Пропеллер на 6 персон• 06 октября 2017
Обурена... Ну скільки можна тихо страждати?!?
Дівчата, похапцем забігаю почитати гаряченькі теми, іноді вражень вистачає на кілька днів.
Деякі коментарі мене просто обурюють! Є, наприклад, болюча тема - батьки. Свої та коханої людини.
От скаржиться автор теми на свекрів, які поводять себе наче свині. І що пише половина порадниць?
"А якщо вас так діти оминатимуть", "немає совісті у вас", "виростіть своїх дітей, зрозумієте", "будьте мудрою"...
І терпіть, терпіть, терпіть...
Перечитую скарги авторів. Там такі ситуації, що не натягнеш на голову. Так звідки і чому треба мовчки наскрібати ту мудрість, щоб руйнувати шлюб і догоджати токсичній тітці, яка не може відпустити свого дорослого сина/дочку?
Сьогодні натрапила на це:
Згодна з кожним пунктом. Описані ситуаціі, на превеликий жаль, спостерігала у реальному житті.
Хіба важко зрозуміти, що є не просто вередливі чи занадто турботливі батьки? Іноді трапляються токсичні... створіння. І нормальна реакція на їх забаганки - бігти якнайдалі.
Так, треба мати чуйність і допомогти, але коли в цьому буде потреба.
Надто лояльні порадниці, можливо, не зустрічали крайнощів у житті.
Дівчата, а ви підтримуєте культ безпорадного терпіння? Чи траплялися вам у житті токсичні люди? Як ви долали ії напади?
І терпіть, терпіть, терпіть...
Сьогодні натрапила на це:
Пропеллер на 6 персон
• 06 октября 2017
Ответ дляLaponog
Ух ты, классно Вы написали!
Дякую :) Це накопичене обурення :( І досвід, і спостереження, і нерозуміння порад у стилі ’терпи, дівко, терпи до скону’
Пропеллер на 6 персон
• 06 октября 2017
Ответ дляНа привозе
Не терплю нікому, отака я бяка...
А що робите, коли вас токсичні люди дістають?
Одразу вмикаєте бяку чи намагаєтесь щось владнати?
На привозе• 06 октября 2017
Ответ дляПропеллер на 6 персон
ігнор, і не трачу свої сили, здоров’я і час на таких...вони мені ще пригодяться для сім’ї, дитини...
Муууумие• 06 октября 2017
Да конечно, ’треба мати чуйність і допомогти, але коли в цьому буде потреба’.)))
Они здоровую свекровь ненавидять, а лежачую, в подгузнике, с деменцией будут обожать. Не смешите.
У нормальных женщин и мужья практически идеальные, и со свекровью отношения в норме.
Пропеллер на 6 персон
• 06 октября 2017
Ответ дляvendi.ok
Згодна з вами на всі 100%!
Дякую. Якби ви знали, як тішить факт наявності серед порадниць адекватних людей :) Так, я зараз дозволила собі чітко розділити учасниць на адекватних та тих, що терплять :)
Пропеллер на 6 персон
• 06 октября 2017
Ответ дляMasia_13
У Вас такая красивая украинская речь, просто балдею))
Да и написанное полностью правда, абсолютно согласна.
Ви мені душу просто змастили олією, медом та ще чимось духмяним.
Аж трохи лоскотно стало
Я в дамках• 06 октября 2017
Ответ дляМуууумие
Да что вы такое пишите???Вот вам пример ’идеальной ’свекрови которую я просто ненавижу.У меня муж золотой человек,а свекровь -с..ука еще та:(((.Муж тяжело заболел ,по всей Украине на лечение собирали ,а она продала свою квартиру и уехала жить и отдыхать в Болгарию к морю.Имеет право сказала.А так как это мой муж то и мне деньги искать на его лечение .Вот и как с ней нормальные отношения иметь????
Быстровочка• 06 октября 2017
Ответ дляПропеллер на 6 персон
Вмикаю бяку
Дуже пряма
Все одразу говорю
Дуже пряма
Все одразу говорю
Пропеллер на 6 персон
• 06 октября 2017
Ответ дляheroes3
Удалено администрацией...
Москальське? Вибачте, але ви трохи... не сучасна.
Я читати їх почала ще давно. І жодного разу за цей час я не напрапила на політичну тему. Останнім часом там навіть про Росію нема чого читати. Можливо, вони орієнтуються на міжнародну аудиторію - це мої здогадки.
Крім того, адмі свідомо оминають теми насильства, національної ворожнечі, расових забобонів і усього, що стосується неповаги до особистості. Саме за я досі їх люблю і можу відпочити душею на їх сторінках.
Пропеллер на 6 персон
• 06 октября 2017
Ответ дляЗначит надо
Потому, что завтра на ее месте можете оказаться ВЫ!
Пробачте, на чиєму саме місці?
Пропеллер на 6 персон
• 06 октября 2017
Ответ дляMasia_13
Оооо, просто эстетический оргазм))) у Вас талант))
Я розцінюю це як контрольний постріл у мою душу :)
Ответ дляПропеллер на 6 персон
люди всередньому взагалі не зрозумілі.
Просто яка різниця, хай терплять.
Ви не терпіть, всіх і так під свій світогляд не заженеш.
Просто яка різниця, хай терплять.
Пропеллер на 6 персон
• 06 октября 2017
Ответ дляМуууумие
Це такий жарт? Про ’нормальних’ жінок?
Ви хоч за посиланням статтю читали? Описані там ситуації доведуть до сказу будь-яку жінку: ’нормальну’ та трохи... цокнуту.
Пропеллер на 6 персон
• 06 октября 2017
Ответ дляЯ в дамках
А як вона поводила себе в інших ситуаціях, коли не було хвороби?
Пропеллер на 6 персон
• 06 октября 2017
Ответ дляMasia_13
а мне очень нравится этот сайт. как залезу, так кучу всего перечитаю - интересные статьи у них, и оригинальные всегда.
Можливо, це ’ру’ після назви сайту так жахає людей, що затьмарює здоровий глузд... Діє принцип ’не читав, але засуджую’.
Ще раз переконалась: Порадниця може здивувати навіть тоді, коли цього зовсім не чекаєш.
Тётя Хрюша• 06 октября 2017
Ответ дляПропеллер на 6 персон
ви не Інна?
Апрель Ивановна• 06 октября 2017
У меня, как Вы выразились, все окружение такое. ’Токсичный’ отец, мама - весы, поэтому 50/50, хоть можно маму иногда в рамки поставить. Сбежала из дома, окончив школу, и никогда не возвращалась, они приезжали регулярно и ’травили’ меня и мою семью. Но вынуждена теперь с ними сейчас и общаться, и помогать. Потому что это мои родители. Им уже 79 и 80 лет. Поэтому пришлось купить им квартиру и забрать из Луганской области поближе к себе. Потому что терпение - одна из величайших благодетелей, потому что чту заповеди. Это очень тяжело, но никто не говорил, что жизнь - легкая штука.
Пропеллер на 6 персон
• 06 октября 2017
Ответ дляMasia_13
Вам определенно нужно писать) много кто говорит на украинском, но красиво - далеко не все. хочу Вас знать лично) если не против))
Я зараз усе до крихти каяття зберу і дещо заплямую свою ’ідеальність’. Зізнаюся, що у повсякденні спілкуюся російською.
ФрекенБок• 06 октября 2017
Ответ дляheroes3
Удалено администрацией...
Почему? Нужно всем быть зашоренными? Расширяйте свой кругозор и снимите шоры.
Пропеллер на 6 персон
• 06 октября 2017
Ответ дляТётя Хрюша
ви не Інна?
Хотіла одразу дати лаконічну відповідь, але...
Можливо, Інна. Або ні
Або Іринка, Оленка чи Явдоха.
Анонім - маю право на інтригу.
Можливо, Інна. Або ні
Або Іринка, Оленка чи Явдоха.
Анонім - маю право на інтригу.