Мечты сбываются• 13 ноября 2017
Моєму обуренню немає меж.Ввечері позвонила вчителька,та запитала,чому моя дитина
Сьогодні ввечері позвонила вчителька, та запитала, чому моя дитина сидить в контактах на уроці та переписується з якимось хлопцем. Ще додала, що ця соцмережа заборонена, в неї заборонено заходити і щоб я провела з дитиною виховну бесіду та видалила її звідти, бо в іншому разі буде звертатись куди треба.
Сьогодні моя дочка прийшла зі школи дуже засмученною, не захотіла спілкуватися, їсти та пішла в свою кімнату. Їй 14 років, підліток. Зважаючи на це, я вирішила її не чіпати. Та все ж таки після телефонної розмови з класним керівником я пішла в кімнату до дитини, бо виникло багато запитань. Виявилось, що дочка не заходила туди, телефон лежав на парті, їй прийшло повідомлення з цієї соцмережі, загорівся екран і це побачила вчителька. Вона строгим підвищенним тоном почала запитувати, що там в тебе, чому користуєшся телефоном на уроці? Потім вона взяла телефон та відкрила додаток і прочитала в голос на весь клас повідомлення від того хлопця. І почала вичитувати за заборонену соцмережу і спілкування з хлопцем. Найцікавіше те, що це все відбулося на перерві! Це мене ще більше обурило. Вчителька затримала весь клас на більшу частину перерви, бо не встигла надати матеріал предмету та домашнє завдання.
Доказом цього є історія активації в додатці. Там показано, що вона була онлайн саме на перерві.
Я дуже обурена, хіба вчителька мала право брати телефон та читати повідомлення при всьому класі? Взагалі чи мала право читати? Та ще й на перерві.
Я сама з жахом згадую шкільні часи, коли дзвенів звоник, а вчителька забороняла виходити з класу та наказувала сидіти на своїх місцях зі словами "Дзвоник для вчителя, а не для вас". І її не хвилювало, що дітям потрібно хоч трошки відпочити, сходити в їдальню та в туалет. Тому мене ще цікавить правомірність вчителя затримувати дітей на перерві та продовжувати урок. Хто знає, дайте відподповідь, будь ласка. Та чи має право вчитель на уроці не пускати дитину до туалету.
І що мені робити в цій ситуації? Діями вчительки обурена, та дуже не хочу скандалити, щоб це не погіршилось на її відношенні до дитини. Чи потрібно діяти навпаки, щоб вчителька боялась та не переходила межу? Йти до директора та скаржитись на неї, а також писати рекомендованний лист зі скаргою в районний відділ освіти? Хто має досвід з подібними ситуаціями, відпишіться, будь ласка.
Дуже дякую тим, хто дочитав мою тему.
Принцепесочка• 13 ноября 2017
1. Телефон не должен быть на паркте
2. Ни кто не имеет права читать сообщения ребека
3. Ребенок должен уметь постоять за себя, мой 12 летний бы не позволил лазить, тк знает свои права
Dzvina_Dzvinochok• 13 ноября 2017
Ответ дляМечты сбываются
А чи має вчителька право красти в дітей перерву?
Не має. Перерва призначена для того щоб діти відпочили, поїли, сходили в туалет, розі’ялись після 45 хв сидіння за партою.Так само як не має права лазити в чужі телефони, читати чужі повідомлення , а тим більше при всьому класі і вказувати якими сайтами чи соцмережеми може користуватись учень. Це не її справа. Я б на вашому місці влаштувала розбір польотів.
Борщец• 13 ноября 2017
У мене однієї склалося таке враження, що автор найбільше з усієї ситуації хвилюється, що вчителька ’вкрала’ перерву?
Dzvina_Dzvinochok• 13 ноября 2017
Ответ дляKsu160576
ваша донька сама себе принизила - Контактами і хлопцем!!!
Кисельная барышня• 13 ноября 2017
Ответ дляМечты сбываются
Ви читали тему? Була перерва. Телефон був на парті на перерві, більшу частину якої вчителька вкрала.
Я читала тему, хотя с трудом осилила Ваш опус. Мое мнение такое:
1) телефону не место на парте, должен быть в сумке, на беззвучном режиме, чтобы не мешать никому, в том числе и ученикам;
2) перемену украл не учитель, а ваш ребенок, который отвлек учителя на уроке своим телефоном;
3) не стоит так бурно реагировать на замечания учителя! Стоит научит ребенка элементарному уважению, если хотите такого же отношения к себе!
И сложилось ощущение что Вам именно хочется поскандалить.
Ответ дляКисельная барышня
+
Магиня• 13 ноября 2017
Все, кто пишет, что учитель прав, почему бы вам не прочесть свою переписку у себя на работе в коллективе? Вот вслух и прочтите завтра! Это неуважение, да, телефон не должен быть на работе, да учитель мог его забрать и отдать после уроков, но читать переписку и читать при классе не имел права и точка!
Ксерокопия ночи• 13 ноября 2017
Ответ дляSunny_Anny
Есть же адекватные педагоги!!
Дякую) Ми ж не в Радянському Союзі, де потрібно рівно сидіти за партами із складеними ручками. Всі вільні, дорослі люди.
В нашому ВНЗ є тільки одна старезна професорка, якій давно пора вдома сидіти, чайок попмвати і серіали дивитись. От вона студентів тримає в тонусі, вважає, що її предмет (Історія України) - найважливіший, завжди забирає у студентів перерву (навіть велику - 40 хв), може відчитати привселюдно інших викладачів, навіть перед студентами, а головне - студенти списують по півзошита на парі. Я не заставляю студентів писати взагалі (крім модульних), хто хоче - на диктофон записує, хтось конспектує мінімально, все в формі розмови.
atrorubens• 13 ноября 2017
Автор, Вас тут не зрозуміють і не підтримають.
Пишіть в батькиСОС (фб), там і зрозуміють, і підтримають, і порад - як діяти - купу дадуть.
Ответ дляМагиня
а хто тут написав що вчителька мала право читати?
Ксерокопия ночи• 13 ноября 2017
Не вважаю Автора ’яжемамою’, просто образа за свою дитину, яку публічно принизили. Так повівся б кожен, і це нормально.
Не пью, не курю• 13 ноября 2017
У нас был историк - если он видел переписку на листочках других учеников, он рвал не читая. За это мы его уважали.
Но ваша учительница неправа в том, что личное не имела права читать.
Объясните дочери, что место телефона в школе в сумке в беззвучном режиме, и тогда таких проблем не будет.
Цыбулька• 13 ноября 2017
Ответ дляKsu160576
В 14 лет лет унизила общением с мальчиком? А Вам было когда-то 14 или сразу стали ворчливой тетей?
Наивная Хо• 13 ноября 2017
Ответ дляШумелка Мышь
Удалено администрацией...
Ответ дляSolarLife
Женщина,я все поняла, я вам помогу.
Автор ясно написала что урок продолжился на перемене.
Зачем вы пишете что взрослая тетя 14 лет может дождаться перемены что бы выйти в туалет.
Так понятно?
женщіна, тому що вчитель забрала б 1 хв перерви, якби не телефон і вконтакті. А далі відрчивали б діти. А так через переписку, дівчинка і попісяти не сходила
Андестенд???
Dzvina_Dzvinochok• 13 ноября 2017
Ответ дляKsu160576
при чому ’смеет’? не повинна дитина на уроках ні з хлопцями, ні тим паче у Контактах переписуватись, удома хай собі ’смеет’, ото вже слово дурнувате ’смеет’
Дитина на ПЕРЕРВІ має право право робити те, що вважає за потрібне. Якщо це не порушує права оточуючих та не виходить за межі пристойності.
Донька автора нічого крамольного не зробила, нічиї права не порушила, нікого не образила. Вчитель не має права лазити до телефону учня. А також не має права проводити уроки на перерві.
Виходьте з совка.
Показушница• 13 ноября 2017
Ответ дляМама фифти цента
ну так это же было продолжение урока. Так бывает, когда не успевают все сделать в рамках отведенного времени. НО! Здесь ситуация меня возмутило с другой стороны - какого хрена она вообще лезет в чужой телефон и читает личные сообщения, да еще и при всех??? Плюс указывает, в каких соцсетях не стоит находиться. Вот это уже беспредел. Я бы для начала поговорила лично с учителем и указала бы ей, что нос совать куда не следует не этично и не педагогично
+1 Совершенно согласна.
Цыбулька• 13 ноября 2017
Ответ дляatrorubens
И только Вы здесь вся в белом.
Наивная Хо• 13 ноября 2017
Ответ дляПешеходик
читать чужую переписку нельзя. точка.
100000% замечание учитель могла сделать или сказать ,вообще, убрать в сумку телефон! Но читать чужую переписку, лазить по личным вещам- высшая степень быдлотности !!!! И это чучело детей учит.. печально! Таких и к животным подпускать не стоит!
Ответ дляskunsi
Андестенд???
С какого потолка вы списали 1 минуту ? И даже одну минуту она не имеет ни кого держать.
Дети имеют право встать и выйти.
Андестенд???
Дети имеют право встать и выйти.
Андестенд???
Dzvina_Dzvinochok• 13 ноября 2017
Ответ дляKsu160576
Це це в себе вдома вчитель може собі дозволити лазити до телефонів своїх дітей, чоловіка. А не до учнів в школі.
Силиконочка• 13 ноября 2017
Ответ дляМечты сбываются
Має.