Пропеллер на 6 персон• 06 октября 2017
Обурена... Ну скільки можна тихо страждати?!?
Дівчата, похапцем забігаю почитати гаряченькі теми, іноді вражень вистачає на кілька днів.
Деякі коментарі мене просто обурюють! Є, наприклад, болюча тема - батьки. Свої та коханої людини.
От скаржиться автор теми на свекрів, які поводять себе наче свині. І що пише половина порадниць?
"А якщо вас так діти оминатимуть", "немає совісті у вас", "виростіть своїх дітей, зрозумієте", "будьте мудрою"...
І терпіть, терпіть, терпіть...
Перечитую скарги авторів. Там такі ситуації, що не натягнеш на голову. Так звідки і чому треба мовчки наскрібати ту мудрість, щоб руйнувати шлюб і догоджати токсичній тітці, яка не може відпустити свого дорослого сина/дочку?
Сьогодні натрапила на це:
Згодна з кожним пунктом. Описані ситуаціі, на превеликий жаль, спостерігала у реальному житті.
Хіба важко зрозуміти, що є не просто вередливі чи занадто турботливі батьки? Іноді трапляються токсичні... створіння. І нормальна реакція на їх забаганки - бігти якнайдалі.
Так, треба мати чуйність і допомогти, але коли в цьому буде потреба.
Надто лояльні порадниці, можливо, не зустрічали крайнощів у житті.
Дівчата, а ви підтримуєте культ безпорадного терпіння? Чи траплялися вам у житті токсичні люди? Як ви долали ії напади?
І терпіть, терпіть, терпіть...
Сьогодні натрапила на це:
Пропеллер на 6 персон
• 06 октября 2017
Ответ дляТигрЛьвович
У меня очень токсичные мама, дядя и бабушка, но я так сильно их люблю, что не могу их огорчить..
Это очень тяжело. Стало немного легче, после того, как я сбежала жить в другую страну.
Сподіваюсь, з часом буде легше - відстань зробить добру справу.
І сподіваюсь, ви ніколи й нікому не порадите терпіти знущання.
Voblochka-26• 06 октября 2017
Хорошая тема.
Человек чувствует токсичного человека только при ощущении своих границ. А если они еле-еле, и модель вмешательского поведения глубоко укоренилась в твоём сознании, подсознании и где там ещё, то что даст возможность человеку противостоять или хотя бы распознать поведение другого как «токсичное»? Скажу больше, люди с размытыми границами воспринимают невмешательство близких людей (то есть здоровое поведение) как негативное: ему все равно, он меня игнорирует и пр.
Бесстыдница• 06 октября 2017
Ну звичайно ж терпіти , автор. Приїхала свекруня ( теща) в гості, нишпорить по всіх закутках,шухлядках та шафочках; вказує,як треба постіль застилати, а ви терпіть. Бо вона в поважному віці, вона більше знає, в неї мудрість.
Мою маму теж іноді заносить але я зупиняю. Та й свекрусі можу сказати , якщо перегне палицю.
Тётя Хрюша• 06 октября 2017
Ответ дляПропеллер на 6 персон
О-о-о, скільки ж ви мені додали наснаги й втіхи, дякую
Радію з того, що зробила вам ’приємність’.
а я от взагалі не вникаю в суть теми. а просто зачитуюсь автором.
ви не журналістка часом? якщо ні тоді хто?
а по темі токсичності. я просто , наприклад, в житті особистості сприймаю як сталі незмінні оригінальні і цікаві індивідуми. у всіх з нас є плюси і мінуси, і свої цінності. просто потрібно поважати і розуміти вибір цих людей. і тоді жити набагато легше. Ніхто нікого уже не змінить і навіть малятка уже народжуються зі своїми стержнями.
Наездница• 06 октября 2017
вчера читала комменты в иностр. группе на фб, отписалось ооочень много девушек, живущих за границей, которые не общаются с родителями, потому что они токсичные, нарушают личные границы и т п.
Пропеллер на 6 персон
• 06 октября 2017
Ответ дляШкала Радости
це лише констатація)))
Від вашої констатації клавіатура злипається :)
Я почуваю себе звірятком, якому дозволили не загортати шоколад у фольгу, а класти його одразу до рота :) Аж гикавка напала...
Тётя Хрюша• 06 октября 2017
Ответ дляБесстыдница
так. у моєї свекруні побочки від діабету, її мама взагалі втрачає пам´ять. моя мама з психозом від важкого інсульту. ми молодші і тому у нас більше терпіння і розуміння і поваги до старості. Тому, що ще невідомо куди нашу свідомість занесе через роки...
Соображалочка• 06 октября 2017
Ответ дляПропеллер на 6 персон
Ви розумниця!
Наче з вас писали останній пункт у статті, про почуття провини.
Але в мене одне питання: чому ви досі з чоловіком, який не поважає вас?
Ні, ми розійшлися. Ініціатором розлучення була я. Є спільна дочка. Ініціатоном нормального спілкування також була я. Колишній чоловік, незважаючи на всі недоліки, хороший батько і має здоровий глузд. Я знаєте, я реально йому вдячна не тільки за все хороше за 9 років спільного проживання, а й за весь бруд, через який він мене провів. Він мій урок, і він був тією прчиною, чого я пішла до психолога. Правда, він надіявся що психолог мене нарозумить і я зрозумію, яке то щастя мати такого чоловіка як він
Пропеллер на 6 персон
• 06 октября 2017
Ответ дляТрусы с капюшоном
Скажите, вы создавали ранее тему о порядке дома? Речь, похоже, ваша, я тоже балдею от неё. У вас писательский талант-однозначно!
А по теме-стараюсь не терпеть, как вы выразились, токсичных людей, просто держу дистанцию. Я всегда доброжелательна, неконфликтна, но если есть попытки влезть на мою территорию и беспардонно истоптать мою тонкую душу-все в сад)
Дуже правильна позиція! Підтримую!
А тему про лад у домі я не пам´ятаю, щоб створювала. Але це теж добра новина: на Порадниці багато красномовних учасниць.
Бесстыдница• 06 октября 2017
Ответ дляТётя Хрюша
Ви трохи не туди побігли. Ваші родичі хворі, а мої, дай їм Бог здоров’я, здорові ( вибачайте за сумбур). Просто натура така: скрізь треба носа впхати, покомандувати.
Пропеллер на 6 персон
• 06 октября 2017
Ответ дляШкала Радости
О, цю дистацію мені довелося відвойовувати. Три роки на це пішло на початку шлюбу)) Довга історія.
Сподіваюсь, ваші зусилля принесли стійкий результат.
Ви розумниця, що не здалися без бою
Тётя Хрюша• 06 октября 2017
ну їх тих родичів.
ну, будь ласочка, розкажіть про себе пару слів. хто ви? як живете? ким працюєте?
у вас всюди червоні дипломи?
котопёс• 06 октября 2017
моя реакция на подобных людей двух типов. или жестко лаю отпор, иногда не языком воспитанной девушки))). или брезгливо свожу на нет разговор. знаете, как в г...о вступить.
тут что накроет раньше)))))
Пропеллер на 6 персон
• 06 октября 2017
Ответ дляпАлАвинкА
Вчитель ? Письменниця? Філолог ? Журналіст ? Читаю Ваші коментарі і намагаюсь вгадати хто Ви, яка у Вас професія.
Я почуваю себе спійманим пацючком у банці з мультфильму ’Рататуй’.
Я не вчитель, не філолог, але знання рідної та російської мов допомагали у житті. І дуже вдячна своїм педагогам та викладачам - вони просто золоті люди.
пАлАвинкА• 06 октября 2017
Ответ дляПропеллер на 6 персон
Але ж Ви не заперечили, що не журналіст))) ну просто щось таке є.... загадкове
Шкала Радости• 06 октября 2017
Ответ дляVoblochka-26
Хорошая тема.
+++
Шкала Радости• 06 октября 2017
Ответ дляПропеллер на 6 персон
Ви розумниця, що не здалися без бою
так, стійкий))
Доводилося лякати чоловіка розлученням, якщо не припинить набіги його родичів.
Пропеллер на 6 персон
• 06 октября 2017
Ответ дляVoblochka-26
Хорошая тема.
Ви розглянули тему під ще одним кутом, дякую. А от справді: відсутність хворобливої уваги часто сприймається як щось... не таке, поза нормами. Ось такий згадала приклад. Моя родичка колись трохи ображалась на свою свекруху: чого, мовляв, вона не втрутиться у сварку родинну і не навчить сина-телепня, як з молодою дружиною себе поводити. Уявляєте?
А я тоді сказала, що то є велике щастя. Бо якщо свекруха втрутиться, то нема жодної гарантії, що вона стане на бік невістки.
Моя родичка подорослішала і вже нікому на свекруху не скаржилась. Оцінила :)
Пропеллер на 6 персон
• 06 октября 2017
Ответ дляБесстыдница
Так у тому й проблема, що тут безліч порад: терпи, будь доброю, це ж мати чоловіка, вона пелюшки залайновані міняла...
Йой, наче немовляті хтось давав вибір. Ось тобі умови: отримуєш чисті пелюшки, краплі соку цибулі у ніс під час застуди, казку на ніч. А от через 15 років і до скону будеш скакати навколо мене, рити вдячним чолом землю і долучатимеш до процесу невістку.
Хтось би погодився, а інші б сказали: ’Ні-ні, моє чоло стільки не витримає. Поверніть мене у стан сперматозоїдний - краще сконати у гумових стінках, ніж жити отруйним життям’.
Пропеллер на 6 персон
• 06 октября 2017
Ответ дляТётя Хрюша
То, звісно, усе правда - про стрижень.
Лихо починається тоді, коли цим самим стрижнем починають длубатися у чужому житті. І бити по спині ’невдячних’ дітей, наче батогом - кріпаків.
І дякую за комплімент. Хоча я, виявляється, відволікаю людей від теми
Що робити, що робити...
Я не журналіст, але досвід написання текстів маю :) Просто добре вчилась у школі.
Що робити, що робити... Я не журналіст, але досвід написання текстів маю :) Просто добре вчилась у школі.
ФрекенБок• 06 октября 2017
Ответ дляПропеллер на 6 персон
Дією ’прибить’ не передбачена подальша продуктивність. Тиха атмосфера кладовища, пиріжечки на тематичні дати - ото й усе, що лишиться бідоласі.
Але ви вчиняєте благородно, поставивши крапку у стражданнях немічних :)
Так я не до конца. Чту уголовний кодекс.
Пропеллер на 6 персон
• 06 октября 2017
Ответ дляНаездница
Там, за межами СНД-жжя, ця тема більш обговорювана. Психологи вже навчили людей ставити межі, загоювати душевні рани. Люди й сами частіше розпізнаюсть токсичність. І лише у нас (тут є нецензурна і брудна лайка) кожен 3-й, 5-й радить терпіти. Слів нема...
ФрекенБок• 06 октября 2017
Ответ дляПропеллер на 6 персон
На превеликий жаль, чистої української мови зараз мало.
Втім, і російську гвалтують так, що стає соромно. Наприклад, усілякими ’звОнят’, ’калидор’, ’ковточка’, ’катАлог’.
Аж, челюсти свело от такого суржика. Я это расцениваю как низкое саморазвитие и образование, что называется, прошло мимо. Достаточно услышать подобное и сразу имеешь представление, что за человек перед Вами. Правильная речь - признак образованного, развитого, интресного человека. Согласитесь, что приятно общаться с такими людьми.
Пропеллер на 6 персон
• 06 октября 2017
Ответ дляСоображалочка
Прошу вас, ніколи не дякуйте тим, хто вас намагався образити, зламати. Можете подякувати долі за досвід, вищим силам, але не кривдникам. Це програшна стратегія. Нема за що їм, дурнуватим, дякувати.
Шкала Радости• 06 октября 2017
Ответ дляПропеллер на 6 персон
То, звісно, усе правда - про стрижень.
Що робити, що робити...
багато хто добре вчиться в школі, але писати так, що людям хочеться це читати, можуть одиниці.
Це як малювання. Багато хто добре малює, але одиниці пишуть картини.
Пропеллер на 6 персон
• 06 октября 2017
Ответ дляТётя Хрюша
ну їх тих родичів.
у вас всюди червоні дипломи?
Червоні? Ні. Я вчилася добре (у школі - навить відмінно), але така-а-а ледацюга. З часом заспокоїлась, переконавши себе, що лінь - це спосіб зберегти енергію для добрих справ
Виросла на Донбасі, де українська мова не була такою поширеною, як хотілося б. Але мені зустрилися добрі вчителі, а у виші - чудова викладачка укр. мови. Саме з нею я могла розвити навички спилкування. Моя викладачка вживала (якщо так можна сказати) виключно українську. Зараз ми далеко, тому в мене дефіцит досвіду. Тренуюся на вас, шановні порадниці :)
ФрекенБок• 06 октября 2017
Ответ дляЗначит надо
На месте той самой свекрови. Наши милые детки вырастают, создают семьи. У них порой меняются взгляды на жизнь, на окружающих и их поступки. Родители не становятся исключением. Потому вот такой якобы стервой может вдруг оказаться каждая из нас.
Фразы типа ’да я все для ребенка’, ’ да мои никогда в жизни’, ’да я...’ в большинстве соучаев имеют еще маленьких деток, котопые внимают каждому слову мамы, безгранично ее любят и мама является смыслом их жизни. А когда дети подрастают, начинают жить самостоятельно, то картина меняется. Иногда в корне.
У детей своя жизнь, свои друзья, свои планы. Родители порой в них уде не вписываются. Может из-за взглядов самого ребёнка, может из-за влияния второй половинки. И родители, даже самые замечательные, отдавшие детям ВСЕ. Даже продавшие свою недвижимость ради счастья и комфорта детей, могут оказаться требующей непойми чего ’скотами’.
У меня перед глазами пример знакомой, у которой была огромная квартира в центре города с ремонтом, новый дом в 250 квадратов (в середине 90х-то на переферии это была мепомерная роскошь), участок 52 сотки, неплохие сбережения. И вот дети решили эмигрировать. Она им всячески помогала уехать. Сначала одной дочери с мужем и ребенком, потом другой. Отдала сбережения, продала квартиру и переехала в село. Потом уехала старшая дочь с сыном. Валентина Васильевна и им помогла. После продала дом, так как в далекой заморской стране оказалась все не так радужно, как надеялись. Деньги, естественно, перевела детям, которые ДО продажи дома звали ее к себе. Только вот когда у мамы ничего не осталось, дети как-то застряли на этапе обешаний ее вызвать. Без жилья и без денег Валентина Васильевна скиталась по родственникам, знаеомым, соседям. То там, то там переночует. Потом не знаю каким чудом, она таки поехала к детям. Но спустя 6 месяцев вернулась назад. Она вдруг стала неугодна для своих детей, мешала им, все не так делала. При чем живя в доме мамы, взрослых детей и внуков все устраивало. Ну и пока жили больше за счет мамы.
Итог всей этой истории: оставшись на старости лет без ничего, мама детям не нужна. Насколько я поняла, у нее даде контактов их нет, т.к. мы довольно долго дружили с младшей дрчерью. Потом мы еухали из родного города и связи оборвались. Когда нашли их маму, то выяснилось, что контактов детей у нее нет. И общаются тольео лишь когда дети сами позаонят. Иногда. Вот такая история...
Скажу так, что каких воспитала, таких и получила. Никогда не назову умным человека, профукавшего свое жильё. Сначала свои интересы и только потом чьи-то. Я своих приятельниц этому учу, чтобы потом не сидели и не глотали валидол и слезы. Всегда нужно соблюдать свои интересы, иметь свое жильё, свои материальные блага, свои финансы - все что делает нашу жизнь комфортной и только потом занимайтесь благотворительностью. Для тех же взрослых детей.
Шкала Радости• 06 октября 2017
Ответ дляФрекенБок
++++
Пропеллер на 6 персон
• 06 октября 2017
Ответ дляпАлАвинкА
Я й не думала, що тема набуде несподіваних обертів :)
У газеті не працюю, хоча хотілося б :) З текстами маю справу, але не у класичному розумінні журналістики.
Пропеллер на 6 персон
• 06 октября 2017
Ответ дляШкала Радости
так, стійкий))
О-о-о, а якби чоловик виявився ’тютею’ і не проміняв родичів на вас?