Ягодка опять• 14 ноября 2017

ІнТайм і накладний платіж?

Дівчата, підкажіть по ІнТайм, вперше відправила цим перевізником, плюс накладним платежем. По ттн посилка повинна сьогодні приїхати, вчора прийшло смс, що вантаж отриманий, чекайте на смс про можливість отримати накладний платіж. По відстеженню видає, що вантаж отримано вчора, дата прибуття сьогодні і оплата з одержувача 0. Це в них така система і мені немає чого переживати?
ВЫВсеВрете• 14 ноября 2017
Будьте максимально обережні з цим перевізником! Вчора чоловік забрав посилку, пароочисник Керхер, наложкою, приніс додому -а річ побита!!Я не можу заспокоїтись!Звичайно, винен чоловік , що не перевірив.Я просто киплю!!

ВЫВсеВрете• 14 ноября 2017
Дякую , адміни , за нік, але я не ВРУ((((
автор Ягодка опять • 14 ноября 2017
Я коли відправляла, то вантажнику дала 20 грн, він сам запропонував, щоб відправлення їхало в металевій сітці, так що не переживаю про цілісність. Мене цікавить сама процедура наложки. НП при відстеженні показує переказ коштів, а тут немає...
3@йk@• 14 ноября 2017
Ответ дляВЫВсеВрете
Интайм не люблю. Но при чем тут ’цим перевізником’? Любой перевозчик бьет и Новая Почта не исключение. Везде работают одинаковые люди...