Тепличная• 01 ноября 2017
Як побороти страх до літаків?
Дуже часто по роботі мені потрібно летіти у відрядження.Раніше не боялася.А років 5 назад літак неміг призимлитися,дуже сильно літаком трясло,що люди молися і хрестилися.І з того часу,для мене переліт ,це просто ужас.Пару днів до вильоту вже неможу спати і їсти,як сідаю у літак то руки мокрі ,серце калатає,для мене 3 години перельоту-це вічність.Підкажіть мені,як побороти страх перельоту?
Прикуси Язык• 01 ноября 2017
Автор, я Вас дуже розумію. Нелюблю літати. І сам переліт і аеропорт - все це нервово. А як літак взлітає у мене душа опускається в п.ятки. Як подумаю що від пілота залежить моє життя...
Нуждаюсь в общении• 01 ноября 2017
Ни как. Последний раз меня откачивали сразу после посадки. Уже не летаю лет 20.
Блинчик Мой• 01 ноября 2017
Ответ дляПрикуси Язык
А от водителя такси жизнь не зависит? или от человека, который на фуре едет на встречу, не выспавшись?
Тепличная
• 01 ноября 2017
Ответ дляНуждаюсь в общении
А що сталося,що Вас відкачували?
Нуждаюсь в общении• 01 ноября 2017
Ответ дляМеряю от единицы
А що сталося,що Вас відкачували?
На нервной почве, серлечпо прихватило.
ПолБатона• 01 ноября 2017
Автор, самолёт всё ещё самый безопасный вид транспорта. Не переживайте. Перед взлётом он Обязательно проходит полную проверку. Если что-то не так то никогда не допустят вылета.
ПростоБелка• 01 ноября 2017
Летала много,но всегда с вискариком. Вот последний раз решила ,что так смогу,а хренушки-4 часа плакала и молилась ,а потом ещё жёсткая посадка в грозу. След.раз опять вискарик да побольше . Знакомые говорили что дело привычки,а нет( . А ещё я изучила немного строение самолета и все что с этим связано,вот попустило(хотя после ещё не летала). Нас пугает неизвестность ) .Я переживала что крыло отвалится ,оказалось что это не реально практически. Да,ещё: гибель от бегемотов в год выше,чем от крушения самолетов
Тепличная
• 01 ноября 2017
Я все розумію,що літак безпечний вид транспорту.І розумію,що навітть ро дорозідо аеропорта,якщо щось має статися,то станеться.Але все одно нерви ,і мене трясе,пробувала минулого разу летіти випила валерянки,при взльоті взяла валідол.,непопускало.Як тільки стюардеси почали розвозити випивку,я вже немогла дочекатися,щоб підіїшли до мене.Пляшечку вина за 2 секунди випила,біля мене сидів хлопець ,то зміряв мене як алкашку.
ПростоБелка• 01 ноября 2017
Ответ дляМеряю от единицы
ну а що важливіше для Вас,думка інших чи своє здоров´я? Всі адекватні з розумінням ставляться до випивки в літаку
ПростоБелка• 01 ноября 2017
Ответ дляМеряю от единицы
Якби можна було летіти під загальним наркозом.
Важно відходити після нього,а то би це був мій варіант.