Кінець літа, дитині в школу 16 серпня, чекаю пособія, щоб одягу і зошитів купити. Приходить останній день місяця, я вже запланувала, чого куплю, отримую я кошти - а їх вдвічі менше.
Я в печалі, перебираю в умі сто причин, за що раптом така немилість, вже готуюся класти зуби на полицю.
А, ще й дитині окуляри замовила, вже нагадують з оптики, що час забирати, ціна питання 220 євро.
Очікувала я отримати 800 євро на життя нам з сином на двох і 120 євро дитині на канцтовари, двічі на рік їх платять.
А отримую 400 євро на життя і 40 на канцтовари (цифри округляю для наглядності).
У нас є щомісячні обов´язкові платежі, які навіть призупинити не можна, пеня буде.
Отже, з мого рахунку одразу списується 200 євро (електрика, Інтернет, проїзний, мобільний, фітнес-клуб). Зайшла в супермаркет щось з продуктів купила і залишилося 200 євро. На двох на місяць. При цьому окуляри треба забрати. І в школу одягу і зошитів купити. Що хочеш, те й роби.
Йду я запечалена у Джоб-центр, хоч причину дізнатися, чим це я не вгодила, на терміни ходила, коуча знайшла, все ж було добре.
Виявляється, я весь рік дуже економно витрачала опалення, і мені зробили перерахунок.
Щомісяця за опалення 100 євро, за рік 1200 євро планово, а по факту вийшло кілокалорій всього на 700 євро.
І тому мені Джоб-центр споловинив пособіє, бо колись фермітер (власник житла) поверне мені переплату 500 євро. А коли це буде, неясно, всі у відпустках, і як я викручуся, нікого не гребе.
А от якби я не економила опалення і по лічильниками було кілокалорій на 1200 євро, то я б отримала пособіє цього місяця у повному обсязі і на канцтовари у повному обсязі.
Моя логіка зламалася, сенс було економити? Просто сміх і гріх, коли перевитрати, я доплачую, а коли економія, також з мене ж вираховують. Дурдом Веселка, одним словом.
Анютины ласки• вчера в 22:37
Ответ дляБорисфенка
Ні. Українські чоловіки закінчуються, вже трактористів в полях ловлять, що далі?
’Закінчуються’, бо ховаються під спідницями жінок, які надсилають їм свою німецьку допомогу і вимагають від німців йти воювати в Україні за її ухилянта.
Ответ дляАнютины ласки
А нічого, що він три роки воював і ледь живий повернувся? Треба ще, щоб таки загинув?
Добра, коли сита!• вчера в 22:38
Ответ дляБорисфенка
Я їх не поливаю брудом. Я говорю, що Україна за 4 роки перетвориться на випалену пустелю, але їх це влаштовує, буфер-дике поле. А нас не влаштовує
А вас это кого, стесняюсь спросить? О ком вы в множественном числе?
Ответ дляДобра, коли сита!
Українців
Дай подивлюся• вчера в 22:39
Ответ дляБорисфенка
Навіщо? Слави у мене достатньо, хотілося б грошей
Смердюча слава
Витворунка• вчера в 22:39
Ответ дляБорисфенка
Та пів-форума давно знає, хто я.
Знаємо, бо може у вас анонімний бан пожиттєвий чи ви навмисно ігноруєте функцію аноніма, щоб вас запам’ятали краще?
Санька-4b93• вчера в 22:43
Ответ дляБорисфенка
Це не означає, що ми маємо мовчки дивитися, як Європа дасть грошей, а українці десятиріччями воюватимуть до знищення всієї нації
Поэтому деньги надо брать, но не молча, а проклиная их и рассказывая, какие немцы скотыняки? Я правильно вашу мысль уловила?
Ответ дляВитворунка
Навмисне ігнорую функцію аноніма. Не бачу приводу ховатися
Кусюче сонечко• вчера в 22:43
Ответ дляJannyMoney
ну так то не за свой а за мужа
Ну а в Германии такие законы что государство помогает. И это ровно также нормально.
Кто не за свой счёт, а мужа? Я не работаю с октября , мужа нет, живу за свой счёт. Так что вы свой опыт на чужих не примеряйте.
Витворунка• вчера в 22:43
Ответ дляБорисфенка
Я так й думала, негативний піар теж слава та популярність
Кусюче сонечко• вчера в 22:44
Ответ дляБорисфенка
Брешете.
Якщо щось п´ятій колоні проти шерсті казала, то точно не таке.
Брешу? ах ты падло
Ответ дляКусюче сонечко
Брешу? ах ты падло
Цитати в студію.
Анютины ласки• вчера в 22:44
Ответ дляJannyMoney
если условием выдачи пособия является благодарность, то да, должна. Если выдают всем нуждающимся подряд и благодарным и нет, то не обязана) Если человек этого в себе не чувствует, то ему врать что-ли?
Якщо людина а заявляє, що Німеччина винна у продовженні війни в Україні, то виникає питання: а що така людина робить у Німеччині? Хай повертається в Україну і боронить її. Якщо людина називає німців сцуками, то така людина не має звертатися до них по допомогу - це аморально.
Якщо людина не відчуває вдячності до людей, які п´ятий рік повністю утримують її з дитиною та ще й її ухилянта, то у мене питання чи все гаразд із психічним здоров´ям такої людини, чи людина настільки впевнена, що їй ’всі винні’, що зовсім береги сплутала?
Витворунка• вчера в 22:46
Ответ дляБорисфенка
Цитати в студію.
Багато честі , ви як вампірка харчуєтеся чужою енергетикою та увагою
Ответ дляВитворунка
І що дає слава ніку Борисфенка?
Вона і в реалі обтяжує, толку з неї?
Ви ніколи не були публічною людиною? Ну спробуйте, чи й не радість
Вона і в реалі обтяжує, толку з неї?
Анютины ласки• вчера в 22:46
Ответ дляБорисфенка
Угу, на Оболоні в панельці саме місце цими днями колихати дітей.
І на фронті в Скелях недохват, те саме, поля недостатньо тілами встелені.
Хочуть союзнички спокою - хай зброю дають. Себе ми якось прогодуємо
Ну то почніть з себе - починайте годувати себе сама і бороніть свою країну теж сама, а не кивайте на німців. Які ні вам, ні Україні взагалі нічого не винні, а допомагають з доброї волі. Можуть і не допомагати, до речі.
Ответ дляАнютины ласки
Так, і Європа, і Америка винні Україні. Роззброїли, гарантів з себе покорчили, а тепер в холодок?
Хлопаю ресницами• вчера в 22:47
Ответ дляБорисфенка
Він гордий і чесний, давати 5 тисяч хабаря за інвалідність не хоче, а без грошей не дають нині нікому, окрім безногих.
А кто просил 5 т? А так то дают без проблем, особенно 3 группу
Витворунка• вчера в 22:48
Ответ дляБорисфенка
І що дає слава ніку Борисфенка?
Вона і в реалі обтяжує, толку з неї?
Ви вважаєте себе публічною людиною, може селебріті навіть?
.Зірка форума
Ответ дляХлопаю ресницами
ВЛК.
Дай подивлюся• вчера в 22:48
Ответ дляВитворунка
.Зірка форума
Та пизда вона стара звичайна
Хуебрети
Обнимашкина• вчера в 22:50
Ответ дляБорисфенка
Подождите, а конкретно Германия что гарантировала? И как разоружила?
Ответ дляВитворунка
.Зірка форума
Я себе вважаю звичайною людиною, яка робить важливі речі.
А що вважають інші, байдуже.
Витворунка• вчера в 22:49
Ответ дляДай подивлюся
Та пизда вона стара звичайна
Хуебрети
Але ж вона пише, що популярна та публічна
, а їй заздрять неуспішні та непопулярні
хутряна володарка• вчера в 22:50
Ответ дляБорисфенка
В2 треба, курси якраз оплатять. Але у мене А2 і повтор мовних курсів не давали. Тому сама вчуся на Курсері англійською.
А2 за 4 года
А2
За 4 года
А2
За 4 года
Ответ дляОбнимашкина
Ну давайте почитаємо Будапештський меморандум, якщо маєте час і натхнення
Ответ дляхутряна володарка
А2 за 4 года
А2
За 4 года
А2
За 4 года
За 7 місяців
Анютины ласки• вчера в 22:51
Ответ дляJannyMoney
Справку с работы может дать. Что у него маленькая зп. Если отец находится за границей, то нет, конечно не вычитают.
Запитала у чата GPT. Каже, що Німеччина може стягувати пізніше з батька дитини ці кошти.
Витворунка• вчера в 22:51
Ответ дляБорисфенка
Значення слова Меморандум знаєте, відміну від Угоди та Договору не розрізняєте?