kiler13• 28 сентября 2017

Можливо хтось продасть книги Стівена Кінга українською видавництва КСД

Можливо хтось продасть книги Стівена Кінга українською видавництва КСД? Коли впаде темрява, Повна темрява без зірок, Історія Лізі, Острів Дума або Кладовище домашніх тварин
Можливо у когось ці книги стоять без діла і хотіли б продати?))
Коли впаде темрява, повна темрява без зірок, Історія Лізі Острів Дума. Обов"язково українською. Видавництво Клуб сімейного дозвілля.
Samostoyatelnaya• 28 сентября 2017
В мене є, пишіть в приват.

Samostoyatelnaya• 28 сентября 2017
З вашого списку в мене нічого немає, перепрошую, є тільки ’Ярмарок нічних жахіть’ і ’Мізері’. Стан ідеальний, пахнуть поліграфічною фарбою.
автор kiler13 • 28 сентября 2017
Ответ дляSamostoyatelnaya
Привіт! Дякую що відгукнулися, але на жаль ці вже маю(