lvs-k• 20 ноября 2017

Різдвяна Коробка 2018 - благодійна акція

Администрация сайта Kidstaff не собирает пожертвования на благотворительность и не несет ответственность за действия или бездействия автора объявления, родителей ребенка, волонтеров и любых других лиц, причастных к сбору пожертвований. Администрация сайта Kidstaff не проверяет подлинность предоставляемых документов, не контролирует приход и расход средств по сбору. Любые пожертвования совершаются посетителями сайта Kidstaff исключительно по своему собственному желанию, осознавая значение своих действий.

РІЗДВЯНА КОРОБКА - щорічна благодійна акція
благодійна акція створена для того, щоб принести Новорічне диво в життя підопічних діток, діток інвалідів та позбавлених батьківської турботи і піклування.

Бабанська спеціалізована школа інтернат
(вул. Леніна, 17 ,с.м.т. Бабанка)

Нарешті готовий перший список діток на Новорічно- Різдвяні подарунки

Можете сміливо вибирати собі дитятко, для якого станете різдвяними янголом. Ну чи Миколаєм, Сантою, Феєю... Як і минулі роки буде чудово до подарунка, окрім іграшки, докласти корисні речі. дезодорант, бритвочку, шампунь, милко, щітка для волосся, зубна паста і щітка, солодощі, трусики чи носочки, прокладки дівчаткам від 13 років стануть дуже у пригоді. Якщо самостійно скласти подарунок не виходить, ви можете повідомити мене і я знайду одній дитинкі декілька дарувальників, і разом складемо подарунок. подарунок обовязково підписувати. номер дитинки і імя. обгортати будемо максимально однаково, бо минулого року були рясні сльози у малих діток, що отримали подарунок не упакований святково. тож якщо нема можливості запакувати у коробочку і обгорнути в папір, я допоможу це зробити. планую закупити подарунковий папір і в магазинах взяти коробочки. у них пакувати подарунки і завернути у гарній папір. але якщо у вас є така можливість - чудово. запакуйте в коробочку і підпишіть.
додатково до подарунків будемо намагатись зібрати солодощі і фрукти.

https://www.kidstaff.com.ua/tema-2372032.html

Нова Пошта - відділення № 2 Козубенко Людмила Володимирівна 0633428248, м. Умань
Делівері №2, Умань Козубенко Людмила Володимирівна 0633428248
список у коментарях
автор lvs-k • 20 ноября 2017
так, шкода. маємо що маємо. це несправедливо до дітей, але я скільки несправедливості в житті надивилась, що мене вже нічим не здивуеш. І між нами, дівчатками, все одно дирекція в першу чергу думає про свою безпеку, а не про щастя дітей.
Fideska• 20 ноября 2017
Ответ дляlvs-k
Я і ще деякі волонтери виставили фото, на яких одні батьки впізнали свою дитину. Вона була забрана у них декілька років тому. і нетверезі неділі дві підряд ходили-погрожували, стукали у вікна і лякали дітей. постійно до них міліцію викликали. потім ще щось сталось, одним словом з того часу не раді коли ми говоримо що фото нам потрібні. кажуть що краще не потрібно тоді зовсім.

Батьки на цьому сайті?
Fideska• 20 ноября 2017
Ответ дляlvs-k
Ну це зрозуміло.
автор lvs-k • 20 ноября 2017
Ответ дляFideska

Батьки на цьому сайті?
ні, ми раніше розміщали ВК і однокласники також
jabubu• 20 ноября 2017
Ответ дляlvs-k
Да, ужасно жалко. Но что поделаешь. я не могу их заставить. хотя как представлю как дети ждут подарков...не весело совсем. и не обосновано.
А почему если без фото, то нельзя подарки дарить?
jabubu• 20 ноября 2017
Ответ дляlvs-k
Ясно. Но мы можем и без фото. Вы так в следующий раз и создавайте отдельный список тех, кто без фото, кому фото не важны, те и так поздравят
автор lvs-k • 20 ноября 2017
Ответ дляjabubu
не то чтоб нельзя, можно. но я подумала что без фотоотчета вообще не соберу. тут с фото иногда просто не успеваешь. не успела еще ребенку в руки подарок дать - он уже спрятался, рассматривает. ему не до фото, любопытно ведь. но были несколько девочек которые обиделись. Ради одной которая в ЛС писала я ездила опять, просила ребенка найти все что в подарке было и сфотографировать. принес только машинку, мыло и другие предметы в ванной, без упаковки, трусы на нем. Девочка интересовалась не себе ли я остальную часть подарка забрала. после такого вообще думала завязывать, руки опустились.
Муж правда спросил готова ли я пожертвовать детьми ради одной ситуации. после его упреков согласилась что нечего вешать нос, но страх быть обвиненной в краже остался до сих пор
jabubu• 20 ноября 2017
Ответ дляlvs-k
Ужас какой, я вас понимаю. Вот отдельным списком их и оформлять, я думаю
автор lvs-k • 20 ноября 2017
Ответ дляjabubu
Да и перед пацаном стыдно было. и перед воспитателями. Нужно подумать, возможно это хороший вариант
автор lvs-k • 20 ноября 2017
Є декілька дітей за межами списка, які найбільше потребують на свята - їжу. Одна з таких сімя Шишкових, Бидюк Але є ще декілька діток. Можливо хтось захоче вислати продукти харчування, консерви щоб свято зробити смачнішим. Таких діток будемо відвідувати 19 або 25 грудня.
Yagusya• 20 ноября 2017
Ответ дляlvs-k
Как вариант можно подарки не персонифицированные, а универсальные. Для ммальчиков\девочок\+ по возросту и просто деньги собрать.
jabubu• 20 ноября 2017
Ответ дляlvs-k
Ещё хотела спросить: у меня есть парочка красивых новогодних подарочных пакетов, может, вам в посылку их тоже положить?
автор lvs-k • 20 ноября 2017
Діткам до подаруночків класно буде докласти теплі колготочки і гольфіки. Ну хоча б найменшим з першої групи рост діток 120 = 135
автор lvs-k • 20 ноября 2017
15 О. Олексій 8
16 Р. Вася. 8 років
23 П. Міша 9
24 Ч. Едік 9машина
26 П. Ілля 9
27 Я. Данік 9 конструктор
28 К. Саша 9машинка на р/у
29 П. Діма 10 плеер з наушніками
32 К. Артем--10 трансформер
34 К. Едік 10р- конструктор дом строить
35 С. Рома 10р- Лего корабль
37 Б. Вікторія 11 р.
39 Д. Роман 10конструктор
43 Р. Тимур 11 конструктор великий набір
45 Ю. Микола 12
автор lvs-k • 20 ноября 2017
46 В. Денис 11
47 Г. Коля 12 конструктор
48 Г. Віталік 11
49 З. Коля 11 машина на ру
50 К. Богдан 12 конструктор
51М. Коля 11 гра ’Злая собака’
52 Р. Діма 12 набор крутих машинок
53 С. Євген 11
54 С. Андрій 12 машина на р+у
55 К. Максим 12
56 Ш. Євген 12
57 Д. Сергій 12
58 Б. Артем 12 машину р)у
62 Б. Максим 12 машина на р)у
63 К. Андрій 13
66 Г. Ігор 14
67 Ж. Женя 13 рюкзак крутий
69 К. Валя 14 навушники і сумка
71 П. Діма 15 умні часи
72 Ц. Анюта 14 сапожки або уггі 39
73 Ш. Настя 14 уггі 38
74 О. Юлія 14 огромний мішка
75 С. Всеволод 14 смартчаси
77 К. Юрій 14 термокружка
83 К. Ярослав 15 рюкзак і навушники
84 Д. Вова 15 великі навушники і плеер
87 Ю. Вася 17 рюкзак
88 К. Женя 17 навушники рюкзак
89 К. Женя 17 чашка-термос
автор lvs-k • 20 ноября 2017
100 Кулібаба Даша 8 р гра зла собака
103 Щербакова Соня 10р
104 Кісільова Нася 11р
105 Коваль Давид 11р Лего велике
106 Ярошніченко Максим 11р
109 Ніяка Настя 11р
111 Бурлаченко Віка 13
112 Чернявський Андрій 13
113 Градецька Катя 13 рюкзачок
116 Кравченко Марина 8 - гитара и шопкинс
автор lvs-k • 20 ноября 2017
121 Вовтуз Крістіна 17р.
122 Макар Митя 7 р 122 см. хоче зимовий комбінезон теплий
123 Макар Павлік 3 р. толокар - мотоцикл, гольфік. 98 см
127 Михайлова Даша 9 - гітара
129 Михайлова Маша 6 потрібно зимовий комбінезон чи штани -комбез під куртку.
132 Лукянець Лера 8 - плаття і парік рапунцель
134 Ковальчук Давид 11
136 Коваленко Надя 8 одяг для БебіБорна і нічник у розетку
137 Коношук Крістіна 17 р -
138 Сінельніков Артем 7
139 Беднаж Настя 13
140 Беднаж Степан 15
142 Шишков Коля 14 (на коляске) плеер чи програвач для диска, носки
143 Шишков Артем 12(слабочуючий)
145 Шишков Рома 15 з дуже бідної сімї, мама вдова, село, всі інваліди
147 Коваль Женя *хлопець), 16 175 см, куртка зимова, навушники вакуум
автор lvs-k • 20 ноября 2017
це список діток, яких ще ніхто не обрав.
Багато хлопців просили на подарунок телефони б_у
автор lvs-k • 20 ноября 2017
87 Вася та
113 Катя також забрані, дякую!
Foxf2012• 20 ноября 2017
122 Макар Митя, у меня есть новые тёплые зимние брюки, рост 122-128, если подойдут я отправлю. Курточки к сожалению, нет.
автор lvs-k • 20 ноября 2017
Ще таке питання. Декілька діток хотіли зробити прикраси з лози здається. як віночки новорічні. великі і маленькі. щоб продати і заробити на цукерки. як думаєте, дати дітям шанс? Бо я боюсь що візьму їх у діток на продаж, а не продам. Колись навчила їх робити на МК, а їм сподобалось. фото правда немає, але завтра можу зробити
автор lvs-k • 20 ноября 2017
Ответ дляFoxf2012
Також дуже непогано. можливо курточка знайдеться у когось іншого.
Foxf2012• 20 ноября 2017
Ответ дляlvs-k
Отлично, я отправлю вам полукомбез для Мити. Могу что-то нового с белья для него добавить. Адрес напишите?
Foxf2012• 20 ноября 2017
Адрес нашла
автор lvs-k • 20 ноября 2017
Ответ дляFoxf2012
Чудово
Нова пошта та делівері однакова адреса =відділення №2, Козубенко Людмила Володимирівна, м. Умань, 0633428248
укрпошта Козубенко Евгеній, вул Европейська 44 кв 12, Умань, Черкаська обл 20301
Foxf2012• 20 ноября 2017
Ответ дляlvs-k
Чудово
Дякую
автор lvs-k • 20 ноября 2017
Foxf2012• 20 ноября 2017
Ответ дляlvs-k
Добавьте фото на днях, так тяжело сказать)
автор lvs-k • 20 ноября 2017
Завтра зроблю фото. Добре що діти намагаються допомогти своїм же друзям отримати солодощі до свят
Мені сподобались їх роботи. Сподіваюсь перед святами комусь стане до вподоби. Я собі такий завмовила на двері вхідні повісити
Nastya1122• 20 ноября 2017
Ответ дляlvs-k
а можете узнать у тех деток что ничего не написано что они желают?)