оксюморон• 13 ноября 2017
ОЩад, перекинуть деньги онлайн без карты
Карта делается, но деньги поступили. Снять в отделении не могу, работа.
может можно как-то скинуть деньги на другую свою карту?
или только в отделении можно?
Одноклассница• 13 ноября 2017
перше питання це те як так може бути. що карти немає а гроші є? гроші є хіба на рахунку. чи ви точно знаєте, що є на карті? а ви номер карти знаєте? тієї, що робиться? якщо знаєте номер карти, свв код, той що ззаду, дату картки. то без проблем скинете гроші.
Одноклассница• 13 ноября 2017
я просто користуюся різними картками цього банку. з соціальної картки не знімеш гроші.