175см55кг19лет (она)• 11 ноября 2017
я уже не помню, педиатр посоветовал Вибрукол. помогал. стали спать нормально и тем-па спала. на нем и пережили зубы.
Цыпка• 11 ноября 2017
сутки 38,5-40 и появился зуб, и так каждый раз. Но у малого зубы лезли сразу по 2.
Ответ для175см55кг19лет (она)
Спасибо!
Три дні. Як по писаному. Знала, що на зуби, але для перестраховки викликала лікаря. Прийшла заміна така, що краще б не викликала. Довела мене до істерики. Заявила, що я ледве не вбиваю дитину і терміново треба в лікарню. Із симптомів лише легко збивана темп до 39 росла і слиновиділення. Відмовилася від госпіталізації, на що вона стала залякувати, що все одно там будемо. Одна радість - тільки вона пішла, темп нормалізувалася. Зуби моляри прорізалися зовсім через місяць. За три дні від непомітних стали просвічуватися крізь десну.
Вібуркол абсолютно не допоміг.
Тримайтеся!
Вібуркол абсолютно не допоміг.
Тримайтеся!
В рот не ложи• 11 ноября 2017
Только на первый зуб вечер и ночь. Ставила вербукол, давала нурофен, десна мазала тоже чем-то
Называйте меня Повелитель• 11 ноября 2017
Дня три, думали вирус, сдали анализ, воспалительного процесса не было. Потом наш врач сказала сделать укол, только он сбил температуру (не помню, что кололи, 3 года уж прошло). Температура была под 40 и ничего не брало(( С ужасом вспоминаю
Ответ дляНазывайте меня Повелитель
Ужас! :(