Гу го гу го гу• 14 октября 2017

У мене є смак, чи кожен так зможе?

Результат:
вже голосів: 1348
623 (46.22%) Є, але своєрідний, мало кому сподобається
460 (34.12%) Нема смаку
265 (19.66%) Чудовий смак
Плету интриги• 14 октября 2017
Автор,мне 36 лет и я имею хороший вкус.Поверьте,вы тоже)))мне оооочень-очень всё понравилось.А гадости тут пишут от злости и зависти,это уже проверено)))))
Белоснежко• 14 октября 2017
Офигенно!
Мне очень-очень нравится.
Соображалочка• 14 октября 2017
Простите, но в Киеве так не одеваются
Видно, что Вы откуда-то из глубинки, где любят все поярче и каблуки)))
автор pollyteika • 14 октября 2017
Ответ дляМорская свинка
автор, а есть фото из категории ожидание——реальность, а то может вы вообще генийй.. в моем районе живет девушка, стиль фрик, люди в обморок подают, когда ее видят, но у нее определенно есть вкуси стиль, да очень странный, но есть, ее в другую страну надо, тут ей не выжить...
Зараз я бігаю в чорнобілому італійському пальто. Халат-оверсайз, без підкладки.
До нього, спідниця синя, або чорна зара резинка-олівець і трикотажний італійський светр з рукавом літуча миш і з гудзиками на спині, щороку купую подібні синього та чорного кольору.
Є ще трикотажні сукні від грудей оверсайз поза коліна, з гудзиками на спині сіра та чорна. Матові, чорні колготи. Хомути темно-синій і чорний.
Ношу все це або з чорнобілими кросами рібок, або з класичними, чорними, високими замшевими чоботами зара з гострим носочком на невисокій шпильці.
Сумки - темно-синій, шкіряний, італійський шопер, або крос-боді приглушено-золотиста з чорним, в спортивному стилі.
Якщо тепліше, то замість спідниці, чорні, класичні штани з підворотом і туфлі зара, класичні з гострим носком на шпильці. Є однакові, сині та руді зара і чорні джино россі. Ще високі, замшево- шкіряні рукавиці веро мода.
Бордові короткі нігті, можу бути з червоною помадою міллєбачі, темнішою кіко, або з блиском.
Великі чорні окуляри енні марко.
Це мої улюблені образи, в яких почуваюсь комфортно.
Фото в цьому на жаль нема, можу дещо показати окремо.
По опису, мабуть, не відповідаю тому, що на картинках.
Але я б з задоволенням так ходила, якби не багато якби)
Печенюшка• 14 октября 2017
может и есть, но это все не в моем вкусе)
автор pollyteika • 14 октября 2017
Ответ дляПлету интриги
Дякую
автор pollyteika • 14 октября 2017
Ответ дляСоображалочка
Простите, но в Киеве так не одеваются
Ви відгадали, дуже глибоке село, автобус розвертається і навіть школи та фап -а нема)
автор pollyteika • 14 октября 2017
Пальт чорно-біле в клітинку.
Чаюри• 14 октября 2017
Мне большинство понравилось. особенно первое фото из молодежных вариантов.
qwer_ua1111• 14 октября 2017
Ответ дляГу го гу го гу
фото
У Вас есть вкус-всё гармонично и по-разному.Никого не слушайте
Azia• 14 октября 2017
Проня Прокоповна мають смак!
Наизнанку• 14 октября 2017
Ответ дляvasi4kina
О, это Вы в десятку попали !
Ой,а что это вы уходили с таким апломбом,сказали,все ,торговать здесь не бубу!
И что? спли на то же место?
автор pollyteika • 14 октября 2017
Ответ дляAzia
Проня Прокоповна мають смак!
Сміливо, я вас запамятаю
_MadonnA_• 14 октября 2017
Ответ дляpollyteika
Великі чорні окуляри енні марко.
представила Вас, выглядите очень круто , учитывая ваши волосы )
автор pollyteika • 14 октября 2017
Ответ дляЧаюри
Дякую)
автор pollyteika • 14 октября 2017
Ответ дляqwer_ua1111
Спасибі)
автор pollyteika • 14 октября 2017
Ответ для_MadonnA_
Дякую
автор pollyteika • 14 октября 2017
Ответ дляБелоснежко
Офигенно!
Мне очень-очень нравится.
Дякую
Веселуха Муха• 14 октября 2017
Ответ дляЮля Чепик
У меня было после родов. Тянула в примерочную все не своего размера и не своего фасона. Потому что фигура изменилась достаточно быстро, а образ себя в голове - нет. Привыкнете - найдете свой стиль
))) да... привычка покупать 32 и 34 евро размер плохо искоренима...
МАМА НИКИТКИ-2• 14 октября 2017
Ответ дляpollyteika
Великі чорні окуляри енні марко.
Ваш реальный образ мне понравился, очень круто и базово. А то что вы здесь выставили можно носить в большинстве своём поотдельности
goldina.zlata• 14 октября 2017
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Сумочка под обувь это классика. Она всегда в тренде хоть в 2017 хоть 2117))
Автор у меня к вам вопрос. Зачем в ваших картинках вы впихиваете цветные флакончики духов или декоративной косметики?
Это как предполагается носить? Как медальон?
Слово коллаж вам знакомо? а еще там бываю деревья,вазоны ,цветы и т.д.
Поэтому обязательно корчуем дерево.
goldina.zlata• 14 октября 2017
Ответ дляМеряю линейкой
Гы) В очередной раз натыкаюсь на ваши комменты. Судя по ним вы эксперт абсолютно во всех областях. Чисто по секрету палетки и флаконы призваны уравновесить композицию-коллаж.
Люди в засаленых халатах всегдаочень многогранны)))
Ушла и Пришла• 14 октября 2017
а мені подобається! автор зробіть якісь підбірки для віку 35-40, бо більшість з ваших для мене надто сміливі, хоча й професія творча)
goldina.zlata• 14 октября 2017
Ответ дляpollyteika
Я вже просила пробачення.
Чи вам матеріально компенсувати?)
Не являюсь вашим фанотом,скажу больше,вы меня раздражаете.
Но хочу отметить вкус и цветовые решения.
Не знаю носила бы или нет, но считаю сеты вполне гармоничными,интересными и незаурядными
автор pollyteika • 14 октября 2017
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Одягаюсь стримано, через яскраву зовнішність і недосконалу фігуру.
Але це не значить, що не існує людей, на яких мої образи не виглядали б круто.
І що всім так потрібно ходити виключно в базових речах, бо це хоч і подобається, але швидше вимушено, ніж те чого би хотілось.
автор pollyteika • 14 октября 2017
Ответ дляgoldina.zlata
Дякую, цікаво, чим ?)
goldina.zlata• 14 октября 2017
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А чего вы всем грубите? Вы думали шквал аплодисментов сорвать?
Вы реально прилипало.
автор pollyteika • 14 октября 2017
Ответ дляУшла и Пришла
Дякую, постараюст.
Роблю від 1-2 шт на день.
Якось зорієнтуйте хоч трішки, обмежте)
Щоб мене знову не занесло)
goldina.zlata• 14 октября 2017
Ответ дляСоображалочка
Простите, но в Киеве так не одеваются
Та вы шо,а как в Киеве одеваются?
Расскажите ,а то я не знаю а очень интересно.
KROX@• 14 октября 2017
Ответ дляПлету интриги
+1000%