Это наверное только у нас...
1 листопада, у день вшанування пам’яті померлих, на Закарпатті буде вихідний
У Закарпатській області День всіх святих, у який християни західного обряду поминають померлих, буде вихідним.
Відповідне розпорядження підписав голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль. Натомість субота, 11 листопада, буде робочим днем.
Ответ дляМамаБест
Это наверное только у нас...
Кстати было в новостях, что на Закарпатье выходной день будет, но это только у вас, остальная Украина работает
Ответ дляМамаБест
Это наверное только у нас...
Вы как поляки... а вроде ж украинцы