Olwia• 07 ноября 2017

Потрібна ваша допомога. Комбінезон-трансформер на виписку із роддому

Дівчата, таке питання. Планую народжувати в кінці листопада (я собі з лікарями планую, а Боженька краще знає ))))))
На виписку не хочу ні одіял, ні конвертів з рюшами. На мою думку, комбінезон-конверт 0-12міс. в самий раз. Таке питання: а який? Є українські з овчиною непогані, є на синтепоні... Планую на цю зиму і наступну
автор Olwia • 07 ноября 2017
Маю на увазі, який був зручний і теплий САМЕ Вашій малявці?

Deila• 07 ноября 2017
У нас и такой и такой..
Но на овчине я смотрю ребенку теплее.
Queste• 07 ноября 2017
на эту и следующую не получится, за год ребенок вырастет сильно да и ходить начнет уже следующей зимой
jullak• 07 ноября 2017
Я планую народжувати на початку грудня))Купила конверт на вовні (овчина).Коли дитина починає ходити,то ій у вовняному комбезі буде не зручно,бо він дуже громіздкій.краще для таких ходаків на синтапоні/холофайбері і т.д.-вони легеньки та не стримують рухів.
golgap• 07 ноября 2017
Берiть тiльки на цей сезон нiхто не знак як виросте дитина. Народилася 52 см, а в рiк 85 см.
У нас був на овчинi вiдстiбнiй, на весну ще вистачило, а за лiто дуже втянулись.
Там де овчина торкаеттся до голого тiла дитини рекомендую пiдшити трикотажку, щоб не було алергii.
Забирав чоловiк з пологового у ньому, додаткових конвертiв у нас не було, всю зиму в ньому i проiздили.
Vitalina89• 07 ноября 2017
добрый день! Я рожала в прошлом году в конце ноября, заказывала мне шили конверт теплый и под него покупали теплый человечик ) а когда на пррогулку еще прикрывала одеяльцем в коляске)) в этом году купили сдельник )
автор Olwia • 07 ноября 2017
Ответ дляgolgap
От щось таке я і приглянула ’весна-зима-осінь’, шоб овчина відстібалась, конверт-комбінезон

автор Olwia • 07 ноября 2017
Ответ дляVitalina89
А конверт з яким утеплювачем? І на яку температуру був розрахований?
В нас висока вологість завжди - Івано-Франківськ
vikolette• 07 ноября 2017
Ответ дляРезвая лошадка
Если вы его планируете не на одну выписку, тогда новорожденный в нем утонет. Я покупала 0-4 мес, в машину как-то донесли) но для прогулок в итоге все равно будем использовать первое время конверт старшего ребенка.
Tatiana_tati• 09 ноября 2017
Ответ дляРезвая лошадка
мы сначала купили на овчине - оказался неудобным, вроде и теплый но из-за овчины какой то твердый. ребенок не мог пошевелить руками. Потом купили теплый комбез с отстег. овчиной. Оказался очень теплым и без овчины.