100pudov• 23 ноября 2017
Витяг з ЭДР та Виписка це оде й те саме ?
Підскажіть Витяг з Єдиного державного реєстру ЮО та ФОП та громадських формувань це одне й те саме, що і Виписка з ЕДР та ФОП ? Мені для підтвердження витрат на проживання в готелі надали Виписку, цього достатньо ?
Петриківна• 23 ноября 2017
Виписка по русски
Витяг по украински
может вы имеете сідоцтв ФОП? и Витяг з Єдиного державного реєстру
Какая информация вам необходима в документе?
Витяг по украински
without_life• 23 ноября 2017
Витяг і Виписка з ЄДР ЮО та ФОП - це різні речі. Виписка - це те, що дається Вам одноразово і має певний пролонгований термін дії, ну... типу паспорту, тобто не потребує змін. Витяг часто різні організації потребують, як то кажуть, ’свіженький’, розширений, з актуальними на час подання данними. І цей Витяг можна отримувати хоч кожен день на сайтs Мінюсту - запит платний, з Вашої карти списує 63 грн.
without_life• 23 ноября 2017
Ответ дляПетриківна
Виписка по русски
Витяг по украински
Виписка по-украински - выписка по-русски
Витяг по-украински, извлечение по-русски
100pudov
• 23 ноября 2017
Ответ длязавитушка
Не, то немного разные вещи.
Шо вам треба для підтвердження витрат то питайте в себе в бухгалтерії
Треба Витяг
100pudov
• 23 ноября 2017
Ответ дляInna Medvetska
там КВЕД підприємця є? якщо так, то цього достатньо
КВЕД є, але дата видачі стоїть 16.01.2013
Чи підійде це, щоб підтвердити свої витрати?
Inna Medvetska• 23 ноября 2017
Ответ для100pudov
витяг ви навіть самі через інет подивитися можете.
на сайті мінюсту
100pudov
• 23 ноября 2017
Ответ дляwithout_life
Автор, по темі питання: так, цього достатньо.
Мені в готелі надали копію Виписки (дата видачі 16.01.2013)
А бухгалтер вимагає Витяг цього року.
Щоб його отримати, я повинна зареєструватися на вказаному вами сайті і сплатите ще?
А бухгалтер вимагає Витяг цього року.
100pudov
• 23 ноября 2017
Ответ длязавитушка
Ну так скажите им нехай возьмут вытяг
Це в іншому місті
Ответ для100pudov
А бухгалтер вимагає Витяг цього року.
Спокойно. Вам то чего платить?вы то сотрудник. Скажите гостиннице пускай дадут вам вытяг. Они его сами могут вытянуть через интернет, но он будет ясен пень без печати
100pudov
• 23 ноября 2017
Ответ дляInna Medvetska
на сайті мінюсту
Я подивитись можу, але для бухгалтерії потрібний сам документ !
Кто таки правила видумовує ? Як звичайна людина має знати які саме документи потрібні ? Я витратила власні кошти, а тепер мені їх не можуть компенсувати

without_life• 23 ноября 2017
Ответ для100pudov
А бухгалтер вимагає Витяг цього року.
Ну, звичайно, Ви нічого не повинні ))) Це повинен зробити отель. Хоча, якщо вони працюють, то цей Витяг цьогорічний у них повинен бути однозначно.