Пышечка• 23 ноября 2017
Акт обстеження житлових умов
пише виключно депутат? чи комісія? потрібно завіряти в міській раді? чи просто підписи? Що там має бути написано, щоб по програмі "турбота" отримати матеріальну допомогу? Навіщо взагалі цей акт???
Печальки.нет• 23 ноября 2017
Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Був представник , робив огляд умов проживання, чи дійчно сім’я перебуває у складних життєвих обставина та потребують сторонньої допомоги.
Цей акт для того, щоб забезпечена сім’я з золотими унітазами в квартирі не вимагала допомогу.
Паравозик• 23 ноября 2017
Ой, автор, подскажите, что это за программа? Не знаете, она действует по всей Украине?
Очень тяжелое финансовое положение...
Пышечка
• 23 ноября 2017
Ответ дляБрыкалка
Нам писав представник служби сiм´I та молодI.
що Вам написали?
Пышечка
• 23 ноября 2017
Ответ дляПаравозик
Очень тяжелое финансовое положение...
потрібно звертатися в райдерж.адміністрацію Вашого району чи міста! Допомога надається інвалідам, малозабезпеченим та хворим!
Паравозик• 23 ноября 2017
Ответ дляПышечка
Спасибо!
Пышечка
• 23 ноября 2017
Ответ дляПаравозик
Спасибо!
ще забула написати діє по всій Україні, можна звернутися 1 раз в рік!
Пышечка
• 23 ноября 2017
Ответ дляПечальки.нет
дякую))) був тільки один підпис представника чи як від комісії багато підписів?
Печальки.нет• 23 ноября 2017
Ответ дляПышечка
комісія