Доброго дня. Підскажіть хто переїздив з дітками до Польші. Потрібна допомога.
Ответ дляСВІТ КУХНІ та ДОМУ
Що саме вас цікавить?
Чоловік у мене чекаєна карту. Хочу з донькой приїхати до нього. Дочкі 2 роки не факт що я піду працювати.. Як би я працювалаб то я знаю нада запрошення і для дочки справка з садка..а якщо ні..к приїхати до чоловіка?? Знаю безвіз але хочу на довше щоб
Я б робила донечці національну візу, на основі відвідин жлобка і тоді Ви можете заїзжати по воєвудському.
Який дохід у чоловіка офіційний — можна заїхати по безвізу, а тоді подаватися на карту часовего по возєднанню. Там потрібно 514 зл + гроші на оренду мешкання( сума, яка прописана в умові о найму).
Ответ дляRuslanarv
Насколько я знаю, если официальный доход мужа позволяет, то Вам с дочкой можно присоединиться к его карте.
Sharkarianka• 02 ноября 2017
Kak только муж получит карту можно открыть нац. визу ребенку и Вам. Но наверное проще безвиз + податься на карты побыта сразу.