Мечты сбываются• 13 ноября 2017
Моєму обуренню немає меж.Ввечері позвонила вчителька,та запитала,чому моя дитина
Сьогодні ввечері позвонила вчителька, та запитала, чому моя дитина сидить в контактах на уроці та переписується з якимось хлопцем. Ще додала, що ця соцмережа заборонена, в неї заборонено заходити і щоб я провела з дитиною виховну бесіду та видалила її звідти, бо в іншому разі буде звертатись куди треба.
Сьогодні моя дочка прийшла зі школи дуже засмученною, не захотіла спілкуватися, їсти та пішла в свою кімнату. Їй 14 років, підліток. Зважаючи на це, я вирішила її не чіпати. Та все ж таки після телефонної розмови з класним керівником я пішла в кімнату до дитини, бо виникло багато запитань. Виявилось, що дочка не заходила туди, телефон лежав на парті, їй прийшло повідомлення з цієї соцмережі, загорівся екран і це побачила вчителька. Вона строгим підвищенним тоном почала запитувати, що там в тебе, чому користуєшся телефоном на уроці? Потім вона взяла телефон та відкрила додаток і прочитала в голос на весь клас повідомлення від того хлопця. І почала вичитувати за заборонену соцмережу і спілкування з хлопцем. Найцікавіше те, що це все відбулося на перерві! Це мене ще більше обурило. Вчителька затримала весь клас на більшу частину перерви, бо не встигла надати матеріал предмету та домашнє завдання.
Доказом цього є історія активації в додатці. Там показано, що вона була онлайн саме на перерві.
Я дуже обурена, хіба вчителька мала право брати телефон та читати повідомлення при всьому класі? Взагалі чи мала право читати? Та ще й на перерві.
Я сама з жахом згадую шкільні часи, коли дзвенів звоник, а вчителька забороняла виходити з класу та наказувала сидіти на своїх місцях зі словами "Дзвоник для вчителя, а не для вас". І її не хвилювало, що дітям потрібно хоч трошки відпочити, сходити в їдальню та в туалет. Тому мене ще цікавить правомірність вчителя затримувати дітей на перерві та продовжувати урок. Хто знає, дайте відподповідь, будь ласка. Та чи має право вчитель на уроці не пускати дитину до туалету.
І що мені робити в цій ситуації? Діями вчительки обурена, та дуже не хочу скандалити, щоб це не погіршилось на її відношенні до дитини. Чи потрібно діяти навпаки, щоб вчителька боялась та не переходила межу? Йти до директора та скаржитись на неї, а також писати рекомендованний лист зі скаргою в районний відділ освіти? Хто має досвід з подібними ситуаціями, відпишіться, будь ласка.
Дуже дякую тим, хто дочитав мою тему.
Мечты сбываются
• 13 ноября 2017
Ответ дляНезнакомлюся
Удалено администрацией...
А на перерві? Бо всі дії були на перерві.
Новопоштинская• 13 ноября 2017
Выпейте успокоительного.
Можете подойти к учителю и спросить как было на самом деле, и потом сделать выводы.
Сейчас Ваш пост не разумной женщины и матери, а истеричной, нервной дамы.
Нужно успокоиться.
Добро с Кулаками• 13 ноября 2017
странно, я бы минимум поговорила с учительницей, а также о том что разрешаете дочери включать и диктофон и камеру на переменах... а вот не разрешаете давать даже учительнице свой телефон
Мечты сбываются
• 13 ноября 2017
Ответ дляМотылек
Просто выскажите учителю свою позицию. Зачем сразу к директору?
Тому що на мій погляд вона принизила дочку на весь клас своїми діями.
Шумелка Мышь• 13 ноября 2017
Поэтому телефон должен быть в сумке, а не на парте. Учителя не поддерживаю, но и ваша дочь не права.
Карамбулкул• 13 ноября 2017
Ответ дляШумелка Мышь
как это в сумке? у моей дочки учебники в телефоне!
Читати не мала права.
Але я вважаю, що телефон треба видавати дітям після останнього урока. Школа це школа. Любов і переписки після уроків.
Про туалет. Туди треба на перерві ходити. Не на уроці. Виключення - молодші школярі, та хворі діти, яким терпіти не можна. А 14 річна тьотя до перерви дотерпить, якщо немає проблем зі здоровям.
Спочатку з учителькою поговоріть. хай пояснить для чого читала перед класом. Тут вона не права
Шумелка Мышь• 13 ноября 2017
Ответ дляМечты сбываются
Урок еще не был окончен. И вместо того, чтобы дослушать материал, ваша дочь успела достать телефон и активировать ВК?
Мечты сбываются
• 13 ноября 2017
Ответ дляШумелка Мышь
А чи має вчителька право красти в дітей перерву?
Мечты сбываются
• 13 ноября 2017
Ответ дляШумелка Мышь
Урок на перерві?
Зам Ам• 13 ноября 2017
Ответ дляНезнакомлюся
Удалено администрацией...
господи,даже если не выключен ,какое право она имеет брать личные вещи и читать?!!!!!! в моем детстве учительница залезла в личную переписку с подругой, на бумажке,увидела на перемене что мы там друг другу писали чето, так мой отец пришел и вмиг ее поставил на место,больше она ни разу себе прдобное не позволяла.
Шумелка Мышь• 13 ноября 2017
Ответ дляskunsi
Читати не мала права.
А на перемене времени на туалет нет! Надо ж ВК посетить)
Мечты сбываются
• 13 ноября 2017
Ответ дляScreenshifango
а что телефон делал на парте? Ему место в кармане или сумке
Ви читали тему? Була перерва. Телефон був на парті на перерві, більшу частину якої вчителька вкрала.
Шумелка Мышь• 13 ноября 2017
Ответ дляКарамбулкул
У вашей. Не у всех так.
Санта Барбара• 13 ноября 2017
послала бы ее в дупу. Почему? потому что запрет использование соцсети которая мне угодна есть прямое нарушение свобод, которое обещано мне конституцией, кто виноват что наш народ вечное терп...ло, которое глотает любые попрания закона. 2 Личная переписка на то и личная - хай читае статтю 182. Скажите что если она будет так себя вести - то ви тоже звернетесь туди куди треба, а если она этого не хочет - хай не пхае носа куди не треба.
Шумелка Мышь• 13 ноября 2017
Ответ дляМечты сбываются
Має. Вона ж не всю перерву вкрала?
Зам Ам• 13 ноября 2017
Ответ дляskunsi
Читати не мала права.
В моем детстве на переменах очередь в туалет была как в Мавзолей!!!!! мы стояли до победного,но не успевали за 10 минут перемены сходить,а если опаздывали на урок на несколько минут,вони от учителей было как из того туалета!
Screenshifango• 13 ноября 2017
Ответ дляМечты сбываются
отделите мух от котлет. Да, учительница неправа,что задержала детей на перемене. Но допускаю, что у нее было для этого какое-то основание. Если так сложилось, что на перемене еще продолжается урок (дается задание и т.д) -то телефону, бутербродам,пачке сигарет и т.д в открытом доступе не место.
Стрекозей• 13 ноября 2017
Учитель не права, однозначно!!! Как бы там ни было, она не имеет права унижать ребенка. Сама недавно побывала на нескольких уроках у тех учителей, которые учили еще меня, и очень неприятно удивлена. Как учителя, они сильные, а вот как люди и педагоги, увы(((.
Шумелка Мышь• 13 ноября 2017
Ответ дляМечты сбываются
Перерва, це коли вчитель сказав учням, що вони вільні і можуть відпочивати.
Гербалайф и Ко• 13 ноября 2017
Ответ дляШумелка Мышь
+1000000
Зам Ам• 13 ноября 2017
Ответ дляСанта Барбара
слава богу есть в теме здравомыслящие.
Наивная Хо• 13 ноября 2017
Ответ дляНезнакомлюся
Удалено администрацией...