ДваДваВосемь• 31 августа 2013

Антиперспірант? який найкращий?

Дівчата, хто яким користується і як відчуття.Я довіряла Рексоні...та тепер вже не знаю, Дав, Гариньер...всі якісь однакові...білі сліди, від них не дітися ну і не всі такі стійки як здається було раніше
Ромашкинная• 31 августа 2013
Alvera

Лорка-хлорка• 31 августа 2013
Поищите в поиске таких тем море
Снегопадка• 31 августа 2013
Balea invisible-ни пятен,ни следов,ни запаха.в последнее время тоько им пользуюсь
Фиктивная• 31 августа 2013
’Чистая линия’ очень нравится.
Rimmashka• 31 августа 2013
Орифлеймовские покупаю с кумой, мне подошли, Активель попробуйте с серебристой крышечкой
Артура Пирожкова• 31 августа 2013
Mitchum!!!!!
ленабобко• 31 августа 2013
CRYSTAL минерал попробуйте это натуральный камень без запаха, консервантов, алюминия,просто смочить камень водой и нанести на подмышки,цена 23 грн
Налитое яблочко• 31 августа 2013
Органический - http://kosmetiko.in.ua/phyts/telo-i-volosy/fito-de...
Быстровочка• 31 августа 2013
Драй-драй

автор ДваДваВосемь • 31 августа 2013
Ответ дляКима_кепка
А де Ви купуєте його?Дякую
автор ДваДваВосемь • 01 сентября 2013
Ответ дляАртура Пирожкова
Mitchum!!!!!
Підскажіть де купуєте?Не зустрічала у нас...