советский цирк• 26 сентября 2017
Підкажіть ідею одягу і оформлення на рочок синочку
В голову нічого не лізе
Одяг скрізь однаковий штани на підтяжках бабочка
З оформлення фотозона з тюлі кульки одиничка з бумажок і торт мастіка
Похваліться чимось оригінальним як робили Ви чи ваші знайомі
Щось цікаве незабутнє
Дуже вдячна
Щось цікаве незабутнє
Дуже вдячна
66сезон666серия• 26 сентября 2017
незабываемое для вас... ваш ребенок не поймет праздника, мал еще
ХдеЯсь?• 26 сентября 2017
Ми в фотостудії фотографії робили, там уже продумані гарні дитячі фотозони, взяли з собою однотонні повітряні кулі і в студії напрокат брали одиничку.