Анти-аноним• 13 ноября 2017
страх у ребенка
Девочки,может кто сталкивался.Сыну 7 лет, насмотрелся в школе у мальчишек постарше какую-то дурь в телефоне.Что именно я не знаю,но боится каких-то роботов,причем у самого есть игрушки роботы,говорит не те.Боится темноты(они придут),боится оставаться сам и т.д.Думала пройдет,но длится это уже пару месяцев.Мы живем в селе,обратиться не к кому.
Телепузик• 13 ноября 2017
расскпжите, что это какой-то мудачило придумал чтоб пугать детей. Все это выдумка. Поэтому в инет без контроля родителей детям нельзя. Можно нотту месяц подавать.
Розкажу зі свого досвіду. Сину теж 7 років,і було щось схоже пів року назад. Погрався в гру зомбі, потім видалив, сказав, що страшна і почалося. Спати сам боїться, вночі прийдуть,а ми з папою не почуємо, бо будемо спати....Спочатку намагалася пояснити, що їх не існує, але це не допомагало, ночував в нашій кімнаті. а потім випадково побачила іграшку, монстрика такого зубастого, веселого, синенького :-). Купила його, подарувала малому, сказала що цей монстрик винищувач зомбі
. Спав деякий час з ним. Вже зомбі нам не страшні. Можливо пригодиться.
А недавно теж був випадок. Подивився у двоюрідного брата( а йому батько таке сам показує) відео про якогось страшка. Теж схожа реакція- він прийде вночі за мною і т.д. і т.п.... Синій монстрик не по цим ділам. Цього разу пробували разом з ним придумувати історію, де цей монстр попадає в дуже комічну ситуацію, прийшовши до нас вночі. Ну таке,що перше в голову прийшло, але допомогло. Він потім сам придумував ще багато таких ситуацій, де тому страшилу не сильно повезло