Бюст Березуцкого• 28 сентября 2017
Хто всиновлював дитя? Або хто про це знає.
Ставлю анонімно. Дівчата, хто може сказати яка тепер процедура всиновлювання. Про юридичну та провову систему я все прочитала. Мене цікавлять *темні сорони*, можливо хтось наведе приклади які не описані в законах. Можливо хтось всиновлював у Львові? Буду вдячна якщо поділитесь досвідом.
Я мрію, якщо б мені дозволили взяти дівчинку. Маю сина 8 років. Я не заробляю космос - але старатимусь дати все найкраще. Я ще нікуди не їздила, не дізнавалась. Начиталась статей, і цікаво стало спитати в реальних людей. Хто хоче впустити яду та написати фейк - проходьте мимо. Дякую.
Вже декілька років в мені це сидить, я була б ще щасливішою.
Плету интриги• 28 сентября 2017
Подруга всиновлювала. Здорову дитину взяти нереально. Тяганина з документами затяглася на 2 роки , за дитиною їхали в Харків. обл. Довелося заплатити 3 000 у.е. Дитина має проблеми з неврологією
Solomiyka78• 28 сентября 2017
Ответ дляПлету интриги
А почему? Здоровых не дают? или их просто нет? А как адаптация в семье прошла?
Сестрица Алёнушка• 28 сентября 2017
Теж сайт Сирытству - ні, переглядаю часто, але нічого не роблю . Серед знайомих є такі, у всіх по різному. 50*50.
Сестрица Алёнушка• 28 сентября 2017
Ответ дляSolomiyka78
Є здорові, але вони всі з діагнозами, потім в сім’ях ці діагнози залишаються тільки на папері.
Берегу и стерегу• 28 сентября 2017
Ответ дляСестрица Алёнушка
а как узнать правильный диагноз? врача другого приглашать?
Сестрица Алёнушка• 28 сентября 2017
Ответ дляБерегу и стерегу
Майже всі йдуть з ЗПР . А цей діагноз , при належному виховані , зникає . Так , по лікарям .
Плету интриги• 28 сентября 2017
Ответ дляSolomiyka78
Практично всі діти - відказники з патологіями . Здорових там одиниці і ті за рік-другий набувають букет хронічних болячок. На одну здорову дитину припадає десяток потенційних всиновлювачів. Там цілий бізнес і свої схеми . Перевага тим ,хто більше заплатить. Адаптація дуже важка . Вони взли 3-річну дівчинку , зараз їй 6 . Працюють і з неврологами ,і з психологами.
Берегу и стерегу• 28 сентября 2017
Ответ дляСестрица Алёнушка
Помеха справа• 28 сентября 2017
в мене знайомі взяли дуже маленького хлопчика (пару місяців було) зараз гарний вихований, культурний, добрий хлопець (я не перебільшую, за нього старша на пару років і були в різних компаніях) він не знає що він не рідний
{СоJIнТсЕ}• 28 сентября 2017
Подруга усыновила мальчика здоровенького.Она договорилась заранее и ей позвонили с роддома,когда мальчик только родился и от него отказались и моя подруга в 1 месяц его забрала. Малыша перед выпиской полностью обследовали( СПИД,гепатит и т д )
{СоJIнТсЕ}• 28 сентября 2017
И,что самое интересное,мальчик КОПИЯ моя подруга.Все кто не знает об этой ситуации,говорит,что вылитый мама.Вот как бывает!
Бюст Березуцкого
• 28 сентября 2017
Ответ дляПлету интриги
Та ладно...ще й гроші платили?? Пісец.
Бюст Березуцкого
• 28 сентября 2017
Ответ дляСестрица Алёнушка
Скільки часу тривав процес?
Бюст Березуцкого
• 28 сентября 2017
Ответ дляПлету интриги
Не думала що настільки все погано. Чомусь думала що всиновлювачів мало, і вони тільки чекають щоб хтось забрва. Видно я далека від цього(
Бюст Березуцкого
• 28 сентября 2017
Ответ дляМарфушечка душечка
Скільки це їй винесло якщо не секрет?
Бюст Березуцкого
• 28 сентября 2017
Ну невже не можливо взяти по закону?? Так, в мене немає великого доходу, робота державна, дім в процесі ремонту і то не *хороми*. Невже дати опіку, виховання, ласку, турботу цього замало?? Виграють лише багаті люди?
{СоJIнТсЕ}• 28 сентября 2017
Ответ дляБюст Березуцкого
Скільки це їй винесло якщо не секрет?
когда доллар был по 8 стоило 3000грн
Бюст Березуцкого
• 28 сентября 2017
Ответ дляМарфушечка душечка
когда доллар был по 8 стоило 3000грн
Ну це ще не багато.
{СоJIнТсЕ}• 28 сентября 2017
Ответ дляБюст Березуцкого
Деньги платят для того,чтобы дали здоровенького ребенка. Больных и с патологиями можно брать бесплатно
Бюст Березуцкого
• 28 сентября 2017
Ответ дляМарфушечка душечка
Ну тепер зрозуміло. Дівчата, я ці роки жила виявляється ілюзіями.
Пописанная парта• 28 сентября 2017
Здорових дітей до 3х років дійсно нереально всиновити - черга дуже велика. І так, ця сфера дуже корумпована. Колега моєї сестри (одинока 45річна жінка) всиновлювала вже дорослу дівчинку. Дуже складна процедура.
Ось, до речі, стаття вчорашня на цензорі
Бюст Березуцкого
• 28 сентября 2017
Ответ дляПописанная парта
Те що немає я знаю, але не думала що вона така корумпована. Я по перше немаю таких грошей, і тавіть якби мала, то чому я маю платити, я б краще дитині тій поклала на депозит, або в золото щоб мала на навчання потім, а тут давай тим жирним пикам. Блін зі всього бізнес зробили.
Выкупаная• 28 сентября 2017
Я в этом году лежала в больнице с ребенком. Там же в отделении лежало двое брошенных деток. Девочка-два месяца и ее братик два года. Мама дождалась, когда перечислят детские-первый который много дают и бросила у соседей их обоих. Все. Где она и что с ней неизвестно. Знают, что пьет и это не первые детки, есть еще двое -бросила,их забрали соцслужбы. Я мимо не могла пройти-ребенок криком кричал. Это был ужас. Я выдержала два дня и пошла к-заведующей-сказала,что заберу их и усыновлю. Девочки, начали отговариаать,потом сказала что я вторая уже подхожу к ней, я еле узнала что нельзя забрать детей просто так. Сначала они какое-то время-в больнице, потом в дом малютки, потом они подают на розыск матери и-лишают ее материнских прав. Длится это очень долго. Все это время никто Вам детей не отдаст, они находятся в домах малютки или приютах. В домах малютки к деткам подходить и брать на руки запрещено. Они психологически травмированы там все.
Без денег это длится очень долго и бедными дети страдают ...
Тех деток забрала все-таки женщина с соседней палаты. Мы с ней общаемся. Лежали в феврале, она только на прошлой неделе забрала. Но документы там еще в процессе. Конечно, не бесплатно.
{СоJIнТсЕ}• 28 сентября 2017
Главное найти человека-заплатить ему и он позвонит,когда будет здоровенький ребенок(перед этим надо еще и пол *заказать*,подруга хотела мальчика) А самим заниматься-бесполезно!!! Сколько я с ней детских домов объехала..........
Пописанная парта• 28 сентября 2017
Ответ дляБюст Березуцкого
Згодна з вами. Такі реалії. Ще згадала приклад, коли лежала на збереженні, сусідка по палаті розказувала як всиновила двох хлопчиків (братів) від віч позитивної матері. Оскільки безпроблемних здорових не було. Діти віч -негативні, але теж з купою проблем.
Бюст Березуцкого
• 28 сентября 2017
Ответ дляМарфушечка душечка
Подруга забрала за 1 месяц
Платила кошти?
Аноним Первый• 28 сентября 2017
Все реально. Моя сетра двоих взяла и на третьего ребенка оформляет опекунство. Ни одной взятки принципиально. Но она умничка, столько всего перенесла, столько терпит ради детей, всю бюрократию и хамское отношение выдерживает.
Проблемы по здоровьем незначительны, но покажите мне сейчас абсолютно здоровых детей. Главное не опускать руки и добиваться своего. Может чинуши такой закалкой бюрократической проверяют вменяемость и серьезность потенциальных усыновителей...