дитина хворіла ,пропустила параграфи .Я не думаю,що вчитель допоможе ,в класі 39 дітей.Допомога наших доблесними вчителів заключаєтьсч тільки в тому ,щоб запропонувати свої послуги в якості репетиторства))не за безкоштовно ,звісно ж.
Брыкалка
• 20 сентября 2017
Доблесними /доблесних
І не треба мені вже допомоги ,таких ’дуже розумних’ коментаторів вище !Самі справимся !
Ответ дляБрыкалка
Пропоную дитині прочитати параграф і самій відповідати на питання в вправі.
Хочете сумнівайтесь, хочете ні, викладаю в школі вже дев´ять років.
Репетиторством не займаюсь. На всі питання дітей відповідаю. За намагання розв´язати домашне завдання, хоч і з купою помилок, оцінки не ставлю. Ставлю лише 10 і вище і 1, якщо другий раз підряд без дз
БЦАшка• 20 сентября 2017
Ответ дляБрыкалка
Я тоже сомневаюсь. Она знает, как и мы с Вами. Тролли самоутверждаются. Не обращайте внимания на этих ’слишком умных’.