lvs-k• 20 ноября 2017

Різдвяна Коробка 2018 - благодійна акція

Администрация сайта Kidstaff не собирает пожертвования на благотворительность и не несет ответственность за действия или бездействия автора объявления, родителей ребенка, волонтеров и любых других лиц, причастных к сбору пожертвований. Администрация сайта Kidstaff не проверяет подлинность предоставляемых документов, не контролирует приход и расход средств по сбору. Любые пожертвования совершаются посетителями сайта Kidstaff исключительно по своему собственному желанию, осознавая значение своих действий.

РІЗДВЯНА КОРОБКА - щорічна благодійна акція
благодійна акція створена для того, щоб принести Новорічне диво в життя підопічних діток, діток інвалідів та позбавлених батьківської турботи і піклування.

Бабанська спеціалізована школа інтернат
(вул. Леніна, 17 ,с.м.т. Бабанка)

Нарешті готовий перший список діток на Новорічно- Різдвяні подарунки

Можете сміливо вибирати собі дитятко, для якого станете різдвяними янголом. Ну чи Миколаєм, Сантою, Феєю... Як і минулі роки буде чудово до подарунка, окрім іграшки, докласти корисні речі. дезодорант, бритвочку, шампунь, милко, щітка для волосся, зубна паста і щітка, солодощі, трусики чи носочки, прокладки дівчаткам від 13 років стануть дуже у пригоді. Якщо самостійно скласти подарунок не виходить, ви можете повідомити мене і я знайду одній дитинкі декілька дарувальників, і разом складемо подарунок. подарунок обовязково підписувати. номер дитинки і імя. обгортати будемо максимально однаково, бо минулого року були рясні сльози у малих діток, що отримали подарунок не упакований святково. тож якщо нема можливості запакувати у коробочку і обгорнути в папір, я допоможу це зробити. планую закупити подарунковий папір і в магазинах взяти коробочки. у них пакувати подарунки і завернути у гарній папір. але якщо у вас є така можливість - чудово. запакуйте в коробочку і підпишіть.
додатково до подарунків будемо намагатись зібрати солодощі і фрукти.

https://www.kidstaff.com.ua/tema-2372032.html

Нова Пошта - відділення № 2 Козубенко Людмила Володимирівна 0633428248, м. Умань
Делівері №2, Умань Козубенко Людмила Володимирівна 0633428248
список у коментарях
Yagusya• 20 ноября 2017
дякуємо Вам, що робите цей світ трішки кращим і милосерднішим.
Marina Carters• 20 ноября 2017
в топ)
Фернанда• 20 ноября 2017
Людмила, рада, что тему разрешили, позже напишу Вам в объявлении))
автор lvs-k • 20 ноября 2017
Ответ дляФернанда
Дякую, ви дуже допомогли!
автор lvs-k • 20 ноября 2017
допоможіть, будь ласка, підняти темку в топ
extra_light• 20 ноября 2017
Девочки еще есть?
автор lvs-k • 20 ноября 2017
Ответ дляextra_light
Девочки еще есть?
да, сейчас напишу девочек какие есть
neoba• 20 ноября 2017
Топаю! Пусть все детки будут с подарками!
автор lvs-k • 20 ноября 2017
5 група
37 Б. Вікторія 11 р.70 К. Алла 14 косметичку і прикраси
72 Ц. Анюта 14 сапожки або уггі 39

9 група
73 Ш. Настя 14 уггі 38
74 О. Юлія 14 огромний мішка
100 Кулібаба Даша 8 р гра зла собака
103 Щербакова Соня 10р
104 Кісільова Нася 11р
108 Крилова Ангеліна 11р
109 Ніяка Настя 11р
111 Бурлаченко Віка 13
113 Градецька Катя 13 рюкзачок
автор lvs-k • 20 ноября 2017
116 Кравченко Марина 8 - гитара и шопкинс
120 Мережко Аліна 10, ДЦП любить робити поробки, ручки працюють нормально.
121 Вовтуз Крістіна 17р.
127 Михайлова Даша 9 - гітара
129 Михайлова Маша 6 кухонька рожева
132 Лукянець Лера 8 - плаття і парік рапунцель
133 Лукянець Вероніка 6-
136 Коваленко Надя 8 одяг для БебіБорна і нічник у розетку
137 Коношук Крістіна 17 р -
139 Беднаж Настя 13
автор lvs-k • 20 ноября 2017
Оце й усі дівчатка
extra_light• 20 ноября 2017
Давайте Мережко Алина
автор lvs-k • 20 ноября 2017
Ответ дляextra_light
Давайте Мережко Алина
Дякую. дівчина на коляскі. ручки нормально працюють. сидяча.
extra_light• 20 ноября 2017
Ответ дляlvs-k
Спасибо,пишите меня.
автор lvs-k • 20 ноября 2017
Дівчатка, є такаж темка у розділі Благодійність. Якось так вийшло, що створили дві. Мабуть я щось напутала. Яку краще підіймати?
jabubu• 20 ноября 2017
Поднимаем темку, пусть все будут стподарочками. Жалко, что из-за отсутствия фото два дома не принимают участие в акции
автор lvs-k • 20 ноября 2017
Ответ дляjabubu
Да, ужасно жалко. Но что поделаешь. я не могу их заставить. хотя как представлю как дети ждут подарков...не весело совсем. и не обосновано.
Yagusya• 20 ноября 2017
Людочка, запишіть мені ще -133 Лукянець Вероніка 6. якщо є побажання, або параметри дитини буду дуже вдячна.
автор lvs-k • 20 ноября 2017
Ответ дляYagusya
супер! пишу. Зріст 121 см, ніжка 28-29 розмір. худенька. мерзне в ніжки , хотіла такі уггі як у мене)). за іграшки сказала що у неї так багато мрій, що не встигне все розказати. і говорила, говорила, говорила.....так я і не зрорзуміла що вона найбільше хоче
Yagusya• 20 ноября 2017
Ще прохання, напишіть що потрібно дорослим дівчаткам. про косметику і засоби гігієни зрозуміло. Але ім же чогось хочеться,чи є якісь потреби. Ви нас зорієнтуйте, а ми хто що може пришле . щоб дівчат порадувати.
Yagusya• 20 ноября 2017
Ответ дляlvs-k
дякую . до подарунка окремо валянки покладу, б\у правда, але рожеві. .
автор lvs-k • 20 ноября 2017
Ответ дляYagusya
Дівчаткам завжди хочеться гарний одяг, взуття (певно що все бу підходить), косметику вони дуже люблять і прикраси. як і всім школярам потрібні канцтовари. круто щоб були антиперспіранти. бо один на 5-7 чоловік це жахливо. дуже -дуже важливі прокладки. їм потрібно багато, а дають дуже мало, і частіше не прокладки. тому новорічні свята це шанс трошки назбирати прокладок, іноді і тампонів
автор lvs-k • 20 ноября 2017
Ответ дляYagusya
зате ж рожеві!!!!!!!!!!!!!!!!!! це точно. що дівчаткам потрібно для щастя!
neoba• 20 ноября 2017
Ответ дляlvs-k
Я так понимаю, отсутствие фото означает, что вы не сможете предоставить фотоотчет о врученных подарках , всего лишь навсего...
автор lvs-k • 20 ноября 2017
Ответ дляneoba
Да, разрешили приезжать, но нельзя снимать. почему не совсем понятно обяснили. хотя назвали много причин, одна из них недавний суд
Fideska• 20 ноября 2017
Ответ дляlvs-k
А чому не дозволили? В них є якісь побоювання? Дійсно шкода дітей, які страждають не зрозуміло через що
neoba• 20 ноября 2017
Ответ дляlvs-k
Тю, Господи Боже мой, ну и зачем тогда эти фото... Хотя, многим, важно, конечно... И их тоже понимаю
автор lvs-k • 20 ноября 2017
Ответ дляneoba
и я понимаю. поетому даже не поднимала вопрос подарков . ми с мужем купим конфет-мандарин и просто угостим деток
neoba• 20 ноября 2017
Ответ дляlvs-k
Жаль деток... В прошлом году Советчицы дали жару, вот бы и в этом году так. Надеюсь, тема скоро вверх уедет, может, найдутся люди, которым фото не важно, захотят поздравить... В общем, держу кулаки!
автор lvs-k • 20 ноября 2017
Ответ дляFideska
Я і ще деякі волонтери виставили фото, на яких одні батьки впізнали свою дитину. Вона була забрана у них декілька років тому. і нетверезі неділі дві підряд ходили-погрожували, стукали у вікна і лякали дітей. постійно до них міліцію викликали. потім ще щось сталось, одним словом з того часу не раді коли ми говоримо що фото нам потрібні. кажуть що краще не потрібно тоді зовсім.