Ненавязчивый синтезатор• 23 ноября 2017

Лазерна епіляція.Що з цим щастям тепер робити ?

Зробила 1 сеанс тиждень тому
На сьогодні маю половину мертвого волосся, яке просто стирчить зі шкіри
Що з цим тепер робити ?
Дівчатка, воно з часом само повилітає чи то треба тепер кожну виймати ?
N@дя• 23 ноября 2017
Само

Коренная киевлянка• 23 ноября 2017
Само выпадет
Утренняя зорька• 23 ноября 2017
Сами ничего не ’дергайте’ , нарушите луковицу и процедура будет бесполезной , волоски сам должны выпадать.
автор Ненавязчивый синтезатор • 23 ноября 2017
А за який проміжок часу вони випадуть ?
Аноним_1476• 23 ноября 2017
Ответ дляНенавязчивый синтезатор
А за який проміжок часу вони випадуть ?
Сбрейте.
Ответ дляМарс атакует
Сбрейте.
Я вже жалію, що зробила це пару днів тому, тепер до того всього крім мертвого волосся, ще відсотків 20 чорних цяточок , які я так розумію є теж залишками мертвого волосся яке сидить під шкірою і фіг його знає як його тепер звідти дістати ((
Сегодня не целуюсь• 23 ноября 2017
На другий тиждень почне випадати. Я місяць тому зробила 4й раз бікіні на діодному лазері, і вони під кінець 2 тижня випали, раніше випадали швидше.
Але процедура того варта, зробіть хоча б 3 процедури і побачите стійкий ефект!))
ЛюбимаЯНЬ• 23 ноября 2017
Ответ дляНенавязчивый синтезатор
все ок, через тиждень-два вони вийдуть, так і виглядає лазерна епіляція, це добре. але не смикайте, можна збрити, якщо не влаштовують зараз
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Заспокоїли )

Ответ дляСегодня не целуюсь
Зроблю 4, бо я вже їх оплатила )
Тульский пряник• 24 ноября 2017
скажите плиз ,на какой зоне делали!и цена?тоже хочу сходить,но городок маленький у нас!чтоб сравнить хотяб цену!спасибо!
автор Ненавязчивый синтезатор • 28 ноября 2017
Ответ дляТульский пряник
Глибоке бікіні.
Лазерхаус
Зараз у них знижки,то одна процедура коштує 509 грн