Топтунша• 27 октября 2017

Гостья из Западной Украины сказала, что они не едят, то что мы едим, супы-борщи

и прочее. Девочки из ЗУ, а что вы едите/готовите?
Белочкой зови• 27 октября 2017
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
На что похоже? Не очень тесто тяжелое для желудка? А то я и ленивые вареники не всегда есть могу((, хоть и люблю..
тісто воно і є тісто((
на булочки з начинкою схоже, без кірочки)
Natali8377• 27 октября 2017
Ответ дляpollyteika
От настала і наша черга читати повчальні лекції.
Цікаво, якою ще мовою, автор того допису, володіє досконало. Інакше, тепер їй доведеться замовкнути
виходить, що ніякою)))
Ло Шарик• 27 октября 2017
Ответ дляanjavoloschykkk
Закарпаття.Рахівський р-н.Імо борщ і тільки від сім´ї залежить який,у моєї мами білий,у свекрухи з квасолею,А у мене звичайний червоний борщ,в більшості випадках пісний.Кремзлики(драг ви),вареники,токана(каша кукурудзяна)з сиром чи тушкованим м´ясом,картопляне пюре,суп овочевий,росольник,солянка,поливка(бульйон з курятини),суп з фрикадельками.пельмені,відбивні курячі і телячі,рибка смажена,оселедець,гомбовці,кнедлики і т.д.Це що за останні два тижні готувала.І звичайно салати овочеві,голубці і олівьє.
У вас снег еще не выпал?
Чебуравлик• 27 октября 2017
Ответ дляNatali8377
а я юшку готую пісну. Як гриби добрі - то юшка супер. Даю лише цибульку, моркву, корінчики, зубчик часнику і зелень. До юшки готую домашню локшину.
А якщо на сметані - то вже як гарнір, або густа підлива, тоді теж підбиваю борошном. І потрібно сметану лише домашню.
а что такое корінчики?
Бусурманша• 27 октября 2017
Ответ дляDzvina_Dzvinochok
Банош це красота, але його ще потрібно вміти приготувати і правильні продукти використати.
Научите меня банош готовить, плиз!!! Только вернулись из путешествия по Закарпатью, я там во всех ресторанчиках банош заказывала с белыми грибами, ну и вкуснятина!! Особенно в Яремче ’У Якова’ ММММ-вкунятина! Хочу научиться дома такое блюдо готовитЬ)
Прячусь от Всех• 27 октября 2017
Там ужас для меня. Были в гостях... приехали в 10 вечера. Дома я могу поесть что то легкое в такое время. А там... Борщ с бараниной на зажарке с салом+ жир в тарелке это считается норма. На второе мясо жирное. Гарнир подогретый на сале или смальце. Никакой свч. Все на сале. Даже блины утром на сале..
Белочкой зови• 27 октября 2017
Ответ дляРа ру ра ру ра
якщо все ваше оточення розмовляє російською - то я не про таке Закарпаття
о, так згадалось - моя баба на овечу бринзу каже - їдкий сир
Чу Ча• 27 октября 2017
Ответ дляNatali8377
Моя мама таку готує, також любимо.
Белочкой зови• 27 октября 2017
Ответ дляЧебуравлик
а что такое корінчики?
петрушка, селера, пастернак мабуть
Кaтя• 27 октября 2017
Зупку їдять усі, хай не брешуть
САМ_ТАКОЙ• 27 октября 2017
Ответ дляБелочкой зови
тісто воно і є тісто((
А про те штуки я искала и нашла что больше всего на цепелины похожи).
Чебуравлик• 27 октября 2017
Ответ дляБелочкой зови
петрушка, селера, пастернак мабуть
Аааа, понятно, спасибо:)
САМ_ТАКОЙ• 27 октября 2017
Ответ дляБелочкой зови
тісто воно і є тісто((
Вот такие)
Ло Шарик• 27 октября 2017
Ответ дляmarinka1001
А гомбовци - эт как гоовить и из чего? Перечитала Ваш список, аж есть захотелось)
Я готовлю творожные и из картофеля. В последние кладу внутрь сливы с корицей, можно абрикосы.
Бусурманша• 27 октября 2017
Ответ дляРа ру ра ру ра
ви не відрізните вершки від сметани? Сметана - жир зі скислого молока, якщо примітивно. Жирність вершків і сметани з одного і того ж молока - однакова. І ми говоримо про автентичність страви. Банош був тільки на вершках і тільки в печі готувався. До речі, є декілька закладів, де досі так його готують. Повірте, дуууже відрізняєтся смаком в кращу сторону )))
Назву закладів у студію)) я собі кулінарний путівник по Закарпаттю створюю!
Белочкой зови• 27 октября 2017
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
зрази? вони ж з картоплі
гомбовці тісто дріжжове здобне
САМ_ТАКОЙ• 27 октября 2017
Ответ дляБелочкой зови
зрази? вони ж з картоплі
гомбовці тісто дріжжове здобне
Да, я поняла). Я про блюдо из фильма. Пыталась выяснить что это. Решила что цепелины. Больше всего похожи. Думала, может вы точно знаете.
Natali8377• 27 октября 2017
Ответ дляЧебуравлик
а что такое корінчики?
корінь петрушки, селери.
Чу Ча• 27 октября 2017
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Вот такие)
Смакота, обожнюю їх. Але ніколи не знала як вони називаються)
Natali8377• 27 октября 2017
Ответ дляБусурманша
я там теж люблю пообідати, особливо в гарну погоду на терасі.
Ло Шарик• 27 октября 2017
Ответ дляРа ру ра ру ра
нуууу))) мені не в колибу, а в квартиру в стилі модерн )))
Хочеться щось стильне, не нашого виробництва, якісне.
Але навіть не знаю, які фірми/виробники вважаються хорошими ((
Когда-то покупала натуральный, из шерсти, производства Молдовы. Уже лет 13 ему.
Белочкой зови• 27 октября 2017
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
ні, я не знаток)
але поляки, скоріш за все роблять з картоплі, як цепеліни
Ло Шарик• 27 октября 2017
Ответ дляБелочкой зови
оо, я так люблю гомбовці і кнедлики з грибною підливкою та мої син з чоловіком не розуміють - хліб, то й хліб

а ще баба готує смачні трені паленята ( оладки відварені з тертої картоплі, подаються з квашеною капустою) та трені пироги (тісто як на паленята, але начиняються бринзою)
А я люблю сегединский гуляш с кнедлями.
МойНеТакой• 27 октября 2017
Ответ дляБусурманша
’у Якова’ отличная кухня, были в сентябре, заказывала там здоровущий дерун с грибами.
Ло Шарик• 27 октября 2017
Ответ дляanjavoloschykkk
На пару.Пробувала варити зовсім не те.Але є ще один рецепт гомбовців тісто замішується на картоплі от ці здається варять.
Да, их варят как ленивые вареники, а затем обваливают в жареных сухарях с сахаром.
Белочкой зови• 27 октября 2017
Ответ дляЛо Шарик
Молдавські килими якісні, коли жили в квартирі то лежали у двох кімнатах на підлозі, бо старі дошки. потмі переїшали в нову хату - килими лежать на горищі(
Кирикова• 27 октября 2017
Ответ дляЛо Шарик
Можно рецепт творожных?
Ло Шарик• 27 октября 2017
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Такие?
sandraleo• 27 октября 2017
Ответ дляПрилипало
Меня там кормили налисниками постоянно - с мясом, с творогом, с ягодами. Банош на сметане+брынза, грибные блюда с творогом типа Жюльена.
меня налисниками постоянно закармливали на Киевщине
Соня-сонятко• 27 октября 2017
Ответ дляЛо Шарик
Баранина? Это где?
В западной Грузии