Скомуниздила• 13 ноября 2017

Ситуація на ОЛХ

Слідуюча ситуація: Дзвонить покупець- посередник. Ціна питання (мого товару) 10000. Його умови: МИ вам кидаємо на вашу картку приват (обов"язково унівкрсальну) всю суму одразу - це 10000, а ви отримуєте гроші у банкоматі і надсилаєте фото чека про отримання грошей. І відправляєте нам товар. Адрес не вказував, тільки після того як я отримаю гроші, надішлють адресу для відправки. ???? Я щось неможу зрозуміти ці умови....... Чи це дійсно так купують товар?
автор Скомуниздила • 13 ноября 2017
Ответ дляНуКаНаКа
Деньги сейчас на ней есть? Ели да, то все снимайте или блокируйте карту. И теоефон, который вы даете в объявлении, никогда не привязывайте к карте. А еще лучше всего, идите в МТС и переходите на контракт.
так гроші були. Сьогодні карту поміняла. ще телефон.....

автор Скомуниздила • 13 ноября 2017
Ответ дляМэри Попкинс
ну и чем у вас закончилось ?
ще незнаю....Ну неприємно ...(( Вперше таке
автор Скомуниздила • 13 ноября 2017
Ответ дляБлинчик Мой
мы с посредниками договариваемся так - я отсылаю товар, получаю всю сумму, и высылаю им то, что осталось от 10000 , это если наложенным платежом.

По Разному у них заработок бывает.)) от 500 грн до 5000 грн.
у меня товар интернет магазины берут.))
я только так работаю.
Если предоплате, то только деньги вперед, и все.
Получила - выслала.
Зачем думать - обманут - не обманут.
У вас есть ваша схема работы - в ней и работайте.)
Та справа у тому, що люди чи інтернет магазини такі дорогі речі так не купують. І зтакими умовами...
Ольга1536• 23 ноября 2017
0442298213 та 0664755205 це звичайнi шахраi, до мене також дзвонили як покупцi з олх, я навiть пiшла до банкомату, щоб отримати грошi, аж тодi стало зрозумiло що на мене хочуть повiсити кредит, запропонувавши вiдкрити кредитну лiнiю та ввести додатковий фiнансовий номер, посилайте таких вiдразу