волосатое стекло• 16 ноября 2017

Тепер я знаю чому цей день критичний!((

Потребую поради. Є донька 14 років. Достатньо самостійна в багатьох життєвих ситуаціях (а в деяких навіть занадто) У вересні стався прецендент. Зранку збирається до школи. Прибігає: "Дай прокладку!" відповідаю, що закінчились, пропоную альтернативні варіанти виходу з ситуації і даю гроші, щоб по дорозі купила необхідне. Ніякий варіант не влаштовує. Істерика - в школу не піду...біжи бігом сама в аптеку...Мені зранку менш за все хотілось скандалу, то я й побігла, але була лиха (зла).
Сьогодні знову те ж саме питання...завтра вранці я бігати нікуди не хочу тим більше, що вдома була ен-на кількість гігієнічних засобів, яку вона вже за день використала, а о 9-й вечора придумала прийти з таким-от питанням а потім гепнути дверима: "Тоді я нікуди завтра не піду" Що порадите? Дитина вчиться в гмназії,а там дуже суворо з пропусками, а брехати в мене не виходить...
Результат:
вже голосів: 164
53 (32.32%) пояснити дитині (що?)
46 (28.05%) Нехай мама бігає, це корисно
40 (24.39%) мне бы Ваши проблемы...
25 (15.24%) Нехай не йде до школи
В каждой бочке...• 16 ноября 2017
То купіть зразу мішок, на пів року вперед. Які проблеми?
Котенок аки рысь• 16 ноября 2017
Как все использовала, купите значит больше запасов,.
13чудоСВЕТА• 16 ноября 2017
у вас вдома 2 жінки і нема запасу прокладок?відправте тата в супермаркет і нехай купить на рік наперед, взагалі не бачу проблеми
Лепешечка• 16 ноября 2017
о таких вещах нужно беспокоиться заранее. у меня в сумке всегда пару штук лежит. а Вас,мама?
Бибер-анонимер• 16 ноября 2017
ну, Ви ж уже зрозуміли, що для неї це шок. чому не поспілкувалися тоді? раз повторна ситуація, то здається не все пояснили: як користуватися, як часто змінювати, коли починати турбуватися про наявність прокладок удома.
Серьезная баба• 16 ноября 2017
Ответ дляВ каждой бочке...
Вот и я читаю и не пойму..Что запас нельзя сделать??
БеллаДонна• 16 ноября 2017
купите ей, а вследующий раз срочно попросите чтоб она сбегала купила
ПироженкА• 16 ноября 2017
Не делайте из этого проблему!!! У дочки сложный возраст. Вы таким поведением можете испортить взаимоотношения с дочерью.
В каждой бочке...• 16 ноября 2017
Ответ дляСерьезная баба
Може дитині соромно про таке в аптеці просити. Я себе згадую, то мені вже 18 було, коли прокладки з’явились
Серьезная баба• 16 ноября 2017
Автор, дома должен быть МЕШОК прокладок. На все капли(ночь, 4, 3,2) И проблема исчерпана. Почему надо это в последний момент решать?? Не понимаю.
автор волосатое стекло • 16 ноября 2017
Ответ дляЛепешечка
купити на рік нема коштів...треба вміти так жити)))
Серьезная баба• 16 ноября 2017
Ответ дляВ каждой бочке...
Я не про ребенка, я про маму.
Серьезная баба• 16 ноября 2017
Ответ дляволосатое стекло
Не на год, но с запасом. Оптовые магазины, большие упаковки..В чем проблема?
100%• 16 ноября 2017
А вы сами на пробовали покупать наперёд? Это ваша дочка иди соседская, я не пойму? У вас же тоже есть критические дни. Не понимаю, как это с доме нет запаса с пару упаковок впрок..
13чудоСВЕТА• 16 ноября 2017
Ответ дляволосатое стекло
вони дешевшими не стануть, навпаки зекономите кошти
ПироженкА• 16 ноября 2017
Ответ дляволосатое стекло
Ну это в общем сказано. Ну по пути домой за пару дней до можно пополнить запасы. А дочка научится на будущее. Вспомните себя в такой ситуации в этом возрасте.Как вы решали этот вопрос? Кто вам помогал?
Серьезная баба• 16 ноября 2017
Ответ дляволосатое стекло
Девочка еще не привыкла к этому. Вы должны научить загодя подготовится к этим дням. Отмечать, считать, все как надо. Не забывать про прокладки, выбирайте вместе в магазине, сейчас много вариантов для тинейджеров. Так будет ей интересно. А то утром, в попыхах в аптеку, потом еще приклеить криво-косо..Конечно истерика...
Котенок аки рысь• 16 ноября 2017
Как это надо уметь так жить, так марлю с ватой крутите. В АТБ часто скидки можно с запасом купить.
автор волосатое стекло • 16 ноября 2017
Про запас, вмовили...а завтра що робити? В аптеку не піду (бо Ви не чули в якій формі звучало ’прохання ’ минулого разу

Про запас вмовили, а завтра що робити? В аптеку не піду, бо вона трохи перегнула планку поки зі мною спілкувалась...
Фокус-Покус• 16 ноября 2017
Мама, обеспечьте свою дочь прокладками. Я так понимаю вы очень мало общаетесь со своей дочерью, вас мало интересуют ее проблемы и прочее. Обычно мамы девочек такого возраста следят регулярно за этим делом. Знают когда, как , что. Две женщины в семье, да и деньги то у вас, покупаете себе, покупайте и дочери.
Праздничный сервиз• 16 ноября 2017
вона вами маніпулює, не ведіться і крапка, бо крапку ставить тільки вона. під ж,,, і в школу
Танцепесенная• 16 ноября 2017
Объясните что такие моменты надо планировать заранее. Прислуги у вас нет.
Пушап Ми• 16 ноября 2017
Мама! Ваша вина. Прокладок должно быть дома много и разных, следите за запасами. Это во-первых.
Во-вторых обратите внимание, не слишком ли обильные выделения у дочки.

вдома була ен-на кількість гігієнічних засобів, яку вона вже за день використала, - меня как врача эта фраза настораживает
Котенок аки рысь• 16 ноября 2017
Ответ для100%
+++ темболее такой возраст, сами могут стеснятся купить, эти дни для них это стресс.
Серьезная баба• 16 ноября 2017
Ответ дляволосатое стекло

Автор, пост 17..Сходите с девочкой вместе, или у нее совсем нет?
ПироженкА• 16 ноября 2017
Ответ дляПраздничный сервиз
Зря вы такие Советы раздаёт . Ой, зря
Котенок аки рысь• 16 ноября 2017
Ответ дляТанцепесенная
Как заранее, в таком возрасте?
автор волосатое стекло • 16 ноября 2017
Ответ дляПироженкА
Моєї мами не було поряд, коли я була в такому віці і в такій ситуації...А про таке добро як сьогодні навіть не мріялось (вата, марля, тканина)
куркулиха• 16 ноября 2017
Ответ дляволосатое стекло
мне было стыдно покупать прокладки в 14 лет!покупаю сейчас большую пачку и знаю,что на 2 раза точно хватит
Бибер-анонимер• 16 ноября 2017
Ответ дляволосатое стекло

вона - Ваша дитина. і звикла, що мама все вирішує. прийшла за прокладкою, а її немає. у неї пазли не зійшлися: як це, мама забула??? у підлітків таке є. підіть і купіть їй прокладки. а після, поговоріть про її поведінку.