Простецкая• 02 сентября 2013

Допоможіть розшукати усиновлену дитину. Як це правильно зробити?

Звертаюся з проханням про допомогу,можливо хтось вже з таким стикався,можливо просто знаєте як це правильно зробити.
 Мою рідну сестру вже приблизно років 10 тому удочерили...хто і куди і як поняття немаю.Мене виховувала бабуся,а її *мама* кинула на вогзалі в Кременчуку.Про це показували в службі розшуку дітей,з того часу архіви там не збереглися.
Інформація про неї досить розріджена,фамілії в нас були різні т.к батько в нас різний. Знаю в якому приюті була і хто вів справу,но інформацію по усиновленні ніхто не має права дати,це конфіденційно.
ПРИЮТ В МІСТІ ГАДЯЧ.Можливо хтось там має знайомих в кого б можна було хоть щось запитати.

ДОПОМОЖІТЬ ВИВЕСТИ ТЕМУ В ТОП!!!!!!!!!!БУДЬ-ЛАСКА АДЖЕ З БЛИЗЬКОЇ РІДНІ В МЕНЕ ЗАЛИШИЛАСЬ ТІЛЬКИ ВОНА І 2 ДІДА,ЩЕ СИНОЧОК І ЧОЛОВІК.

НАСТЯ 21 РІК.
Щиро дякую за будь яку пораду!
Директор Пляжа• 02 сентября 2013
Ответ дляПростецкая
Коли її показували в службі розшуку дітей їй було 5 років,і вона памятала шо в неї є сестра Настя,дідо,баба тільки місто не правильне сказала.
І я вважаю що кожна людина має право знати про рідну кров
тем более сестричка помнит , что у нее была сестра, я бы с ума сошла , какая тайна усыновления, малышка жила и знала что гда то там далеко есть ее сестричка , жила с мыслью что она никому не нужна...

UmnicaKrasavica• 02 сентября 2013
Реальный шанс есть http://fakty.ua/161402-chtoby-najti-rodnuyu-sestru...
Аноним Секретарь• 02 сентября 2013
топ
Обращеница• 02 сентября 2013
Обращайтесь в жди меня. Они найдут но сначала узнают про то, знает ли сестра про усыновления. Уже был такой случай, когда сестра разыскивала брата. Они его нашли, но выяснили, что он не знал (через родителей, соседей). Потом они общались с родителями приемными и вместе с ними уже рассказали все мальчику.
Так что жизнь никто никому ломать не будет.
Аноним_493• 02 сентября 2013
Ответ дляДиректор Пляжа
если бы я была на месте сестры, я бы предпочла бы чтобы мою жизнь перевернули, и увидеть свою родную сестричку!!!
Мне кажется Вы даже не представляете, что это (да и я тоже), узнать, что Ваши родители на самом деле не Ваши, не родные и т.д.
Директор Пляжа• 02 сентября 2013
Автор миленькая, не слушайте людей, которые пытаются вас сбить с пути, они не со зла , но не сдавайтесь пожалуйста
Чучело-Мяучело• 02 сентября 2013
подниму

Директор Пляжа• 02 сентября 2013
Ответ дляАноним_493
вы по принципу лучше святая ложь чем правда, я не приемлю этот вариант
автор Простецкая • 02 сентября 2013
Ответ дляДиректор Пляжа
Причем здесь поламать, это родные люди!!!!!!!!!!!!!!!!!
Добре що Ви розумієте,приємно)А деяким людям просто не дано зрозуміти когось не переживши ці особисто.
Як би люди знали моє і її спільне дитинство прожите разом з мамою...чесно вони б заплакали.
Це рідне,рідна кров тим більше шо коли їй було буквально пару місяців а мені років 6 мене мама з нею на 2-3 дня одних дома і я ходила по сусідах просила молока для неї...тільки для того щоб вона жила!
Лепешечка• 02 сентября 2013
Ответ дляПростецкая
Дякую за підтримку)
вчера в ’один за всех’была тема,дочь розыскивала свою мать,они ей помогли и мать и сестёр с братьями нашли.
90x60x90• 02 сентября 2013
Мексиканочка• 02 сентября 2013
Ой, а я б не хотела, чтобы мне сейчас сказали - что моя семья не моя, я теряю маму, папу 2 сестёр, 2 бабушек, но приобретаю одну сестру............. Я б расстроилась.
Директор Пляжа• 02 сентября 2013
может малышка как та овчарка у трапа самолета, каждый день ждет что приедет ее сестричка и все прекрасно помнит....
автор Простецкая • 02 сентября 2013
Ответ дляДиректор Пляжа
Рідна кров це є рідна кров)
Малая еще та• 02 сентября 2013
Виниловая пластинка• 02 сентября 2013
Автор, а Вы в самом городе, где находится д/д были? Подкидышей с вокзала привозят не так уж часто, тем более удочеряют. Возможно о таком случае еще помнят, и какой-то информацией Вам помогут
Директор Пляжа• 02 сентября 2013
Ответ дляМексиканочка
а что вы считаете они не родные для вас были бы , и стали бы
автор Простецкая • 02 сентября 2013
Ответ дляОбращеница
Згідна з вами,ніхто ж бухти-барахти не буде як сніг на голову сестрі...повідомлять прийомних батьків...а ьі б підготували її якось до сприйняття такої інформації,при чому це вже такий вік що вона б зрозуміла все.
Рву и мечу• 02 сентября 2013
Ответ дляПростецкая
можливо, точно так само і Ви не розумієте свою сестру, а розумієте тільки себе

автор Простецкая • 02 сентября 2013
Ответ дляДиректор Пляжа
Дякую))Руки я не опущу,я буду боротися...хто шукає той завжди знайде!Ми обовязково ще зустрінемося з нею!!!
Вдячна Вам за теплі слова
автор Простецкая • 02 сентября 2013
Ответ дляЧучело-Мяучело
фото
Удалено администрацией...
автор Простецкая • 02 сентября 2013
Директор Пляжа• 02 сентября 2013
Ответ дляПростецкая
правильно!!
автор Простецкая • 02 сентября 2013
Ответ дляЛепешечка
Дякую...*один за всіх* теж шанс звести на ші долі знову.
Анти-аноним• 02 сентября 2013
удачи в поиске
автор Простецкая • 02 сентября 2013
Ответ дляМексиканочка
Як в народі кажуть *ситий голодного не розуміє*!
Щастя Вам в житті і боронь Боже Вам колись опинитися в моєму становищі
автор Простецкая • 02 сентября 2013
Ответ дляДиректор Пляжа
ОХхх як я в це вірю і надіюся на це.......
Аноним Первый• 02 сентября 2013
топ
автор Простецкая • 02 сентября 2013
Ответ дляВиниловая пластинка
Сама я з Червонограда обл.Львівська...а маму з нею заволокло в Кременчук...там її і кинула
автор Простецкая • 02 сентября 2013
Ответ дляАнти-аноним
удачи в поиске
Дякую))